| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Zázrak se jmenuje Maruška

 Celkem 5 názorů.
 Simona, dcery 3 a 13 let 
  • 

Pomoc "postiženým rodinám" 

(12.4.2001 9:05:50)
Mám přítelkyni s dost vážně postiženou dcerou, která si nemůže pomoc Rané péče vynachválit. Je to přesně tak, jak píše maminka Marušky - podpora, když se něco nedaří a sdílená radost, když jsou vidět pokrok. Děkuji za všechny ty rodiny, kterým pomáháte!
 Kateřina (Markétka 3,5 roku) 
  • 

Re: Ke článku: Zázrak se jmenuje Maruška 

(12.4.2001 10:11:26)
Díky za Středisko rané péče a díky Rodině za zveřejnění článku! Jen houšť a větší kapky!!!
 Jitka (2 kluci) 
  • 

Re: Zázrak 

(12.4.2001 14:26:21)
Zdravím, jsme mile překvapena, že o rané péči se už nejenom hovoří. Mám téměř 23.(21.) měsíčního Vítečka, nyní 10 měsíců s diagnózou DMO, a popisovanou pomoc rodině bych velmi uvítala. Je skutečně velmi těžké vyhledat adekvátní pomoc a bez speciálního vzdělání vyhovět potřebám postiženého dítěte. Řídím se citem a instinktem, spoustu věcí konzultuju s lékaři, hledám v knihách a na internetu, ale faktem je, že některé věci mne prostě napadnout nemohou - nikdy jsem se s nimi nesetkala. Raná péče je bezpochyby velmi potřebná a je jen škoda, že není dostupná každé potřebné rodině.
Jitka
 Středisko rané péče 
  • 

Re: Re: Zázrak 

(25.4.2001 14:57:17)
Milá Jitko, máte-li pocit, že by vám mohlo naše středisko pomoci, ozvěte se, prosím, na některý z kontaktů na konci článku o Marušce. Moc zdravím a přeji hodně štěstí. Pavla S.
 Mysatko 


Re: Re: Re: Zázrak 

(7.6.2004 21:30:06)
Máme tiež predčasne narodenú Barborku, má hydrocefalus, spojený so všetkými možnými komplikáciami.
Viete mi povedať, či niečo podobné funguje aj na Slovensku?
Ďakujeme, zuzi

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.