| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku O šípkovém čaji

 Celkem 5 názorů.
 Zuzana.. 


jahudka s Ferdou maravencem 

(12.2.2002 18:48:08)
mila Magdo,
naprosto vim, o cem mluvis....jedna moje kamaradka emigrovala se s vymi rodici, kdyz jsme byly v sestce, cela leta jsme si alespon psaly a pak po zda se mi strasne dlouhe dobe prijela na dovolenou uz do svobodne zeme...a vis, co jsme pak spolu horecne shanely po vsech moznych samoobsluhach v Praze? Stavu do vody Jahudka, ale ne tak ledajakou, tu, ktera mela na vinete Ferdu mravence a Berusku...nakonec se nam to podarilo, a Eva si ji vezla jako nejdrazsi trofej ze sve rodne zeme zpatky do Kanady
 Agata+8tydeni stvorenicko v brisku 
  • 

Krasny moc 

(14.2.2002 20:35:16)
Mila Magdo strasne krasne jste to napsala opravdu, moc me to zahralo u srdce, myslim, ze takovi rodice joko Vy jsou poklad, hodne stesti Vasim holcickam a Vasim blizkym.....
 Karkulka, holky (1 a 4r)  
  • 

Někdy si myslím, ze je svět nemocný 

(6.5.2002 23:08:48)
Někdy si myslím, ze je svět nemocný. Nebo možná naše společnost. Je to tak jak to říkáš - holky stejně staré jako my se diví proč mám dvě děti a je mi to málo. Vidí v tom, že máme byt "jen" 40m2 a "mnozime se jako kobylky" naší naprostou nezodpovědnost. Proč jsem si neužila, nenašetřila, nekoupila, nepořídila, neudělala kariéru atd. a místo toho sedím doma, jsem omezovaná, ztrácím kvalifikaci, nemůžu si nic dovolit, pořádně se nevyspím, nemám čas pro sebe atd. Když čtu články od tebe(a nejen tenhle), mam pocit téměř blažený. Blažený z toho, že pořád existují lidi, kteří vědí proč.
 Monika,4 deti 
  • 

Re: Někdy si myslím, ze je svět nemocný 

(7.5.2002 21:56:36)
Mluvíte mi z duše,hezky se to četlo. My jsme bydleli v garsonce se 2 dětmi rok a půl,pak jsme pořídili na hypotéku větší byt a opět se rozmnožili geometrickou řadou. Ale na tu 1 místnost dodnes moc rádi vzpomínáme.Nedostatek peněz nemáme,ale já nepracuji a pracovat od dětí jít nechci,proč taky? to jsem si je nemusela pořizovat,ale vše investujeme do dětí,babičky nás nepodporují. Okolí mě má taky za blázna,ale nám je takhle moc dobře. Co je kariéra proti mazlení se spokojeným dítětem?
 Jana, syn 2 roky 
  • 

Re: Re: Někdy si myslím, ze je svět nemocný 

(20.12.2002 13:56:40)
Milá Karkulka,
zaujala si ma preto, lebo máš dve deti a žiješ v malom byte. Je to vôbec možné? My máme jedného 2-ročného syna a bývame v jednoizbovom byte. Chceli by sme mať ešte aspoň jedno dieťa, ale neviem si predstaviť ako sa to dá. Určite nemáme možnosť kúpiť si vačší byt, lebo nemáme peniaze a rodičia nám nechcú pomôcť. Žijeme len z môjho platu stredoškolskej profesorky a materskej manžela, ktorý ma po dvoch rokoch vystriedal pri synovi. Náš syn odmalička zle spí a potrebuje na spánok kľud. Ako by tam mohlo existovať ešte jedno bábatko? Okrem toho sa bojí detí,odmieta ich, je veľmi citlivý a upnutý na rodičov /hlavne na mňa/.Možno by mu súrodenec pomohol. Prosím ťa napíš mi tvoje skúsenosti. Nechcem sa vzdať dalšieho dieťaťa len pre to, že nepatríme k tým majetnejším. Môj mail je janail@pobox.sk. Ďakujem. Jana

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.