| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Podruhé těhotná I.

 Celkem 43 názorů.
 Susina 


hygienické potřeby se hodí.. 

(17.7.2002 17:09:34)
Ahoj Sylvie, gratuluje k očekávanému druhému miminku. Měli jsme podobnou situaci, jakmile jsme si řekli, že zkusíme miminko, tak to vyšlo hned ještě snad na nultý pokus. Nevím, jak jsi to měla po prvním porodu, já jsem totiž taky měla doma metráky vložek a podobných potřeb, tak jsem je chtěla věnovat blízkým kamarádkám - a ejhle, okamžitě po skončení šestinedělí jsem začala naprosto normálně menstruovat - moje tělo odmítlo vzít na vědomí, že kojím - kojila jsem Ríšu 18 měsíců a přitom menstruovala.. ne, že bych ti to přála, ale možná se ti ty všechny potřeby brzo hodí...
ahoj a držím palce
Susina
 Sylvie 


Re: hygienické potřeby se hodí.. 

(17.7.2002 18:34:06)
Nestraš, po Verunce se mi obnovil cyklus až po roce, doufám, že teď to bude obdobné :o)

S.
 Klára, 2 raubíři 


vložky mám už dva roky ve skříni, za dva týdny (zase) rodím... 

(17.7.2002 19:52:22)
Tak to s těmi vložkami sedí úplně přesně, zatímco normálně se mi občas stávalo, že jsem je zapomněla koupit a v osudný okamžik jsem si trapně půjčovala od kamarádek v práci a ve škole, když jsme otěhotněli poprvé, měla jsem doma jako zázrakem asi čtvero balení! Menstruace nepřišla ani po půl roce kojení, po sedmi měsících kojení jsme otěhotněli znovu a za dva týdny čekáme druhého prcka - takže vložky se už dva roky kazí ve skříni. No a jestli to takhle půjde dál, nevím nevím, kdy je využiju....
 Lenka K 
  • 

Re: vložky mám už dva roky ve skříni, za dva týdny (zase) rodím... 

(18.7.2002 22:52:58)
Snad v šestinedělí, né???
 Marcela, 3 kluci 
  • 

Re: vložky mám už dva roky ve skříni, za dva týdny (zase) rodím... 

(21.7.2002 15:10:57)
Mě vložky takto vydržely ve skříni šest let. Kojení byla velmi účinná antikoncepce, ale běda povolit (v kojení). Abych to trochu přiblížila 1.těhotenství -8 měsíců kojení - jedna menstruace - 2.těhotenství -13 měsíců častého kojení (kojila jsem ještě dalšího půl roku) - jedna menstruace - 3.těhotenství - a cca 16 měsíců kojení bez menstruace. Celkem je to těch výše zmiňovaných šest let. Ovšem můžu říct, že odvyknout si bylo lehké, ale o to horší je teď návrat k "normálu".
 Lucie 13 


Re: Re: vložky mám už dva roky ve skříni, za dva týdny (zase) rodím... 

(21.7.2002 16:01:35)
Ja jsem kojila devet mesicu (po 1, 2, 3 a nakonec 4 hodinach) a krvacela jsem cele sestinedeli (vlastne v kuse 8 tydnu) a pak kazdy mesic az deset dnu. Hruza! nevim jak je to mozne, ale je to tak. Kamaradky ani tuk a ja kazdý mesic trpela jako pes, navic jsem mela silne bolesti. NASTESTI miminku chutnalo mlicko i tak (a jak!) :-).

 Sara, dva kluci 
  • 

Budu muset sledovat reklamu 

(3.8.2002 21:19:29)
To je docela přesné, kluci jsou od sebe dva roky a měsíc a mezi těhotenstvími jsem vložky nepotřebovala, mladšímu je pět měsíců a vypadá to na ještě (doufám)hodně měsíců bez vložek. Tak si říkám, že až je budu zase potřebovat, budu muset nastudovat reklamy, protože ty, co jsem používala se snad už ani nevyrábí.

