| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Citová ordinace: Můj ženatý milenec se nechce rozvést

[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 40 [Dalších 20 >>]
Milena
  • 
8.6.2015 0:04:35
Dle mé zkušenosti s mnohými ženatými chalany je milá milenko na čase poslat toho ženáče k ledu a ještě bych ho pořádně vyčinila a poslala k manželce s tím, aby si své ženy vážil, je-li toho vůbec schopný, hlavně však milence přeji, aby našla sílu s ním skoncovat,vím, že je těžké sehnat volného chlapíka, bez závazků, není-li té milence 20. V tom případě si mnohá žena zřejmě řekne, lepší něco než nic, ale je to zpravidla cesta do pekel. Ovšem existuje i rčení "výjimka potvrzuje pravidlo". Tak babo raď.
  • 
8.6.2015 0:04:19
Dle mé zkušenosti s mnohými ženatými chalany je milá milenko na čase poslat toho ženáče k ledu a ještě bych ho pořádně vyčinila a poslala k manželce s tím, aby si své ženy vážil, je-li toho vůbec schopný, hlavně však milence přeji, aby našla sílu s ním skoncovat,vím, že je těžké sehnat volného chlapíka, bez závazků, není-li té milence 20. V tom případě si mnohá žena zřejmě řekne, lepší něco než nic, ale je to zpravidla cesta do pekel. Ovšem existuje i rčení "výjimka potvrzuje pravidlo". Tak babo raď.
  • 
8.6.2015 0:04:02
Dle mé zkušenosti s mnohými ženatými chalany je milá milenko na čase poslat toho ženáče k ledu a ještě bych ho pořádně vyčinila a poslala k manželce s tím, aby si své ženy vážil, je-li toho vůbec schopný, hlavně však milence přeji, aby našla sílu s ním skoncovat,vím, že je těžké sehnat volného chlapíka, bez závazků, není-li té milence 20. V tom případě si mnohá žena zřejmě řekne, lepší něco než nic, ale je to zpravidla cesta do pekel. Ovšem existuje i rčení "výjimka potvrzuje pravidlo". Tak babo raď.
  • 
8.6.2015 0:03:40
Dle mé zkušenosti s mnohými ženatými chalany je milá milenko na čase poslat toho ženáče k ledu a ještě bych ho pořádně vyčinila a poslala k manželce s tím, aby si své ženy vážil, je-li toho vůbec schopný, hlavně však milence přeji, aby našla sílu s ním skoncovat,vím, že je těžké sehnat volného chlapíka, bez závazků, není-li té milence 20. V tom případě si mnohá žena zřejmě řekne, lepší něco než nic, ale je to zpravidla cesta do pekel. Ovšem existuje i rčení "výjimka potvrzuje pravidlo". Tak babo raď.
  • 
8.6.2015 0:03:09
Dle mé zkušenosti s mnohými ženatými chalany je milá milenko na čase poslat toho ženáče k ledu a ještě bych ho pořádně vyčinila a poslala k manželce s tím, aby si své ženy vážil, je-li toho vůbec schopný, hlavně však milence přeji, aby našla sílu s ním skoncovat,vím, že je těžké sehnat volného chlapíka, bez závazků, není-li té milence 20. V tom případě si mnohá žena zřejmě řekne, lepší něco než nic, ale je to zpravidla cesta do pekel. Ovšem existuje i rčení "výjimka potvrzuje pravidlo". Tak babo raď.
  • 
7.6.2015 21:59:34
Bože můj, co s takovým rádobymužem? Nechť ta milenka utíká co jí nohy postačí. Ten pán je srab a srabem zůstane, je samozřejmé, že v manželství jakési poblouznění pomine a pak zůstane tvrdá práce hlavně na výchově dětí, ale tak to je. Mnoho pánů ale v tom stereotypu nevydrží a bude vždycky prchat a zahýbat, oni si tím zvedají svoje ego, tak to je a nikdo to nezmění, ale netvrdím, že to udělají všichni páni, ale jestli-že už má pán milenku, nechť si milenka uvědomí, že za chvíli bude v té samé situaci co jeho žena, navíc možná i s jedním,dvěma...dětma, milence přeji co nejdříve vysvobození se z tohoto vztahu, již včera bylo pozdě.
7.6.2015 14:39:42
Souhlasím. Když jsem byla po rozchodu na seznamce, tak 80 % chlapů, kteří tam jsou, jsou podle jejich slov nešťastní v manželství, manželka s nima nespí a celkově jim to nefunguje. Bylo mi z toho fakt na nic. :-(
7.6.2015 14:38:39
Mně někdy přijde, že některé "dámy" to mají jako sport a vysloveně loví okroužkované. Moje zkušenost
7.6.2015 14:37:58
Moc Vám držím palce :-). Nikomu nepřát nic zlého, ale já věřím, že každému se vrátí, co si zaslouží, takže vašemu exmanželovi to jednou dojde a nebo se to někde promítne.
BlankaRyb
7.6.2015 1:02:45
A ta odpověď byla podle mne mnohem lepší než tady. Psycholožka radila takový vztah okamžitě ukončit. Tam se jednalo o milenku ženatého muže, která se roky snažila svého milence přesvědčit k rozvodu. Psycholožka radila takový vztah ukončit, protože jen málo kdy se povede milence přesvědčit k rozvodu a když se to povede, tak stejně vztah milenky a milence, po jeho rozvodu končí. Důvod je ten, že žena kolikrát i po 15 letech čekání na rozvod svého milence, má potřebu to svému manželovi nebo druhovi dát najevo, že musela dlouho čekat, jemu se to nelíbí a vztah končí.
[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 40 [Dalších 20 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.