| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Teplice

  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 2236  [Dalších 2206 >>]
anavel + 3 77202
27.9.2010 12:22:24
Maminky z Teplic, je tu nejaka herna pro male deti? Nedavno jsme se pristehovali a moc nevim, kde co je. Mam synka 16mesicu a chtela bych s nim mezi deti. Prosim poradte, kam se v tomhle pocasi da chodit. Dekuju
Petra,Daliborek 06 + Péťa 10 70395
1.5.2010 19:11:15
Marketaton,nejsem si moc jistá,ale pokud dělá ve zdravotnictví,tak přece musí být zdravotní sestra.nevím,jestli pokud je on soukromej to je jinak.Jinak nevím,k dr. Černýmu nechodím,ale taky jsem slyšela,že sestry teda nic moc.
Marketaton 107227
28.4.2010 10:50:44
Dr. Černého mohu doporučit,ale osobně mám problém se sestrama, tedy konkrétně s jednou (Sestra E.Š.).Bohužel je tam vždy když je poradna:( Je tam asi půl roku, rok) a myslí si,že je sama doktorka přitom jim tam jen pomáhá-vlastně to není ani zdr. sestra. Stěžuje si na ní hodně těhulek.Velice nepříjemná, arogantní "sestra".~o~
Marketaton 107227
28.4.2010 10:48:29
Dr. Černého mohu doporučit,ale osobně mám problém se sestrama, tedy konkrétně s jednou (Sestra E.Š.).Bohužel je tam vždy když je poradna:( Je tam asi půl roku, rok) a myslí si,že je sama doktorka přitom jim tam jen pomáhá-vlastně to není ani zdr. sestra. Stěžuje si na ní hodně těhulek.Velice nepříjemná, arogantní "sestra".~o~
Simi+Fanoušek06, Vojtíšek09 55844
5.3.2010 21:41:45
Petruš, já o nikom nevím, ale zkus se zeptat v lékárně.

Jinak mě říkala Verča, že máte spálovou anglínu :-( potkala jsem se s ní na plavču. Tak až se dáte do kupy, rádi s vámi vyrazíme.
zuni 81393
26.2.2010 15:36:53
Já chci taky bedýnky!! Co mám dělat? :-)
Petra,Daliborek 06 + Péťa 10 70395
26.2.2010 15:10:08
Holky mám dotaz. nevíte o někom,kdo se zabývá homeopatií???

Simi,zase nám to nevyjde. Dalísek má opět po měsíci spálovou angínu!!! Fakt mě klepne.Takže jsme vyfasovali na dalších 10 dní ATB.Dneska je úplně v pohodě,ale v krku to má.Dr.říkala,že je po těch neštovicích oslabenej,tak se mu to vrátilo.
V pátek jdeme na kontrolu,tak se jí zeptám,jestli si myslí,že kdybych ho třeba nechala měsíc dva doma,že by to pomohlo.Nědovedu si to teda představit,ale nedá se nic dělat!!! Ty jo,kdybych chodila do práce,tak by mě asi vyrazili!!!
Ekaterina 67693
11.2.2010 8:27:41
Mléko a vajíčka v okolí Teplic z farmy asi neseženeš, jedině od drobnochovatele. Nejbližší ekozemědělec je v Budyni nad Ohří (p.Tachecí) a ten má spíš biozeleninu. Krávy sice prý taky chová a to ekologicky, ale mléko nemá certifikované jako BIO, tak ho dodává normálně do mlékárny a malospotřebitelům ho prodává jako "krmné".
Pokud byste měl někdo zájem o tu biozeleninu, začíná se v Teplicích rozjíždět "bedýnkování". Ale bude fungovat jen v případě, že bude dost zájemců, aby se p. Tachecímu vůbec vyplatilo sem jezdit. Podrobnosti na http://www.stovik.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=54&Itemid=54
Petra,Daliborek 06 + Péťa 10 70395
10.2.2010 18:53:56
Simi,ahoj!! Jo,bylo to fajn!! S Verčou jsme pokecaly u čaje,kluci se vyblbli,Dalibor zvládnul hlídání na 1,no on mu totiž Péťa ty 2 hodinky prospal.

Co to na vás skočilo??? Hlavně ať jsou kluci brzo v pořádku!!!!
Simi+Fanoušek06, Vojtíšek09 55844
9.2.2010 10:14:33
Petruš, tak jak bylo?

U nás je lazaret, oba kluci mají od včera antibiotika, Fanda je OK, ale s Vojtíkem je to horší :-( snad bude brzy lépe.

Ajlili, to fakt netuším, možná se poptat někde na vesnici. Já si jezdím pro vajíčka k příbuzným, tak to nějak nesleduju. No a mlíko bez pasterizace bych asi nevypila ~a~
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 2236  [Dalších 2206 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.