| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Jak tomu nejčastěji říkáte? Pindík a Pipinka!

 Celkem 5 názorů.
 Zdenka Kholova 
  • 

pipina 

(2.10.2005 23:01:25)
Náš třílety syn,se neustále ptá,co mají holky.Když mu v klidu odpovíme,tak se ptá pořád dokola.Chce malovat nahaté holčičky.Ptá se i cizích lidí.Nikdy jsme se před ním nehalili,vše mu s klidem vysvětlujeme.Je to normální,nebo se máme nějak znepokojovat?Děkuji,jestli mi někdo zodpoví dotaz
 M.Kožíšek 
  • 

Re: pipina 

(13.12.2006 0:02:57)
No prostě piča nó.
 19letá 
  • 

Re: pipina 

(24.2.2010 1:09:56)
ano výstižné :D

a pro autorku: bylo by lepší kdyby se zajímal o kluky? chichi vím že je to normální ale většina to tak ještě nebere. je prostě zvědavej no
 Šárka, Syn 5 let 
  • 

Re: pipina 

(19.5.2011 0:13:34)
Ahoj mému synovi je 5 let a taky se pořát ptá co maji holčičky mezi nohama i když jsem mu to řekla tak se taky pořát ptal tak jsem tu to jednou ukázala na sobě.
 hehe 
  • 

"no neni ta cestina krasna?" :))))))))) 

(6.1.2007 0:40:27)
muhehehe, tak tej poslednej vete "neni ta cestina krasna" som sa zasmial dobre :)))))))) ano je krasna na podobne vyrazy aj bohata, na picoviny krasna ovsem je :DD

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.