| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : duben 2005

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 46155  [Dalších 46135 >>]
belll/Vojta16.4+Honzík16.12. 13171

Re: Hezké ránko,

28.6.2006 8:54:10
Luci tak tady u Ostravy opět chcípáme :-(
Luciana + Luca/94+ Agátka/05 27520

Hezké ránko,

28.6.2006 8:43:43
Lilly,viděla jsem taky upoutávku na tu reportáž a vzpomněla jsem si na tebe jak jsi nám tady o tom psala,je to fakt hrozné!!!!

Holky,tak dneska to vypadá,že tam už nebude takový pařák a to jsme se chystali na koupaliště do Kutné hory:),ale nevadí aspon půjdeme na prochajdu.

Musím se pochlubit,že Agula se už rozchodila,tak už není taková ukňouraná,nebo si zajde všude sama:).A co je její nejoblíbenější činnost- lezení na křeslo,gauč,postel....to absolvuje tak 100x za den:).

Evisku,tak to si dovedu představit,že se na Rock for people přestěhuješ do klidu.Byli jsme se tam podívat jednou před 2lety a bylo to fajn,ale asi ne pro místní obyvatele!!!!

Holky,za týden se stěhujeme a já ještě nemám nic sbAleno,nevím od čeho začít :((..ještě,že mi v pátek přijede mamka a pomůže mi hlídat Agulu a sbalím to asi pak najednou:)...

A co se týče mluvení,tak něco už říká,ale moc toho není.. mama,tata,baba
deda,Aga...a oblíbené "Koko je ??""- co to je a "Kde je ??""a oblíbene hamahama:)))..a jinak si povídá takovou tou svoji hatlapatilkou :).

Určitě jsem ještě chtěla něco napsat,jo,ale zase jsem to zapomněla...:),jdu si vás kousek pročíst dozadu,Aga si staví s kostkama

Hezký den.
Lucka s Agou
Gabro 23787

Re: Re: Re: Zitra - Na vlastni oci!

28.6.2006 8:40:48
Andy, v upoutávce je, že mají už doma chlapečka a narodila se jim holčička, tak měli radost, že mají páreček... Je to hrozné...
belll/Vojta16.4+Honzík16.12. 13171

Re: Re: Zitra - Na vlastni oci!

28.6.2006 8:22:13
na to já se divat nebudu v poslední době mi tonějak nedělá dobře co se týče utrpení dětí i ve filmech mi to vadí, třeba teď jak byla kriminálka maimi je to dobrý seriál ale jak tam vyvraždil otec rodinu to mě rozbrečelo

Nebo s tím 5 letým chlapečkem co vypadl z vlaku nechápu jak ho mohla nechát jít samého na záchod to vživotě nepochopím já mám problém v jedoucím vlaku chodit
Andy s klukama 22326

Re: Zitra - Na vlastni oci!

28.6.2006 8:13:33
ted o tom mluvili na Nově a NEMĚLI BY SE NA TO DÍVAT TĚHOTNÉ ŽENY-zdůraznili to a není divu!
Jen mě tedy zaráží že vinu na sebe přehazují lékaři na výrobce podložky a opačně,ale myslím si,že to lékaři a sestřičky musí hlídat,aby k tomu nedošlo-2.měsíční holčička byla popálená na 40% tělíčka.
Určitě by někdo měl být za to zodpovědný a tudíž i potrestaný,hlavně kvůli tomu aby se to zase neopakovalo-vždyt jde o život!!!!!
Je to hrozný! Rodičů mě je hrozně líto. LILY-to bylo první dětátko???
Lili + 5 :-)) 28559

Lilly

28.6.2006 0:17:08
na to nemám nervy :-(( stačila mi upoutávka na Nově....
Lilly+2 kluci 22726

Zitra - Na vlastni oci!

28.6.2006 0:09:44
Ahoj holky,

pamatujete si, jak jsem vam kdysi psala o znamem, co mu v nemocnici "upalili" holcicku?
Sledujte zitra ve 21.45 porad Na vlastni oci, jejich pribeh tam bude :-(
Andy s klukama 22326

Gabro,

27.6.2006 23:38:21
to bud ráda!!
Ta alergie je potvůrka!!
U nás bohužel s ní bojujeme všichni,Artík začal už v porodnici s alergii na náplast na bříšku-pupíku.Pak se mi v porodnici obsypal bud z jejich prádla nebo po koupeli Johnson.Po příchodu domů se po pár dnech vše ztratilo,museli jsme pár dnů používat jen bavlněné pleny.
Je to dědičné,moc se tomu nedá ubránit.
Alergie se může projevit kdykoliv,u mě začala až v 17 letech.
Půjdu už si lehnout,stejně už asi většina chrupe-tak sladké sny!!!!
Gabro 23787

Re: Re: Re: Re: Gabro,

27.6.2006 22:46:42
Kao dostala Priorix - Tetra a na nic alergická ani náchylná není (ani v rodině nic podobného nemáme).
Andy s klukama 22326

Re: Re: Re: Gabro,

27.6.2006 22:39:38
Ivax-tak to bych do toho nešla,jak říkáš lepší horečky než šok.
Je tam spousta článků ve prospěch klasické vakcíny...

http://www.vakciny.net/PORADNA/Temata/P_MMR.htm
např.
Mého syna čeká očkování proti spalničkám, příušnicím a zarděnkám v 15. měsíci. Jaký rozdíl je mezi vakcínou Trivivac a Priorix? R.M.

Rozdíl mezi vakcínou Trivivac a Priorix spočívá zejména ve vakcinační složce proti příušnicím. U nás je dlouhodobě podávána a tedy i praxí ověřena vakcína Trivivac. Vakcína Priorix je v České republice k dispozici jen sporadicky. Marketingové studie ukazují srovnatelné výsledky obou vakcín v bezpečnosti i účinnosti s mírnou převahou prospěšnosti vakcíny Trivivac. Zůstal bych u české vakcíny Trivivac.


[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 46155  [Dalších 46135 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.