Sara
 Mondéna 
  • 

Re: Budu muset sledovat reklamu 

(7.8.2002 23:32:12)
Strč si tam kus hadru, ty blbá krávo a nezdržuj tady inteligentně diskutující jedince. Asi jsi úplně vygumovanej mozek, když nevíš, co a jak. Nebo si můžeš pokrámovanou kundu pravidelně vylizovat. Začni chodit na kurzy jógy, krávo. Čau Mondéna
 Monka 


Re: Re: Budu muset sledovat reklamu 

(8.8.2002 12:40:56)
Mondéno, změň diskusní klub !
S Tvojí vulgárností určitě najdeš uplatnění v nějakém "jiném" diskusním kubu, kterých je na Netu plno. Ale neobtěžuj slušné lidi, kteří se těší z těhotenství a miminek.
 Jiřule a 3 skřítkové 


Re: Re: pro mondénu 

(9.8.2002 11:48:24)
jsi chudák.opravdovej chudák
 Alice 
  • 

Re: Re: Re: pro mondénu 

(27.11.2002 21:04:52)
Mondéno,to snad nemyslýš vážně,jak se to chováš?Ty trpíš velmi nízkým sebevědomím,že?
Tvůj slovník!!! jsi prostitutka z nejšpinavější ulice?!!!!Neurážej slušný lidi a vrať se kam patříš do kanálu,nebo se jdi léčit na psychiatrii,ty "mondéno".
 Kacka a Kacenka 3 roky 
  • 

Re: Re: Budu muset sledovat reklamu 

(8.1.2003 19:33:38)
zacni chodit na kurzy slusneho chovani doufam ze nemas doma zadne miminko protoze tebe bych za vzor do zivota skutecne neprala "mondeno"
 PETRA 
  • 

Re: Re: Budu muset sledovat reklamu 

(13.4.2007 18:14:02)
TY SES INTELIGENCE SAMA!
 Jiřule a 3 skřítkové 


Re: vložky mám už dva roky ve skříni, za dva týdny (zase) rodím... 

(2.8.2002 13:25:38)
Ahojky,mě se zdálo, že být těhule po tak krátké době je trochu praštěný,ale jak vidím,nebyla bych sama. Jsem potěšena a pustíme se s chutí do toho :-))))
 Irča a Ellinka 


Re: vložky mám už dva roky ve skříni, za dva týdny (zase) rodím... 

(26.10.2009 13:18:25)
Ahoj, chtěla bych se zeptat jak zvládáš 2 děti tak docela rychle za sebou.
Irča
 sally 


Re: Re: hygienické potřeby se hodí.. 

(17.7.2002 22:40:26)
Sylvi,
gratuluju
Hele, když si nakoupím vložky se slevou ve velkoobchodě, funguje to taky???? Nebo musej bejt nakoupený poctivě za plnou cenu????? :-D
PS - permici mám... roční... :-))
 Andy,KRyštof 7/02,Matyáš 10/04 


Re: Re: hygienické potřeby se hodí.. 

(6.2.2004 23:08:07)
Ahoj,s otehotnenim jsem na tom stejne, hned po vysazeni antikoncepce jsem porodila, a to jsem si v tom mesici nakoupila v Makru ve sleve vlozky. No a pak jsem kojila 11mesicu, ale v sestinedeli jsem vlozky spotrebovala, ani jsem nemrkla. A uz od 6.mesice jsem menstruovala, takze nakupy znovu. Na konci roku 2003 jsem zacala chodit cvicit, protoze jsem od porodu jeste nezhubla-malemu uz je 18mesicu. No a po novem roce tatinek nadhodil, jestli uz neni cas zapracovat na druhem miminku. Jak se reklo, tak se stalo - ja byla tehotna snad hned, jak se na me tatka koukl :) Nebo tedy nejspis jsem, u doktora jsem jeste nebyla. Od ledna chodime s Krystufkem na cviceni deti s maminkama, je to docela narocny, a v sobotu jsem to mela dostat - a nic. V pondeli a ve stredu dopo cviceni, zvladala jsem to jen stezi, protoze je mi od vikendu spatne od zaludku, bolesti v podbrisku, bolesti v zadech. VCera jsem si udelala test a carecka tam je :) Takze nevim, jak dlouho budu schopna pobihat po telocvicne :( Skoda, zacalo nas to bavit. Jeste neco pripojim - muž prisel v pondeli s tim, ze kolegy pritelkyne mi posila balik vlozek zadarmo, jsou spatne zabalene, tzn. kazove a tudiz neprodejne. Co s nima budu delat???? Uzivejte si brisek a miminek a deticek. Pa
 Barculda, A 10/08 a Z 11/10 


Re: hygienické potřeby se hodí.. 

