| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Polovina dětí končí v ústavní péči, protože rodiče nemají na bydlení

 Příspěvky 110 z 27 [Dalších 17 >>]
Analfabeta
  • 
18.5.2016 8:38:51
Jaký by v tom byl rozdíl, kdyby si onu přítelkyni vzal? Jako rozvedený by se taky musel odstěhovat, byt byl její. A pokud se má odstěhovat pryč, tak je jedno, jestli jako rozvedený nebo expřítel.
10.4.2016 9:18:38
... To už mezi lidma neexistuje žádná empatie, lidskost a pochopení? ....Této vzácné ingredience s časem ubývá. Stačí se jen podívat na některé matky jak za sebou vlečou dítě, ani se na něj nepodívají a pořád na dítě řvou. Může to být i stresem z nezaměstnanosti-obecně špatných ekonomických a bytových podmínek atp. A z takového dítěte už dobrý rodič s velkou pravděpodobností nebude.~R^
10.4.2016 9:14:17
To byla maminka na státní vyznamenání. Pracovala, byla skromná a myslela dopředu.~6~
10.4.2016 9:12:37
........Pronájmy tam jsou cenově dostupné i pro samoživitele a důchodce....to některé zdejší jásalky a slepice, nebo provokatérky, které mají zastrčenou hlavu v písku a nevidí realitu nechápou. Vypouštějí pozitivní zkušební bublinky jestli jim někdo napíše že jsou trapné. ~z~
10.4.2016 9:08:29
...Když nemá kdokoli na 2kk,může jít bydlet do garsonky, 30 m2,s balkonem,s kuch.linkou,vanou,wc.Základní platby Kč 2000,- i s FO + elektřina cca 300,Kč/měs.... tady někdo spadl s jahody na hlavu. Kde ty garsonky jsou? Na měsíci. Zdá se, že jsou zde pisálci odtržení od reality, nebo s duševním postižením.~o~
10.4.2016 8:42:39
nejsou mnohdy kompatibilní se solventností obyvatel. Jde o současnou situaci. Tržní hospodářství se v tomto směru vůbec neosvědčilo. Za totáče všichni bydleli, i když ne hned.
A všichni pracovali. Tržní hospodářství není vhodný systém pro život lidí. Je to království divočeny s velmi nerovnoměrným rozdělení bohatství. Že se nedalo jezdit do zahraničí? Tím argumentují bezmozci a nenažrouti. V první řadě musí občané důstojně žít a bydlet. ~z~Co nám chce vykládat USA když tam doposud nemají zdravotní pojištění pro každého. To je bohatá země a náš vzor? ~o~
Adina,1 dcerka
  • 
9.4.2016 10:10:41
Naprosto s Tebou souhlasím,sytý hladovému nevěří,zdravý si myslí,že neonemocní..
Moje maminka-dnes již nežije,celý život od maturity pracovala,na drahé dovolené nejezdila,doma měla pár kousků oblečení a starý nábytek.Několik let pečovala celodenně o svou slepou maminku-tehdy na to stát ještě rodinným pečovatelům nepřispíval žádnou částkou-dnes je to již úplně jinak a tato doba se navíc vůbec nezapočítávala do důchodu.Maminka vychovala mě jako jedinné dítě,byla rozvedená,táta posílal jen tu nejnižší zákonnou částku.Po roce 2000 dostala vyměřený důchod cca 5 200,-Kč!!!Za to,že od 19let soustavně pracovala,vychovala dítě a v posledních letech se starala o slepou mámu,místo aby ji šoupla do ústavu-kde by to musel všechno platit stát!!
Vlastní bydlení měla,protože byla velmi prozíravá-nicméně já říkám-že z omítky se nenajíš..Nedožila se ani mých 30tých narozenin ani vnučky.
Kdybych dnes neměla díky ní vlastní bydlení,nedovedu si to s dítětem vůbec předtsavit-vzhledem k tomu,že mám nějaké zdravotní problémy a jsem jen středoškolák,takže nevydělávám 30 tisíc měsíčně.
Petra
  • 
8.4.2016 13:30:59
Susu, to nebyla reakce přímo na Tvůj názor, bylo to myšleno všeobecně na vícero odsuzujících komentářů.. a tohle speciálně se týkalo

"5.4.2016 13:05:57 Fren

Re: Bydlení je drahá legrace

Když nemá kdokoli na 2kk,může jít bydlet do garsonky, 30 m2,s balkonem,s kuch.linkou,vanou,wc.Základní platby Kč 2000,- i s FO + elektřina cca 300,Kč/měs.

Co tam máš dál??

Všechny tyhle lidi dotujeme my pracující z našich daní a na to nezapomínejme, už jen když si vzpomenu na ty mladý smradlavý věčně ožralý bezdáky v našem městě,tak se mi otevírá kudla v žaludku. Veškeré peníze téměř,které dostanou od státu prochlastají,no hlavně že je od nich klid~a~ a ted jim ještě budem platit bydlení,to tam budou doupata,:-©

A další kategorie jsou nezodpovědné ženské, blbé jak zákon káže,které se chovají hůř jak feny a dají každému na potkání a těm to taky zacvakáme~a~

No a ktomu armáda lidí,které se o to vše budou "starat" opět za výplatu od státu.

Je to vlastně hrozně demotivující pro normální pracující lidi,kteří na co si nevydělají,to nemají; začíná mi to připadat,že se spíš ti ofic.pracující chovají vlastně hloupě a jdou tak proti sobě - místo aby se snažit přestali a jen taky natáhli ruku... "
susu
  • 
8.4.2016 6:50:35
O roztahování noho na počkání ani o o fenách jsem nic nepsala, takže nevím, o čem mi to píšeš ty.
susu
  • 
8.4.2016 6:49:42
analfabeto a proč si tu přítelkyni už před xx lety nevzal? Jinak ano, asi bychom si měli pořizovat byt na stáří. Na zemi jsem spala v počátcích své pracovní kariéry. Je dobré chovat se tak, aby to na jejím konci bylo lepší a ne všechno probendit a pak se divit.
 Příspěvky 110 z 27 [Dalších 17 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.