| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : leden 2005

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 74818  [Dalších 74798 >>]
Misty+Matěj1/05+Mája9/07 18500

Re: Ahoj, jsem uplne zmrzla,

7.10.2008 7:37:13
my máme rostoucí židli Jitro a je super, pokud se teda bavíte o této. Až na ní Matýsek nebude jíst, tak ji bude mít u psacího stolu.

Pavliku já jsem ji blíže ještě nezkoumala.
Desty 21386

Re: Ahoj, jsem uplne zmrzla,

7.10.2008 7:34:18
Dobré ránko, tak mě přes noc začlo pěkně bolet v krku. Dáda prská a pšíká a to jsem s ním chtěla jít na očkování na žloutenku.No tak to odvolám, ale hlavní je,že vakcínu už máme doma:-))

Co se týká vánoc - tak nemám ještě vše promyšlené, jen včera jsem koupila v akci pana Bramboru - to se mi líbilo. K tomu takové malé akvárko - jak se tam naleje voda, tak rybičky vyrostou - je tam Nemo:-))
+ chtěla bych nějakou hru - naučnou - nemám rozmyšleno. Moc se mi líbí takové ty co byly na nás - je tam sada papírových karet a kovový banánky a to se musí přikládat na spravný pozice - dobře se rozsvítí - no snad víte co myslím :-))

Pro Kubíka nevím - tím, že toho máme hodně od Dády, tak to udělám tak, že Kubík dostane jeden dárek úplně novej a k tomu mu vybalím další krabici - co mám už schovanou. Asi mi to přijde nejrozumnější.

Rostoucí židli jsem chtěla kupovat, ale nakonec jsem si to rozmyslela. Mylsím, že to vyjde tak akorát, že Dáda půjde na velkou klasiku a Kubík do jeho. A taky mi ji pohaněla kamarádka,tak i proto jsem si to rozmyslela :-))
Gabča+4 14509

Krásný den :-)

7.10.2008 7:30:26
Tak já teda taky pořád čekám na fotečky od Alčů~:-D~:-D~:-DVíkend byl naprosto super,už dlouho jsem se necítila tak dobře,krásně jsem si to užívala,nemusela jsem nic dělat,o Kačenku bylo postaráno,byla zlatá,jak kolem sebe měla lidičky,navíc překrásně spala přes den v kočárku,fakt idylka!!!Procházkovali jsme,na bazéně se děti krásně vyřádily,no fakt super!!!Alčo,díky!!!~s~~s~

Děti odcestovaly do školy,dnes jsem je vezla jen na autobus,paráda.Katuška ještě chrupčí,ty noci máme pořád docela špatný,no a Tomášek tradičně kouká na Minimax a je značně nepříjemnej~:(

Tolik zpravodajství od nás ~j~A teď se tu zkusím rozkoukat ať vím,co je nového ~;)
Pavlik+Adélka 1/05+Anička 3/07 20669

Re: Ahoj, jsem uplne zmrzla,

6.10.2008 23:28:41
Já teď přišla z toho krasobruslení, bylo to úžasný, mám oplácaný ruce od tříhodinovýho tleskání. Pluščenko byla skvělej a ty akrobati....zkusím z mobilu stáhnout video a ukázat Vám to, tajil se mi dech. Ale zítra frčím za sestřenkou a přijedu až ve stř odpo, tak potom...
a Ditu, Nikče se mooc omlouvám, je to holt šikula!

Misty, Geomag mají i pro malé prcky, větší kusy, to by bylo pro Majinku.
http://www.mimi bazar.cz/foto.php?id=16119951&tab=0
my teda máme už ty malé kousky, Anička už to do pusy nebere.
A ta kalkulačka? Taky jsem ji myslela,ale nevím to odčítání, není to brzo? U toho telefonu od FP zase píšou do 3let, ten mi přišel lepší,ale když je to pro Adélku..

