| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Jak jsme zapomněli křidýlka

 Celkem 23 názorů.
 Kádik 


Super 

(21.8.2009 9:49:20)
Já se zase naučila plavat s křidýlkama co byly píchnutý, takže se mi vypustily a já si toho nevšimla.
 sietb 


Hezký 

(21.8.2009 9:49:58)
Skoro mě to po ránu rozbrečelo :-) Malé radosti a jak moc potěší. :-)
 Blanka 
  • 

Re: Hezký 

(21.8.2009 10:27:13)
Taky mě takový věci dojímají. je to šikulka.
 martina 
  • 

tak to chodí 

(21.8.2009 9:51:25)
takhle je to u nás vždy. Jednou jsem zapoměla koupit plíny. Tak sem nechala synka běhat jen tak a on se během jednoho dne naučil chodit na nočník.
to samé bylo s jízdou na kole.Rozbilo se boční kolečko, tak sem je sundala a ejhle on uměl jezdit i bez nich. Svědčí to asi o tom, že své děti podceňuji :-))
 Bumbi&05,08,10 


Re: tak to chodí 

(21.8.2009 14:45:35)
ano, tak se skončilo i s plínkama a dávám vyčurat v noci... byla jsem sama doma, 8 měsíční těhupupek, syn 19 kg... Prostě jsem se na to vykašlala dávat ho o půlnoci vyčurat a dávat mu plínu. A ejhle! Synek se nepočural! Evidentně čural do plínky prostě proto, že ji měl ~t~ a jak ji neměl, vydržel to.
 hopsanda 


Tak to chodí i u nás 

(21.8.2009 20:37:36)
Určitě,je to hezky napsané,u nás to tak také chodí...~:-D
 Jana (Kačka 11/03+Matýsek8/05) 


také potápění 

(21.8.2009 13:56:19)
Dcerka se také letos naučila plavat pod vodou. Pořád zkoušela potopit hlavu s potápěčskýma brýlema až jsme ji najednou přistihli, že plave. Když jsme ji to říkali, tak o tom nevěděla :-) S hlavou nad vodou ji to zatím moc nejde :-)
Krásný zbytek léta všem
 Aneka_ 


Re: také potápění 

(21.8.2009 14:13:14)
U nás stejně tak, jakmile se dcera začala potápět, tedy se na hladinu ponořila celá a neuvažovala nad tím, zda plave nebo se topí, ale přemýšlela nad tím, co vidí ve vodě, naučila se během momentu plavat. 1den a bylo po rukávcích~R^
 Aneka_ 


Re: také potápění 

(21.8.2009 14:14:35)
položila na hladinu
 Radka/04/06+12/07 
  • 

šikulka 

(21.8.2009 16:29:06)
Bezvadný! KOlik malýmu je resp. bylo? Naše starší se vody bojí a je umění jí do hlubšího bazénu dostat a když, tak jen s tatínkem, k tomu má důvěru. Na kole se naučila jezdit za 1 den, všude vleze a vyšplhá, nebojí se ničeho krom tý vody. Máte někdo radu jak na to? Zase jí nechceme nijak dramaticky nutit, aby se nešprajcle úplně.
 1.3Magráta13 


Re: šikulka 

(21.8.2009 17:25:43)
To je krásný, dojemný.... Připomnělo mi to historku, kdy manžel s tehdy 2,5 letou dcerou byl plavat a nechal jí skočit do hloubky, což hrozně ráda dělala...ovšem zapomněl jí nasadit křidýlka. Naštěstí vyplavala sama a hned na tátu spustila "Vždyť jsi mi nedal rukávky". teprve poté manželovi došlo, proč tomu dítěti trvalo takovou dobu, než se vynořilo.
 madr 


