| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : září 2008

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 66012  [Dalších 65982 >>]
Deni+František+Ella 13842

Re: oblíkání

6.10.2008 20:01:23
ja si vsimam ze my zasadne vzdy pondelni vecer a noc mame nejhorsi .... snecar se dnes opakuje!
Lvice+lvíčata 73763

Re: oblíkání

6.10.2008 17:52:08
Eeko, máme sledovat teplotu 2x denně, ale když mi škytala a měla studené ruce a nohy tak jsem ji změřila a měla 35.5. Takže podle teploty vidím jak si drží teplotu a zda ji přiobléct a zahřát nebo si drží teplotu... jdu kojit, malá se vzbudila.
Lvice+lvíčata 73763

Re: oblíkání

6.10.2008 17:42:10
Žlvi, už jsem zkoukla, hezký klučina. R^R^R^

Jsem se dívala nafotky do albíčka a Hwezdička je nějaká ostříhaná a miminka jsou všechny moc krásné. R^R^R^

A Reny teda ty máš umělecké foto s pupíkem, parádně ti to sluší.~:-D~:-D~:-D
Bibi-bari 12410

Re: oblíkání

6.10.2008 17:32:38
Ahoj holky, fotečky zkoukněte na http://barinka.rajce.idnes.cz/mimi/ . Je jich tam zatím pár, vybrané ty povedené :-).
Lvice+lvíčata 73763

Re: oblíkání

6.10.2008 17:15:23
Eeko, k tomu oblíkání. To moc záleží jak je mimčo velké a jak je doslova tlusté, podle toho si drží teplotu.

Já mám malou doma v dece a v zavince, protože ji berou jako nedonošeńátko mám ji mít do 6 tt v závince, doporučeno z porodnice. Když ji mám bez deky nedrží si ještě teplotu a má třeba jen 35,5 hned je jí zima a śtuká. A protože to byla jen kostička potažená kůží, neuměla si držet teplotu po porodu a dostávala i v porodnici čepičku a tam bylo horko i mě .... Doma jsem jí měla prvních 14 dní v bodýčku a v mako kabátku a dupačkách s v tenké přízové čepičce pokud je jí zima. Ted už jí začínám zvykat bez čepičky a má klasickou plátěnou košilku a na ní bodyčko s dupačkama. My topíme tak, aby nešla teplota pod 20 stupňů na 21-22 a na koupání v kuchyni přitápíme na 23-24. Ven přiobleču jen teplejší kabátek a teplejší čepičku dám, to co má v autosedačce na fotce a je v kočárku v zavince a ve španělce, má ale venku ruce, nesnáší je schované, tak včera bylo čerstvo a jsem jí dala tenké rukavičky na procházku.
Arni 19497

Re: mam tuto

6.10.2008 17:01:35
Ahoj maminy, tak uz jste vsechny zarijovka vylouple;)R^

Zdendi jeste dodatecne gratuluju k Lenicce a preju hlavne zdravicko:-)R^

Zelvi, ahoj doma, tesim se pak na fotky!

Hwezdi, mala je miloucka, divala jsem se na tu vasi spolecnou, ze mas nejake zkracene vlasy?

Verco, taky krasne mimi mas, Tanicka je pekne okata:-)

Dneska jsem koupila na prdolku krasnou chlupatku, uz se tesim, az ji bude nosit. Zitra jdu na ko, tak jsem zvedava, jestli pokrocil nejak nalez, rodit by se mi libilo desateho nebo pak 17.,18.ho, tak jsem zvedava, co si mimi vybere, jestli se bude dopekat az do terminu;).

Jidelni zidlicku mela Torinka tu drevenou se stoleckem pak, jednak nemam plasty rada, jednak by se nam do kuchyne ani nehodila a vyuzila a vyuziva ji doted, ale ted uz jen jako prulezku, domecek atd.R^
Lvice+lvíčata 73763

Re: mam tuto

6.10.2008 14:25:08
Tak já koukala co nového. Chvilku jsem tu zase nebyla, měli jsme jednu náročnou noc o víkendu ze soboty na neděli. Malá chtěla neustále jíst a mega se pokakávala a asi měla i bolení. Teď už dobré, tak jsem nakoukla co nového.

Gratulace Zdenči, tak se holka dočkala, už má tu malou Leničku. R^R^R^

A já jdu na meltu přišel MM a pak sbírat prádlo a žehlit....
Lvice+lvíčata 73763

Re: mam tuto

6.10.2008 14:13:02
Ahoj Želvi, vítám tě a jsem ráda, že jsi byla spokojená. Já osobně poslední porod hodnotím, že se doktoři u mě fakt zapotili, tak jak mi řekl jeden doktor bylo to tak tak a je rád, že další těhu u mě už nebude. A jinak péče byla jak o mě tak o malou skvělá i na pokoji, u mě mají taky jedničku s hvězdičkama. Lítali kolem mě fakt to se jim musí nechat.
Hwezdi. 65579

Pondělek :-)

6.10.2008 14:10:22
Ahoj:-)
Máme za sebou dopolední první poradnu. Vše ok, přibíráme a jsme bez problémů:-).

Poobědvali jsme, nakojila jsem a malá spinká..viz aktuální foto :-)



U nás je taky ošklivě, chtěla jsem ještě odpo vyjet na procházku s kočárkem, ale malá zřejmě vytuhne minimoš na tři hoďky, tak to už pak nemá cenu.
Želvičko, vítej domaR^
Bibi-bari 12410

Re: mam tuto

6.10.2008 13:35:57
Ahoj holky,
tak jsme s Rostíkem doma. Jak budu mít chvilku tak hodím fotečky, pochlubím se a tak :-). Jinak zlínská porodnice má u mě jedničku s hvězdičkou, jak na porodním sále, tak v šestinedělí. A malej je zlatej ~s~.
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 66012  [Dalších 65982 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.