| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k dotazu Soustředění

 Celkem 1 názorů.
 Lidka, syn 6 
  • 

Soustředění 

(10.12.2000 10:18:51)
Děkuji za odpověď. Syn má odstraněnou nosní mandli v pěti letech. Hůř slyšel, ale už je to v pořádku. Ještě bych chtěla podotknout, že mi někdy svým chováním připomíná manžela. Ten taky věčně hledá klíče, atd.
Problémy s LMD mám dobře nastudované, ale prozatím je ve škole bez problémů. Dobře čte, počítá akorát trošku "škrábe" a má horší výslovnost.
Co se týká oblékání, je zajímavé, že pokud se někam těší, je oblečený raz, dva.
Syn žádné léky neužívá, a neměl žádný úraz. Jen operaci močovodu, když měl tři měsíce.
Jinak je teď, co navštěvuje školu spokojenější, než když chodil do školky. Předtím byl ustrašený, dětem pomalu ¨neodpověděl ani na pozdrav. Co navštěvuje první třídu kamarádí se snad se všema klukama od nás z vesnice /páťáky nevijímaje/. Každého zdraví už z dálky a je vidět, že se dost otrkal. /to mi potvrdila i logopežka, která ho ani nepoznávala, jak si s ní vykládal/.
Jinak děkuji za odpověď, i když mne trošičku vystrašila /LMD/. Myslíte, že můžu ještě chvíli počkat s tou poradnou, pokud nemá ve škole žádné problémy, nebo čím dříve tím lépe?
Děkuji za odpověď.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.