| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Praha-východ

  (?)
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 857  [Dalších 817 >>]
Delete 8214
25.10.2011 5:43:59
melounku,
zajímá tě i názor učitelek? ~;)

Dva roky jsem tam učila. Mám srovnání jen se školou v Týnci, kam chodí moje děti.
ZŠ Kamenice je podle mě škola tak akorát. Takže ani malá, ani velká. Každopádně má druhý stupeň, což mnoho obcí v okolí ne, takže se tam později děti z jiných škol přesunují. Na gymnázia po páté třídě odtud děti odcházejí, ale není to nějaký velký úprk.

Škola se snaží o moderní metody práce, má několik interaktivních tabulí (to mají rodiče a děti rádi, některé učitelky už méně, protože je o třídy s tabulemi tak trochu boj ~t~), třídní na prvním stupni si děti "ňuchají", z pohledu druhostupňových učitelek někdy až moc ~;). Za svého působení jsem zažila jeden případ šikany (na prvním stupni), řešení mi přišlo rychlé a účinné.
Přijde mi, že škola se snaží rodičům vycházet vstříc v individuálních potřebách dětí, běžně se pracuje s individuálními vzdělávacími plány, a ten rok, co jsem odcházela, se začalo více pracovat na metodice práce s dětmi nadanými.
Vím o klukovi, kterému škola pomohla dostat se na internátní gymnázium Open Gate (z velmi špatného sociálního prostředí se tak dostal na prestižní školu, na které získal stipendium).
Děti jsou úspěšné v různých olympiádách, přičemž škola má zásluhu hlavně v tom, že pořádá školní kola a zajišťuje doprovod na kola další.

Jde o to, co konkrétního tě o škole zajímá. Škola dělá v prosinci, tuším, Den otevřených dveří, kdy je možno zajít i do výuky, která je určitě tomu dni lehce přizpůsobená, ale neřekla bych, že je to vysloveně komedie. Spíš že se učitelky snaží ukázat něco zajímavého, co by návštěvníky bavilo...

Kromě asi šesti oddělení družiny je tam ještě školní klub, kam chodí děti, které se do družiny nedostaly nebo které jen čekají na nějaký kroužek, na autobus a tak.

Kdybych bydlela v Kamenici, tak bych do té školy děti dala bez nějakých větších okolků.
melounek007 69768
18.10.2011 13:26:37
Ahoj, ráda bych se zeptala na zkušenost dětí a rodičů na ZŠ Kamenice. Začínám řešit svoji téměř 6-ti letou dceru, kam půjde příští září a nevím, zda raději dojíždět, nebo zůstat v místě i za cenu, že se pak třeba nedostane na 8letý gympl. Děkuji předem za názory. Uvítám jakýkoliv.
vannya 102077
10.10.2011 8:17:11
Ahojky,
napsala jsem Ti mejlík, tak budu ráda když se ozveš~;). Jarka
Lionka30 106711
5.10.2011 20:46:24
Ahoj,v létě jsme se přestěhovali do čelákovic...mám 9letou a roční dcerku:-))Je mi 32let a nikoho tady neznám...tak jsme na tom podobně))
Andy
  • 
3.10.2011 23:15:35
Hledám reference na zš z Říčan. Je tu nová škola u lesa, bezručovka, škola na náměstí, pak Magic Hill a dál nevím. Mám chytrého kluka s poruchou soustředění, přemýšlím o odkladu, ale možná v dobré škole by ho zvládli. Měl by jít příští rok do první třídy.

Kdo jste byl spokojený/nespokojený se školama v Říčanech? Měl jste někdo dítě v Magic Hillu? Díky za každou referenci.
Lucie
  • 
2.10.2011 19:42:11
Třeba se vám někomu bude hodit... www.primazumba.cz
Dana J. 40589
27.9.2011 16:11:25
Prosím mám dotaz.Jezdí z Brandýsa nad Labem - Staré Boleslavi do Prahy i nízkopodlažní autobusy? Děkuju.
vannya 102077
13.9.2011 14:57:19
Ahojky, budeme se stěhovat do Čelákovic a nikoho tam neznáme, tak bysme rády našly nové kamarády na hřiště, na pokec atd. Je mi 33 let a mám dvě holčičky 2,5 roku a 5 let. Ozvěte se nám. :-)
PrinceznaDaniela 121199
26.8.2011 14:42:28
Ahoj Ivo. A to učíš na prvním stupni??? Mám holčičku a ta od září bude chodit do druhé třídy do Kamenice.... Trochu se bojím jak zvládne novou školu a tak....
NL 68692
19.4.2011 9:22:29
Ano máš pravda, že ten standart není nic moc. Také jsem si říkala, že by jsme si upravili do jiné podoby.
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 857  [Dalších 817 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.