| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Jak se kojí v parlamentu

 Příspěvky 110 z 56 [Dalších 46 >>]
Šuplík
14.5.2017 21:11:32
Taky mi to neda. Jaka mozkova kapacita je nutna na projev v parlamentu? A jaka citova?~d~~;)
13.5.2017 22:16:32
Ja jsem na prednaskach hackovala. Ale nebyla jsem na pozici prednasejiciho. Zaroven jsem ale byla jeden z nejaktivnejsich posluchacu, mela jsem dotazy, takze predpokladam, ze to prednasejiciho nijak neurazelo. U zkousky mi to sezrat nedal. Bylo to dalkove studium, studenti starsi a pokrocili, tak mozna predpokladal, ze kdyz ta mamina ve ctvrte rade neustrikuje tu cepici, ze ji robe zemre na umrzlou hlavicku... ~t~
13.5.2017 22:13:00
U toho projevu, je to na me prilis, to bych nedala. Ale nepohorsuje me to.
Nad cim uz se trochu pozastavuju, je to teatralni vyjadreni pani poslankyne na Twitteru ci na jakem to mediu, jak je desne pysna, ze byla prvni, kdo na pude parlamentu kojil... Tak kurna delala to kvuli diteti nebo ze chtela byt prukopnici? ~;)
Lexi.
13.5.2017 20:01:41
""Pardon, to už ta paní vedle ní může při poslancování štrikovat ponožky a taky může tvrdit, že na to žádnou mozkovou kapacitu nepotřebuje."
Nedá mi to - a potřebuje? Vy potřebujete nějakou mozkovou kapacitu na štrikování?"

- štrikovat neumím, takže netuším, jestli je na to potřeba nějaká mozková kapacita (nepočítají se při tom nějaká oka?), ale jistě by nám přišlo, řekněme divné, když už ne přímo nevhodné, aby někdo při projevu v parlamentu (jednání s klientem, výuce ve škole...) štrikoval
Lexi.
13.5.2017 19:55:45
"Posluchač, který by se urazil nad kojeným dítětem, je podobný idiot, který by se urazil, že zrovna venku prší, když on chce, aby svítilo sluníčko."
- ty taktéž tolerancí neoplýváš, když každý, kdo má jiný názor než ty, je dle tebe idiot
Markéta
11.5.2017 17:51:25
Pise o projevu v parlamentu.
11.5.2017 16:44:03
"Pardon, to už ta paní vedle ní může při poslancování štrikovat ponožky a taky může tvrdit, že na to žádnou mozkovou kapacitu nepotřebuje."

Nedá mi to - a potřebuje? Vy potřebujete nějakou mozkovou kapacitu na štrikování? ~:-D
11.5.2017 16:42:51
Myslím, že tady v tom konkrétním případě nejde ani tak o to kojení, ale o ten parlament.
11.5.2017 16:41:20
Markéto, například to píše Pepička v příspěvku, na který reaguji.
Markéta, kluci 15 a 8
  • 
11.5.2017 15:37:45
Gertrudo, kdo tady psal, že kojení je šaškárna a exhibice? Podle mého názoru je exhibice kojení před parlamentem, pokud matka kojí sedě v lavici a neoslovuje přitom plénum, exhibice to podle mě není.
 Příspěvky 110 z 56 [Dalších 46 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.