Re: šikulka 

(21.8.2009 19:22:42)
Synovi je 5 let a vody se nikdy zvlášť nebál. Teď ji miluje. Dcera (dnes 9 let) se do svých 3,5 roku vody bála hodně. Netlačila jsem na ni a vyplatilo se. Jedno léto se vše zlomilo - cachtala se na mělčině, pozvolna jsme přidávali. Brala jsem ji do náruče a chodila s ní, aby měla celé tělíčko ve vodě. Zalíbilo se jí to a dnes plave i skáče po hlavě. Mimochodem - syn se šipku naučil asi týden po svém plaveckém úspěchu! Do všeho jde s velkou vervou... A všem moc děkuji za hezké ohlasy!
 madr 


Re: šikulka 

(21.8.2009 19:26:18)
Vlastně jsem se zapomněla podepsat - Markéta Drdová, autorka článku.
 Jana 
  • 

Škoda že jsou zloději 

(21.8.2009 19:40:31)
Zaujala mě poznámka že paní hlídala deku.
Minulý týden jsme se večer vraceli z koupáku na Kraví hoře v Brně. Seděla tam mokrá ubrečená holka v plavkách a byla naprosto zoufalá že jí někdo všechno ukradl(oblečení,boty,mobil,peníze,doklady).
Do té doby jsem si na věci na koupáku moc pozor nedávala, teď už budu.
 Zuuuza 


Re: Škoda že jsou zloději 

(21.8.2009 20:07:54)
Jani, na Kraváku jsou uzamykatelné skříňky. Raději tam cennosti taky zamykám. Člověk nikdy neví. Navíc je tam hlava na hlavě. Z.
 Zuuuza 


Re: Škoda že jsou zloději 

(21.8.2009 20:07:55)
Jani, na Kraváku jsou uzamykatelné skříňky. Raději tam cennosti taky zamykám. Člověk nikdy neví. Navíc je tam hlava na hlavě. Z.
 Jíťa 
  • 

já teda nehlídám 

(22.8.2009 19:20:51)
Na koupák si cennosti neberu. Kdyby nás náhodou někdo okradl, tak tím získá akorát pár drobných na zmrzku, nějaký hadříky a svačinku.

Uzamykatelný skříňky nevyužívám, s největší pravděpodobností bych si ty věci zapomněla při odchodu vyzvednout.
 Zuuuza 


Re: já teda nehlídám 

(22.8.2009 19:40:33)
No jo, ale když jedem autem, tak tam musím minimálně nechat doklady a klíčky od auta :-(
 Radka/04/06+12/07 
  • 

Re: Škoda že jsou zloději 

(22.8.2009 21:00:55)
Bohužel, když se jdu koupat s dětma sama, neberu si ani mobil, peníze mám napočítané na vstup a zmrzku. Doklady nechávám doma, aby mi zloděj mohl ukrást jen klíče a nevěděl adresu. Ovšem už nevím, jak zajistit, aby mě nepozoroval, kam jdu a pak nevybral. Je to smutný, ale bohužel je to takováhle realita. Když jdeme i s manželem, na dece se střídáme
 Darka,4+1 
  • 

Ve vodě je Dno! 

(22.8.2009 21:32:29)
To mi připomělo, jak se naučil synek plavat v hloubce z mého náručí. Bylo mu asi 5let. A pak jsme šli jednou do bazénu, kde dosáhl na dno a udiveně se ptal: "Co to tady dole je?"
 Yitta 


křidýlka 

(25.8.2009 16:10:42)
Měla jsem to štěstí že jsme jako jedni z mála měli na zahradě bazén. Dodnes si pamatuju jak se mi nelíbila studená voda, jak mě naši učili plavat a jak jsem si už tehdy myslela (asi ve 4-5 letech) o křidýlkách že jsou k ničemu a vůbec nenadnáší a spíš mi zhoršují pohyb ve vodě a víckrát si "loknu". Takový kruh bych si pod zadek dala klidně i teď když už jsem dooost velká:)
Jinak krásný příběh. Děkuji.
 kvočna1 


Taky šikulka 

(26.8.2009 20:31:27)
Naší dceři jsme vypustili kruh a ejhle! Ona plavala. Když jsme jí kruh sundali, šla ke dnu jak sekera.
 stará Marie 


Re: Taky šikulka 

(26.8.2009 20:33:04)
Placebo efekt.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.