Hosi, ju, tak další salsistka, ještě Kisli je tanečnice všeho ~;) tak si pak na srazíku trsnem, umím i chlapa ~j~
Rostoucí židli máme z masivu Bobr nábytek,je fakt super (nevidím odkaz),ale zrovna holkám asi od babi-děda ježíška pořídíme dvě stejné tyto
http://www.fortel-katalog.cz/detska-zidle-klara-bez-podusky-1.htm
protože jsou o fous užší než tu co máme a vejdou se nám krásně mezi nohy stolu (stůl máme trochu menší než klasiku). Jinak je vlastně úplně stejná
a teď ji mají ještě v novém designu,ale cenově je zase o dost dražší tuhle
http://www.rothwell.cz/Akce-Detska-zidle-Klara-1-Domestav-koupit-2631.php


uááááá strašně zívám, dobrou a pá ve středu
Blanka+Adámek 17189

Sakra, proc 2x?

6.10.2008 23:18:49
Mirko, no my bysme se do dvou stovek, obavam se, nevesli :-(. Aspon podle Adamkovych predstav, ten by bral nejspis neco v realne velikosti. Usuzuju tak z toho, jak velke misto si pro toho popelare v pokojicku pripravil :-).

Koukam, ze moje predsevzeti jit brzo spat je v haji. Musela jsem jeste napsat inzerat na ucebnice, co je chci prodat a zitra ho vyvesim ve skole. Kdybych vsechno prodala (coz se rozhodne nepovede), tak bych mela 3 tisicky na novy knizky. R^
Blanka+Adámek 17189

Jezis, no jo!!!

6.10.2008 23:14:50
na "Zuzku" uz jsem malem zapomnela!!! Budu ji muset Jirkovi nejakym vhodnym zpusobem pripmenout, aby si nemyslel ~j~
Blanka+Adámek 17189

Jezis, no jo!!!

6.10.2008 23:14:48
na "Zuzku" uz jsem malem zapomnela!!! Budu ji muset Jirkovi nejakym vhodnym zpusobem pripmenout, aby si nemyslel ~j~
Mirka, dvě mláďata+// 2258

Re:

6.10.2008 22:41:57
Blanko, tak popelářské auto je hit i u nás, Váša měl tuhle svátek a nějakou dobu před tím furt mlel jenom o popelářích, jak si je koupí až bude mít svátek - u nás máme pravidlo, že na svátek nebo narozeniny si oslavenec může v hračkářství vybrat dárek sám, samozřejmě do určité hodnoty, dali jsme limit dvě stovky, - a popeláře měli! ~:-D, takže teď u nás po bytě pořád jezdí popeláři a sváží smetí. ~k~
hosana 17744

Re: Ahoj, jsem uplne zmrzla,

6.10.2008 22:07:02
Tak letem světem dočítám a čučím co už máte dárků nebo nápadůR^
U nás asi bude nějakej Bruder a víc mě fakt nenapadá. Ten počítač jak tu o něm píšete to je co? Co to umí? Jakže se to jmenuje - Vilík?

Blani myslím že Marky narážela tím jménem na tu Zuzanku, co jí tvůj manžel volal tuhle nedávno v noci... jakože je to jeho oblíbené jméno, tak že tě coby "Zuzanku" u nich rád uvítá~:-Dteda snad sem to pochopila dobře??~k~ Pojedeš k Markům ne?

Makaz, tak tak, dva kluky mám. A hele jakto že mě neznáš? Vždyť sem ti tuhle smolila dlouhý příspěvek ohledně rádia. Tytyty, že ty to čtení flákáš jako občas já viď!~j~~;)

PAVLÍKU, když seš tu. My tuhle zlítali všechny nábytky v okolí, chtěla sem si otestovat a pak i koupit tu rostoucí židli, ale nikde ji neměli.~;((
Prosím hodíš mi odkaz odkud ji máš ty? Objednám ji taky, psala si že ste s ní spokojení myslím.. Díky moc a sorry že otravuju. jo a hele ty si ta místní tanečnice Salsy? Jestli jo tak sem ti začala fušovat do řemesla, v sobotu sem prošla rychlokurzem:-)ale neboj, tím moje nauka tance končí, byla to jen "jednohubka", ale dobrýýýR^
Misty+Matěj1/05+Mája9/07 18500

Re: Ahoj, jsem uplne zmrzla,

6.10.2008 21:56:13
Blani jo pro Matýska. On na kole jezdí ven, ale toto autíčko bude mít u našich na chatě, tam na kole jezdit nejde, tam dodnes drandí na tom pididětským autíčku co dostal k prvním narozkám.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 74818  [Dalších 74798 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.