| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Oblečení a obuv

17.11.2018 15:36:03 dryjáda

Je nutné mít sako zapnuté?

Tady se ví všechno. Mám krásné sako od módní návrhářky v secesním stylu. Ovšem mám ho už 20 let . Je to nestárnoucí střih, pořád je krásné. A je to jedno z mála sak, které mi sedí přes ramena, ale dopnu ho jen s výdechem. Když ovšem nechám sako rozepnuté, vypadá perfektně. Potřebuji si ho vzít k malým černým pouzdrovým šatům na společenskou událost. Můžu si samozřejmě koupit sako nové, ale takové ještě neušili, aby mi sedělo. Zkusila jsem jich mnoho.
Jsem ztracená sáčkomilovnice. Šaty si nemůžu vzít bez vršku, nemají rukávy a akce bude v zimě.

Dopustím se společenského faux-paux s nedopnutelným sakem ?

A jak je to vlastně se zapínáním sak ? Muži musí mít sako rozepnuté ? A ženy ?
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Téma: Je nutné mít sako zapnuté? dryjáda 17.11.2018 15:36
*Re: sako 77kraska 17.11.2018 15:38
*Re: sako kambala pláááckááá 17.11.2018 16:20
*Re: sako Katka a 2 výrostci 17.11.2018 16:23
*Re: sako Marka 17.11.2018 18:16

Komerční sdělení

Nechcete udělat nový design Rodiny.cz?

Jirka

Již delší dobu si uvědomujeme, že po letech opět nadešel čas "občerstvit" grafickou podobu Rodiny.cz.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde

(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.

Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.