| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k dotazu Nerozpoznané těhotenství

 Celkem 2 názorů.
 Markéta 18+1tt 
  • 

Re: Nerozpoznané těhotenství 

(4.2.2009 22:21:06)
Před 18ti lety na zdrávce nám stejný případ vyprávěl gynekolog, u něhož jsme praktikovaly. Stalo se to jejich sestřičce na oddělení, ale prý byla hodně obézní.víc nevím. Jen to, že se jí jednou v práci udělalo zle...no a chvíli na to bylo mimi na světě :o)
 Amálka 
  • 

Re: Re: Nerozpoznané těhotenství 

(8.2.2009 19:39:54)
Moje maminka zažila tohleto se mnou. Byla jsem prostě velké překvapení. Přede mnou jedno mimi samovolně potratila a při mě ani moc nepřibrala. Jen si říkala, že jí trochu narostl "pupek", ale asi nebyl tipicky těhu.
Měla menzes asi do 7měsíce, pak jí to vynechalo a říkala si, že vyrazí za dr., než tam došla, tak jsem se narodila. V práci jí odtekla plodová voda a díky její kolegyni (měla 4děti) začala tušit, že se něco děje. Byla jsem velké překvápko hlavně pro tátu, který v době porodu nebyl doma a nebyla doba mobilních telefonů,... takže se vrátil po týdnu ze služební cesty a měl dceru :)
Máma nebyla vyzáblice, ale ani tlusťoska,... přesto to nepoznala a neměla důvod mě tajit...
Děsila jsem jen toho, aby to nebylo dědičné.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.