| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku První fotky

 Celkem 17 názorů.
 Petra 
  • 

První fotky 

(12.6.2000 6:54:27)
Milý Adámku,

musím ti říct, že jsi opravdový fešák. Přeju ti do života jenom všechno dobré. Pozdravuj mamku a taťku. Petra
 Jana 
  • 

Re: První fotky 

(12.6.2000 15:39:51)
Kačenko, Skoky a Adámku,
přeji Vám nádherné společné chvíle. Gratuluji, protože početí miminka nemusí být pro někoho zas tak jednoduché. Je to opravdu zázrak.
Kačko, myslím, žes svým psaním pomáhala hodně budoucím maminkám a doufám, že Ti Adámek nechá chvilenku, abys mohla psát dál.
Ještě jednou hodně zdravíčka a všechno nejlepší.
 Marcela, Emmicka 3,5 mes 
  • 

prvni fotky 

(12.6.2000 9:27:31)
krasne miminko!!! Jeste jednou gratuluju.
 Helena Holasová 33.týden 1. těhotenství 
  • 

Jsem z toho vedle... 

(12.6.2000 9:29:46)
Milý Adámku, Kačenko a Skoky!
Začala jsem sledovat vaše společné kroky někdy v polovině března s tím, že nejprve přečtu to nové a potom zpětně to, co odpovídá našemu těhotenství. Pro srovnání a tak. Spousta věcí se shoduje ( jak jinak), ale co mě teď překvapuje ze všeho nejvíc je - jak to všechno hrozně rychle utíká. Vy už máte drobečka v náručí a nás tahle nádhera čeká 8.8.2000, což je za pár....Chci Vám třem poděkovat za zpříjemnění mého už tak pohodového těhotenství a popřát hodně štěstí a samozřejmě zdraví.
PS: Kačenko - jsi šikulka!!
 martina 
  • 

gratulace 

(12.6.2000 22:12:36)
ahoj
moc moc gratuluji a preji vam abyste byli zdravi a maly pekne rost, je prekrasny..
 Míša 
  • 

Gratuluji 

(13.6.2000 11:09:43)
Ahoj Káčo,

gratuluji Tobě i Tvému muži k narození tak krásného stvoření. Sleduji Vás na Internetu již od počátku a musím říct, že velmi ráda. Tvoje články jsou psané lehce, oplývají humorem a zároveň umožňují nahlédnout do Tvých pocitů a stavů, které provázejí těhotenství.

Přeji Vám všem to nejlepší a těším se na další pokračování. Doufám, že nějaké ještě bude:-)
 Marketa 
  • 

Gratulace 

(14.6.2000 12:34:54)
Adamek, je nadherny a je to kus chlapika! Koukali jsme na fotky oba dva, ja i muj pritel a byli jsme oba uplne dojati. Prejeme vam hodne pohody, zdravi a lasky a uzivejte si rodicovstvi.
 Bára (bezdětná) 
  • 

Gratulace! 

(14.6.2000 12:52:41)
Také já se připojuji k té velké řade gratulantů a přeji Adámkovi do života hlavně hodně zdravíčka, štěstí a pohody. Je to kluk jako buk! Příspěvky jsme s přítelem sledovali pravidelně a těšíme se i na ty další. Moc vám to štěstíčko přeju - užijte si ho.
 Eva Novotná, 1.syn 6 let, 2.syn 11 dní 
  • 

Gratulace 

(14.6.2000 21:45:53)
Ahoj Káčo.
Celé těhotenství jsem vám velmi fandila -prožívala jsem totéž,jen o týden dříve. Moc vám přeji, že máte zdravé a krásné miminko. Nám se Pavlík narodil 3.6.2000 ve 2.25 v noci. Na sále jsem strávila jen 1/2 hodiny, jak to bylo rychlé a v pohodě. Je vašemu Adámkovi velmi podobný. Vážil 3700 g a měřil 52 cm.
Přeji vám, ať vám Adámek roste jak z vody a ať vám dělá jen samou radost.
Tvá věrná čtenářka
Eva.
 Petra, Pepík 3 roky, Anička 19 dní 
  • 

Super!!! 

(14.6.2000 22:49:17)
Milá rodinko!

 Petra, Pepík 3 roky, Anička 19 dní 
  • 

Super!!! 

(14.6.2000 22:56:46)
Milá rodinko!
Blahopřejeme a přejeme Vám všem hodně zdraví, štěstí, lásky, pohody a spokojenosti.
Články o miminku jsme sledovali od samého počátku, jelikož jsme v podobném termínu čekali příchod druhého potomka. Nakonec se Anička (3600g, 51 cm) přihlásila o něco dříve, sotva jsme stačili dojet do porodnice... :-)) Koukáme, že ty nákupní vozíky mají v Praze stejně jako na Hané...
Tak ještě jednou hodně štěstí!!!
Petra, Pepa, Pepík a Anička
 Ivana, Míša 4, 34 týden těhotenství 
  • 

Blahopřání 

(15.6.2000 0:26:15)
Všechno nejlepší k narození
Vašeho potomka.
Přejeme mu hodně zdraví a štěstí.
Rodičům pak spokojené miminko, které bude v noci spinkat, dobře papat a v budoucnu i poslouchat
maminku a tatínka.
 Hanka, bezdětná 
  • 

Kde to vázne? 

(15.6.2000 21:30:33)
Ahoj Skokani!
Od narození Adámka chodím pravidelně 3x denně na nett (nechci vidět ten účet za telefon), a čekám, kdy už se konečně objeví nové zprávy. A ono pořád nic. Jak tak počítám dny od porodu, myslím, že už byste mohli být doma. To vám asi Adámek dává pěkně "zabrat", co? Já vím, takové mimčo zabere spousty času. Ale kdo si počká, ten se dočká. Takže ahoj, a hodně síly přeje Hanka.
 Iva, 2 děti - 3 a 1/2 roků a 4 měsíce 
  • 

Samozřejmě gratulace! 

(15.6.2000 23:03:01)
Nahlédla jsem na www.rodina.cz teprve dnes, takže jsem přišla o 7 dní později - ale přece. Moc vám všem gratulujeme a hezky si to užívejte a vůbec - však vy víte, co máte dělat!
Takže tě, Adámku, vítáme na našem světě - a ať se ti tu líbí!
rodina Schmittova
 Romana Jirásková, holcicka Veronika 15 dní 
  • 

gratulace 

(22.6.2000 14:54:53)
Chtela bych pogratulovat ke krasnemu chlapeckovi. Katko, nevim jestli si me pamatujes, ale parkrat jsme se potkali v agenture POMAD (ptala jsem se te jestli jsi to ty, ta co pise e-miminko na Rodine :-). Ja sama jsem porodila holcicku Veroniku 7. cervna v 18.30 hod., takze ted mame doma temer stejne stara miminka :-D. Doufam, ze si to spolu s Adamkem uzivate. Je to uzasne mit doma male miminko.
 Coudy 
  • 

gratulace 

(22.6.2000 22:40:11)
gratulujeme k narození Adámka, máme také Adámka, ale už skoro sedmiletého. jestli z toho Vašeho vyroste také takové čertisko, tak se máte na co těšit.

Coudy
 Tadeáš- 5 a pul roku 
  • 

GRATULACE-INFORMACE 

(2.7.2000 10:16:52)
ahoj adaMKU
MOC SE MI LIBIS
MY MAME TAKY MIMINKO

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.