(9.4.2010 14:06:27)
hezký článek ~;) u nás je tedy 17cit měsíční a k tomu ranní ptáče...takže vstávačka v 6 hodin...~e~ neuvěřitelný ovšem je, že já též pokoupila tampony, vložky a hlavně zaplatila 10 lekcí aquaerobicu a // jsou tu ~k~ gratuluju! a držím nám pěsti ať to těhu zvládneme s těma našema capartama v pohodě!~;((
 Miri 
  • 

Zaberá aj niečo iné... 

(17.7.2002 18:42:06)
Ja som otehotnela niekoľko dní potom ako mi v práci ktorú mám rada ponúkli zodpovednú riadiacu funkiu a jedna z neformálnych otázok bola či v blízkej budúcnosti plánujem dieťatko. Na to som ja odpovedala popravde, že ešte aspoň tri štyri roky nie a dnes máme 2 ročnú plánovanú/neplánovanú Mirušku.
 Barča, Linda 
  • 

Re: Zaberá aj niečo iné... 

(24.6.2009 17:02:43)
Murphyho zákony... ? :-)
Já si koupila drahé super džíny, které mě byly ještě těsné, tak jsem si říkala musim do nich trochu zhubnout...no a ještě k tomu vysněný letecký zájezd na Lefkadu do Řecka na first minute ~t~
Takže džíny jsem začala nosit až když malé bylo pět měsíců (to bylo radosti že se do nich vejdu! ~t~)
a zájezd jsem holt zrušila~d~
Takže i takhle mohou postupovat "snažilky"~t~
Přeju všem hodně štěstí a klidná těhotenství bez problémů a hlavně zdravá miminka ~s~
 Dasa_ 


permanentka 

(17.7.2002 20:42:57)
S tou permanentkou do fitka to samozrejme funguje, aj ja mám jednu minutú do polovice, viacej som už nezvládala.
Inak, Sylvia, obdivujem všetky ženy, ktoré zvládajú druhé bruško s malým prckom. Keď si predstavím, že ja som skoro celé tehotenstvo len spala a spala, tak vôbec netuším, ako by som to všetko zvládla. Veľa šťastia.
 irena (Míša5/00+Maruš3/03) 


Podobnost čistě náhodná? 

(17.7.2002 23:17:37)
Chachá, Sylvie, dnes snad už druhý článeček, který mi připadá nějaký povědomý ;o)))))
No, pravda, nějaké velké investice jsme sice neprovedli, ale aspoň budeme za pár týdnů zateplovat vršek baráku (=absolutní chaos), vyplnila jsem papíry na autoškolu (zdá se to sice kompatibilní, ale u 1.těhotenství mi tak nějak dělalo problémy i chodit do práce +- v čas zahájení a pracovat smysluplně..) - no je to sranda. Snad jen Miška mi nenosí snídani do postele :-))) /není u zdroje potravy/
Ale je fakt, že mám konečně vyřešeno ono dilema: srdce říká, že mimi ano a hned a rozum: to je věc absolutně nepřípustná a nezvládnutelná a riskantní a vůbec.....
Takže hodnou 19-měsíční pečovatelku!!!
Pá pá Ester + Míša (2roky)
 Jana, 12. týden 
  • 

Něco na tom bude 

(18.7.2002 9:05:55)
Milé dámy, máte pravdu. Něco na tom bude. Hygienických potřeb mám z Makra taktéž plnou skříň, ovšem permice mi stačila jenom měsíční:o) V plánu bylo ještě zakoupení steperu, ale to už jsme jaksi nestihli, takže mě to až tak draho nevyšlo:o) Přeju všem krásné těhotenství a zdravá miminka. J.
 Ladia, 2 děti (15+11) 


Gratulace... 

(18.7.2002 9:58:06)
Sylvie,


móóc gratuluju a přeji krásné těhotenství a porod podle tvých představ :)

Já také zakoupila velkou zásobu a ejhle po 9. měsíčním snažení jsem otěhotněla. Dnes máme roční krásnou holčičku a ve skříni na mě 4 balíčky vložek 2 balení tampónů pořád ještě čekají ... :)
 Markéta 
  • 

jak otěhotnět? 

