| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Názor veřejnosti se nemění: žena by měla vařit a uklízet, muž opravovat

[<<Předchozích 10] Příspěvky 1112 z 12 
16.3.2016 12:44:50
Mně by tedy velmi zajímalo složení respondentů - tedy kolik by bylo mužů a kolik žen. A hlavně oddělit výsledky mužů a žen - a pak případně porovnat výsledky.
Jinak já bych v tomto dotazníku nebyla k ničemu - na vše bych odpovídala, že to dělá ten, kdo je zrovna doma, má čas a případně fyzické možnosti.
prostě běžně u nás vařím já a pere manžel, ale když byl teď muž 4 dny u svých rodičů, tak jsem prostě vyprala a pověsila prádlo já a když jsem dříve často jezdila pracovně mimo domov, nikdy jsem dopředu nevařila jídlo do lednice či mraznička, věděla jsem, že muž se postará....
16.3.2016 11:44:53
Vaření se plíživě stává doménou mužů. ~g~
[<<Předchozích 10] Příspěvky 1112 z 12 

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.