| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Platby u lékaře

  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 3644  [Dalších 3614 >>]
Renka + 3 26652
6.2.2020 11:38:47
Troposféro, tak prostě pochop, že jsou lidi, co to mají jinak než ty. Když ty nevnímáš stres z čekání na výsledky, nevadí ti určitá vyšetření, tak si je absolvuj. Ale pochop, že to někomu prostě vadí, a to že ty to máš jinak, na tom nic nezmění.

Já mám tedy zkušenost i špatnými diagnózami, kdy ta špatně stanovená léčba pacienta poškodila, ne tedy u rakoviny. Dokonce opakovaně, takže moje důvěra v lékaře je taky malá. Vaše diagnóza závisí na subjektivním vyhodnocení nějakého jedince, který může být dobrý lékař, ale taky úplně špatný a vy to nijak neovlivníte.
margotka78 alias shit-roller 108560
6.2.2020 11:34:32
No já hlavně nic nepoznám. Mám prý (dle gynekoložky) málo té tukové tkáně, takže jedna bulka vedle druhé, absolutně netuším, co tam patří nebo ne. :-)
A odpoví mi někdo, jestli na ten mamograf se chodí od 45? Mně to ani zatím nikdo nenabídl.
troposfera36 152458
6.2.2020 11:28:56
A ze si ajurveda neporadi s koronavirem, ale jo, toleruju to. Treba nechce.

Jinak mne by tedy damy zajimalo, co udelate, kdyz si hmatnete v prsu nerovnost rekneme.
Budete kadit, nebo pujdete na ten fuj fuj mamograf?

A jinak CERN,to je jasne, tam je to samy priznivce ploche zeme.
libik 142094
6.2.2020 11:25:15
Troposféro, až budu mít více času, zadám hezkou diskusi o ploché zemi, "odvážně zatvrdil jeden vědec, konzultant CERN) Co se týče tvého opětovného posměchu kadění rakovin, myslím si, že průmněrně vzdělaný člověk, i co fandí medicíně, taktně mlčí, jelikož Ayurvéda je prostě součást historie medicíny a ač některé její výsledky nejde vědecky vysvětlit, tak se prostě staly.

Chtěla bych tady být za 300 let, až se tu budou doktoři a jejich fankluby chechtat dnešním mamografům a pokud si zvizualizujou něco jako třeba endoskopie, budou mít stejné pocity odporu a hrůzy, jako máme my "na vrcholu poznání", když si představíme přiložení pijavic.~;)

Nikomu se nevysmívej, choď si na prevence a toleruj~;((
margotka78 alias shit-roller 108560
6.2.2020 11:17:48
A ty jsi o tom neslyšela, že o tom vznikají pochyby? Zda je využívání mamografu z preventivního hlediska přínosem?
Stejně jako některé země (vyspělé) nedělají stěry z děložního čípku každoročně. Jdou falešně pozitivní případy, ale bohužel i falešně negativní. V některých zemích se dělají testy na HPV, pokud jsi negativní, jdeš až za 3 roky na ten test.
Persepolis 107413
6.2.2020 11:12:55
No nevím. Rakovina prsu má relativně dobrou prognózu, protože je zachytitelná včas. nejčastěji si ženy zjistí samy při samovyšetření nějakou bouličku, ovšem když má někdo(třeba já) kozy jak vozy, tak se nějaké bouličky asi nahmatají dost těžko, takže tam je na místě ten mamograf.
Federika 14090
6.2.2020 11:12:43
Vždyť jsem psala, že se zkrátka množí články o škodlivosti nebo zbytečnosti mamografu, někdo tu uváděl zdroj BBC, co já vím, těch článků je v poslední době hodně. Zadáš slovo a vyjede ti toho mraky.
Já se tím zabývat nechci, protože to pro mě není důležitý. A ne z přesvědčení,že mamograf je škodlivej. Já na něj nechodím a ostatní ať si přece dělají, co uznají za vhodné.
troposfera36 152458
6.2.2020 11:07:41
Hm. Takze ty tvrdis, a vlozis sem uryvek z nejakeho buhvijakeho clanku o skodlivosti mamografie ci o totalne chybne diagnostice, kdy jsou zeny leceny chemoterapiemi, ackoli nemaji rakovinu, a zdroje si mam najit ja.
No bezva.
Pochopitelne hledat nebudu, je to, jako bych se mela presvedcit o skodlivosti chemtrails, nebo, ze nas ridi iluminati.
Veda neni zlo.

Tesim se na diskuze o vykadeni nemoci, pripadne o ploche zemi.
Krásné konferenční stolky od českých ověřených obchodů
Federika 14090
6.2.2020 11:01:37
Najdi si je, píšu, že nic nechci propagovat.
Ležela jsem dlouhé měsíce několik hodin denně , dlouho do noci, v článcích o rakovině. Mám toho plný zuby, jsem ráda, že už nemusím.
troposfera36 152458
6.2.2020 10:57:00
A jak to souvisi s nedostatkem udanych kvalifikovanych zdroju?
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 3644  [Dalších 3614 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.