(18.7.2002 10:12:52)
Mám kamarádku, která žije v USA. Jednou mi psala, že se už asi rok pokoušejí o dítě a pořád nic. A taky se zmínila, že budou kupovat nový auto. Tak jsem jí poradila, ať koupí auto malé - jen pro dva a navíc ať to sychruje přiléhavými minišaty nebo hodně odvážnými plavkami. Nevím, co všechno si pořídila, ale asi za dva měsíce psala, že je těhotná :-))

Sylvo, než umístění Jany do dětského domova je pro mě dojímavější její odchod z Thornfieldu po objevení první manželky :-))))
 Blanka, syn 


vložky do zásoby 

(18.7.2002 10:23:00)
Hned běžím si je koupit,moje kamarádky má 4 holčičky-3.a 4. se jim narodila po takovémto nákupu,takže to funguje.Já měla poprvé doma jen načatý balík,tak to nevím...,ale jak jsem se po roce divila,že zdražily!!!Jinak gratuluju!!!
 Marketa-Dan 3 tydny 
  • 

Opravdu to funguje! 

(19.7.2002 9:21:39)
Ahoj Sylvie,musim ti dat za pravdu.Ja jsem otehotnela zrovna ve chvili kdy jsem se vazne rozhodla schodit nejake to "kilo"/15kg/.Najela jsem na zdravou vyvazenou stravu,zacala behat,posilovat,no proste vse co je k tomu potreba.Hubnuti nakonec dopadlo tak,ze jsem na konci tehotenstvi mela nahore dalsich 25kg.Pri porodu jsem dala dolu10,takze tad mam sice zaruku,ze me hubnuti nic neprerusi,ale ceka me pro zmenu kil 30.VERTE-NEVERTE zakon schvalnosti funguje spolehlive.
Marketa
 Martina z Martina 
  • 

Nahoda? 

(19.7.2002 11:02:40)
Osvedcena kombinacia sa javi planovany rafting/kanoning + potapacsky kurz.
:-))))))))))))))
 LaPepa 
  • 

Re: Nahoda? 

(19.7.2002 14:07:03)
no, ja jsem se sve oblibene adrenalinove sporty rozhodla omezit jeste pred prvnimi pokusy, ale ted vidim, ze je to chyba. No co, zacinat znova nebudu a nakoupim si zasoby vlozek.
Pepa
 Petra, 3 kluci - 9, 7, 4 (manžel) 
  • 

Zkušenosti "zasloužilé" matky 

(19.7.2002 11:22:09)
Ahoj,
především gratuluji k výše popsanému úspěchu a k tomu, "jak to funguje"
můžu napsat:
První syn byl vymodlené vytoužené dítě, narozené po 3 předchozích komlikovaných potratech (ten poslední byl spíš už porod) a mnoha neúspěšných pokusech přijít do jiného stavu - a povedlo se tehdy, když lékaři lámali hůl a doporučili se už o další dítě nepokoušet, že je to prý rodové - cha, cha, chá.Těhotenství z moji strany jako všechna předchozí, histerii lékařů po přečtení mé anamnézy jsem chápala a pečlivě dodržovala všechna jejich doporučení, tj. celých 9 měsíců ležela nejlépe s nohama nahoře...
Druhý syn byl počat poté, co mi z bývalé práce zavolali, že jim odešla moje vedoucí a potřebovali by mě na její místo na "detašované" pracoviště do Francie. Kariéra slibná - jak dopadla, nemusím dodávat, když mám 3 kluky...
A náš poslední mazlíček? Začali jsme přestavovat domek po mé babičce, tak aby byl obyvatelný a abychom se se dvěmi dětmi nemuseli tísnit v oficiálně 1 + 0, upraveném na 1 + 2, kde už nebylo místo ani na otočení se v kuchyňokoupelně (pokud chcete poradit, jak z koupelny udělat i kuchyň, jsem k dispozici). Jak je vidět, 3. potomek plánován nebyl (dokonce jsem brala antikoncepci). To že přestavbu domku jsme samozřejmě dodělali až loni a dokonce že tam mají
kluci každý svůj pokoj ani asi nemusím psát.
Akorát teď už jsem se konečně "vybabrala" z plen a utírání nosů, i ten nejmladší už je ve školce a já dostala opět "skvělou nabídku" v práci a navíc jsme se rozhodli, že větší auto kupovat nebudem a raději pojedem na dovolenou ... A taky je mi 39, takže ... no abychom si to nepověděli za nějakých 9 měsíců ... - Mějte se fajn, milujte se a množte se, národ to potřebuje, přeci to nebudeme zachraňovat my s 3 dětmi ...
 Dianka (04+06+09) 


hygienické potřeby... 

