| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku V centru zájmu rodina

 Celkem 1 názorů.
 olina 
  • 

Brandyske mat.centrum znam 

(28.2.2004 20:56:11)
Materske centrum v Brandyse navstevuji nyni jako tehulka,chodim na cviceni a prednasky a jsem velice spokojena s pristupem lidi,kteri chod centra zajistuji.Vladne zde velice prijemna atmosfera.Prestoze dojizdim autobusem pres 10 kilometru,jeste jsem ani jednou od zacatku co kurz navstevuji nevynechala a to mivam dny,kdy bych nejradeji prospala cely den.Vzdycky se ale tesim do mileho prostredi,kde se neustale pripravuji nove akce.Mela jsem obavu,ze porodem pro me navstevy skonci,ale zjistuji,ze je zde velky vyber ruznych aktivit s malickymi mimisky i vetsimi detmi.Jsem rada,ze nemusim smutnit,ze nebudu mit proc sve oblibene mater.centrum znovu navstevovat az mi brisko splaskne.Chtela bych vsem za jejich mily pristup podekovat,moc mi pomahaji a vyslovit obdiv,ze jim vse tak skvele funguje ke spokojenosti maminek,deticek i tatinku.Za vytvoreni prijemneho utociste po celodennim honeni a tesit se na prijemne dusevni odpocinuti. Zdravi Olina

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.