| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Popis cviků s míči 1.

 Celkem 16 názorů.
 Jarmila Helmanová, dva syni - 20, 17 
  • 

Informace o zaměření cviku 

(28.2.2000 8:14:08)
Tento clanek se mi velmi líbí, míč doma mám, ale používám ho většinou jako podložku pod nohy, k tomuto účelu slouží výborně.
Inspirace o jednotlivých cvicích jsem uvítala, chybí mi ale bližší vysvětlení cviků, zajímalo by mne, na které svalové partie jsou zaměřeny, usnadnilo by to individuální výběr cviků. Je-li to možné, prosím, doplňte.
S pozdravem Jarmila Helmanová
 Tereza H., 18 týdnů těhotná 
  • 

Cvičení na míči pro těhotné 

(23.4.2001 17:25:03)
Vážená paní Zahradníková,
děkuji za zajímavý článek, týká se tématu, které mne již chvíli zajímalo a nyní jsem si míč rovněž koupila. Zajímalo by mne však, zda jsou všechny Vámi uvedené cviky vhodné také pro těhotné - někde jsem např. četla, že od pátého měsíce by se neměly dělat žádné cviky vleže na zádech.
Děkuji za doplnění,
Tereza H.
 Leona Škarková 
  • 

dotaz 

(2.10.2001 13:00:53)
Mám o takový míč zájem a chtěla bych se zeptat, kde se dá zakoupit.Děkuji
 Monika 
  • 

Re: dotaz 

(3.10.2001 9:37:57)
Ahoj Leono,
já jsem si ten míč koupila v Krčské nemocnici v prodejně rehabilitačních pomůcek.
Monika
 Hodovi 


kde mají míče 

(28.1.2004 14:05:17)
Míče se rozdělují podle vaší výšky (váha je do 300kg) a mají je opravdu v téměř každé prodejně sportovních potřeb, cena je okolo 500Kč. Já jsem si jej koupila taky, i když zatím rodinu nečekáme, protože je výborný na cvičení doma - člověk se s ním "vyblbne", ale je výborný i na posilování svalů a problémy se zády. Největší problém je ho někde nafouknout a skladovat (cca 65cm)
 mesie 


DOTAZ ??? 

(3.9.2002 10:57:58)
Kde se da koupit a kolik stoji?? (Prosim, tu nizsi hranici) :o))
 Arona 


Re: DOTAZ ??? 

(18.9.2002 13:55:18)
Koupit se dá ve sportovních potřebách nebo v rehabilitačních pomůckách a stojí kolem 500 Kč.
Nora
 Lenka,1měsíc 
  • 

Re: Re: DOTAZ ??? 

(24.6.2004 15:36:46)
Kdy je nejlepší začít na míči cvičit,odf kolikátého měsíce?Děkuji
 Eva Vykyupelova 
  • 

Hudba? 

(4.10.2004 10:03:29)
Prosim,jakykoliv kontakt na ziskani hudby na cviceni s mici. Dekuji
Eva Vykypelova
 kec 


cvičení 

(27.7.2005 19:14:05)
Ahoj, jsem z okolí Kadaně a od září bych chtěla chodit na cvičení pro těhotné, jen nás musí být minimálně 6, tak bych byla ráda, kdyby se mi někdo ozval. Já sama jsem momentálně ve 20 tt. Budu se těšit :)
 Andrys 


Dotaz 

(18.10.2005 17:54:54)
Chtěla bych se zeptat, jestli uvedené cviky na míči jsou vhodné po celou dobu těhotenství. Jsem ve 13. týdnu. Děkuji ;)
 Janynka+M/98+A/05+O/09 


Re: Dotaz 

(18.10.2005 18:25:31)
Ahooj, když nebudeš cvičit na míči nic, z čeho tě nebude bolet tělo a nebude ti zle, prostě v klídku, tak nic nezkazíš. Hlavně je výborné jen rozkročmo se posadit a "hopat" si, uvolňovat si záda... já jsem na balónu strávila celou dobu těhu :) fakt mi ulevoval. Nejdřív jsem pořád spala a pak řádila na baloně. Dokonce mi na něm praskla voda :) tři dny před termínem, takže ok :)

Všem těhulkám hodně síly do dalších dní a zdravá miminka!!!
 Jiřule a 3 skřítkové 


Re: Re: Dotaz 

(19.10.2005 18:53:20)
Holky jak je to s CS.Mám 1 ve 24.týdnu.Jelikož jsme s tímhle cs rodila obě děti tak mě to poněkud znervoznilo.Ve 12.týdnu jsem krvácela a byla jsme otevřená na špičku prstu:-( tak mám obavy:-( jakpak jste na tom vy?
 Monika 
  • 

Handicap 

(14.2.2006 21:20:47)
Jsem zrakově postižena a zaujel mne tento webový odkaz či adresa. Jen bych ty obrázky spestřila barvamy, aspoň pro ty co ještě zrak ovládají.
 Janeway 


Handicap: 

(14.2.2006 21:46:46)
Milý přátelé, vím, že se to sem moc nehodí ale přece jen mám dotaz. Vadí Vám zrakově postižený člově? Já doufám, že neale i tak pro zajmavost přikládám svoji web stránku jen tak pro zajmavost.
http://haf.webpark.cz/

Ze zdravotních důvodu nemohu moci cvičit ale i tak provádím cviky na páteř atd. Je to zapotřebí.
Tuto stránku jsem našla pouhou náhodou a jsem s ní spokojena.
 Lenka 
  • 

cvičení na míči pro těhotné 

(30.6.2010 21:21:13)
Cviky , které zde popisujete :(...Jsem instruktorkou a cviky které zde popisujete, jako vhodné v těhotenství jsou ze 75% škodlivé. Jsou to pohyby, které se v těhotenství nedoporučují. Zvedání rukou nad úroveň srdce, přitahování nohou, leh na zádech..když chcete poradit / a mnoho žen rady na netu hledá /..tak proč s něčím co spíš těhulkám ublíží ? :(

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.