(19.7.2002 13:00:57)
Asi si budu muset taky zaplatit nějakého osobního trenéra, ten fígl s vložkami zkouším už rok, ale nefunguje... Asi toho kupuju málo :-DDD
 Kristýna a Robík 
  • 

Gratuluju! 

(22.7.2002 0:14:09)
Milá Sylvie,
gratuluju k novému těhotenství! Zrovna tento týden jsem si na tebe vzpoměla, co asi děláš, jak se máš a ejhle! Přeju ti nejkrásnější miminko a Verunce nejmilejšího sourozence. Kdyby jsi měla chuť na zdravotní vycházku, ozvi se.
Kristýna
 Barka+Kryštůfek 


Taky tak.... 

(27.7.2002 16:28:11)
No páni, já to měla s vložkama taky tak, nakoupila jsem vložky se slevou -asi 4 balíky mých oblíbených, chtěla jsem opustit práci a jet si vydělat do zahraničí, zhubnout - zapsala jsem se do kurzu cvičení a navíc jsem si říkala, že při zakloněné děloze bude "dělání" miminka trvat tak rok, dva....a ejhle, nemuseli jsem čekat ani dva měsíce a teď v srpnu už mám termín a juchám rodit do Podolí!! Můžeme to navrhnout jako nový recept na neplodnost o:))
 Ála, syn 13 měs. 
  • 

Je to všude stejné 

(4.5.2003 11:54:33)
I já mám ve spižírně ohromné zásoby velmi výhodně nakoupených potřeb a také jsem si řekla, že po porodu konečně zhubnu poslední 3 kg, která mi zbývají (celkem jsem nabrala 16) a budu za kočku, co chodí v létě v bokovkách a s odhaleným bříškem. A dopadlo to tak, že jsem z nově nabytého 64cm pasu radovala asi týden a teď už mi začíná pomalu vystupovat bříško. Takže ta psychika asi vážně musí fungovat - když po mimi opravdu netoužíte, tak ono naschvál přijde. (Už se na něj samozřejmě těšíme - to jsou asi ty hormony.)
 MATY 


Zase těhohtná 

(28.6.2003 21:12:24)
Když jsme chtěli první dítě snažili jsme se 3/4 roku.4.12.02 se nám narodil plánovaný Lubošek. Teď je Luboškovi 6a1/2 měsíce a já jsem v 9 týdnu neplánovaného těhotenství. Rádi jsme, ale mám strach jestli to všechno zvládnu.Pokud máte někdo podobné zkušenosti tak mě napište.
 Květa, syn 4 roky 
  • 

Re: Zase těhohtná 

(26.9.2003 23:26:56)
Zdravím MATY,
také nevím, jak to zvládnu a to můj syn je o dost starší než tvé dítě. Jsem nyní v 25. týdnu těhotenství, které bylo více než neplánované, musím říci, že jsme druhé dítě vůbec nechtěli, ale když se to prostě povedlo(musím podotknout, že mimo všechna daná pravidla, která jsou daná dobou, kdy se obvykle otěhotní), tak jsme si řekli, že tedy jo, půjdem do toho. (dále musím říci, že jsem zjistila, že jsem těhotná dost pozdě, na samém konci 3.měsíce a moje malá zkušenost: samozřejmě jsem zkusila těhotenský test, když už se mi zdálo, že menstruace dlouho nepřichází a ten NEVYŠEL! Takže jsem návštěvu gynekologa ještě odložila, neboť mé cykly jsou dost dlouhé. No nic, stalo se a já se už postupně zžívám s faktem, že budu mít druhé dítě. Ale ať si říká, kdo chce, co chce, také vážně nevím, jak to zvládnu. Více ti neporadím, protože tuto novou zkušenost ještě nemám, ale chtěla jsem ti napsat, že jsem v malinko podobné situaci jako ty. Odepisuju dosti pozdě, ale doufám, že si moji odpověď někdy přečteš. Jinak se drž ať ti vše dobře dopadne, možná ti někdy v budoucnu napíšu, jaké jsou mé nové zkušenosti.(pokud na to ovšem budu mít čas :-)) Mám totiž manžela většinu času v zaměstnání a to i několik měsíců, takže jsem na dítě, vlastně děti, vážně sama a všechno si vychutnávám až do dna!
Květa
 petrakot 


Re: Re: Zase těhohtná 

(13.10.2003 15:16:57)
Mila Maty.
Nase rodina se /pokud vse dobre pujde/ v unoru rozroste o dalsiho clena.Dvou a pul lete Janince tak pribude maly sourozenec.Myslim, ze jako kazda maminka jsem se strachovala jak to bude / zvlast kdyz s Janinkou jsem lezela 3 tydny v nemocnici a dva mesice jsem musela mit nohy nahore doma/ a taky abych byla spravedliva a ani jedno dite neosidila. Muj strach pomalu opadava protoze vse se da vyresit jen nesmim podlehnout pocitu ze je toho dost s jednim natoz se dvema. Dost mi pomohla zkouska Jany ve skolce - zatim jen pet dni v mesice ale libi se ji a tak stihnu jit s miminkem plavat nebo cvicit jako tehdy s Janou. Preju vsem maminkam, ktere nechteji mit mezi detmi velky vekovy rozdil a podari se jim otehotnet, aby si dokazaly rozvrhnout cas mezi vsechny cleny rodiny vcetne tatinka. Pak je totiz jakykoliv problem resitelny.
 Staňka,dcery 5 a 3 roky 
  • 

Snad už zase těhotná :-) 

(23.1.2004 14:18:31)
Dobrý den,
zdravím vás všechny v diskuzi.Jsem maminkou pětileté a tříleté holčičky.A jelikož děti(obecně) miluju, rozhodli jsme se s manželem pro další miminko.Sice jsem přes pět let na mateřské,odříznuta od většiny přátel a zábavy, stojí mi třetí dítě zato.Nevím jestli mi k tomu dopomohou zásoby vložek nebo touha konečně shodit těch zatracených "pět kilogramů",ale snad to brzy vyjde.
Přeji Vám všem krásná těhotenství i porody....Staňka,24 let
 Staňka,dcery 5 a 3 roky 
  • 

Snad už zase těhotná :-) 

(23.1.2004 14:18:47)
Dobrý den,
zdravím vás všechny v diskuzi.Jsem maminkou pětileté a tříleté holčičky.A jelikož děti(obecně) miluju, rozhodli jsme se s manželem pro další miminko.Sice jsem přes pět let na mateřské,odříznuta od většiny přátel a zábavy, stojí mi třetí dítě zato.Nevím jestli mi k tomu dopomohou zásoby vložek nebo touha konečně shodit těch zatracených "pět kilogramů",ale snad to brzy vyjde.
Přeji Vám všem krásná těhotenství i porody....Staňka,24 let
 Staňka 
  • 

Re: Snad už zase těhotná :-) 

(23.1.2004 14:42:11)
omlouvám se,můj předchozí příspěvek patří do jiné diskuze.
 Monika Kopečná 
  • 

Re: Zase těhohtná 

(12.11.2007 22:11:00)
Ahoj, jmenuju se Monika a je mi 24 let. Ráda bych si s tebou psala o našich dětech apod. Máme 11-timěsíčního chlapečka a podruhé jsem otěhotněla. Bylo to plánované a moc se těšíme. Snad to zvládnu. Budu ráda, když mi napíšeš. Mějte se hezky a opatrujte se.
 Petra, na MD a v 2.měsíci 
  • 

díky 

(22.11.2003 23:28:55)
Konečně mě něco na "rodině" opravdu pobavilo, takže díky. Taky mi totiž není zrovna nejlíp a 2x týdně calanetika asi nebude tím pravým lékem...
 Mildred 


Když to nezařídí příroda, nákup vložek do zásoby je jistota :-D 

(15.7.2008 9:18:51)
Než jsem poprvé otěhotněla, trvalo to rok, nakoupila jsem si zásobu tampónů a bylo :-D Mám je schované... (měla jsem hodně zakloněnou dělohu, přišlo se na to až v těhotenství). V lednu jsme začli plánovat druhé mimi, akorát to vyšlo, že jsem byla na gyndě a ptala jsem se Dr., jestli mám zase zakloněnou dělohu, řekl, že jo. Tak jsem si pro sebe říkala, že když otěhotním až na podzim, že mi to vadit nebude (i kvůli tomu, aby děti byly ve stejné roční období kvůli oblečení, co schovávám po prvním dítku), předpokládala jsem, že to zase dýl nepůjde. A zrovna měli v akci vložky v jednom obchoďáku, tak jsem si jich nakoupila zásobu (občas se mi teď stalo, že jsem musela nahonem kupovat vložky tady u nás podstatně dražší). No a v březnu už jsem držela v ruce pozitivní těhotenský test :-D.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.