| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Zdvojená děloha

  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 83  [Dalších 63 >>]
Hatata 157806
30.8.2022 6:18:27
Milá zlatá/milý zlatý, z vedlejšího portálu jsi byl zabanován jako troll s totožnou diskuzi, že? Tak jen tímto varuju zdejší pisatelky, ať neplýtvají silami.
K_at 121378
30.8.2022 6:00:54
Sek, bylo by dobré uvědomit si, že těhotenství a porod jsou situace, kdy "chci" a "nechci" hraje často tu úplně poslední roli. Mně se dítě prostě neotočilo hlavou dolů a bylo to. Naprosto netuším, proč by z toho přítel měl být špatný. Že jsi zklamaná z toho, že jsou věci komplikovanější, to je pochopitelné. Zásadní mi přijde, že máš možnost snad normálně otěhotnět. Jinak pokud "je to proti srsti podstupovat operaci" - řešení je jediné, a to nemít dítě. Rozhodnutí je na tobě.
Škrpál 70170
30.8.2022 1:12:56
Upřímně řečeno, v kontextu mateřství (početí-těhotenství-porod-šestinedělí-první měsíce péče o dítě) je porod jenom jeden dílek ve skládačce~d~ Ani vaginální porod není procházka růžovým sadem - hojení nástřihu atd. Pohodlný způsob neexistuje.~d~

Je velmi pravděpodobné, že až za nějakou dobu budeš mít v náručí svoje první dítě, sama si řekneš, jak zbytečné to bylo trápení. Prý člověka nejvíc bolí jeho strach, když obávanou věc postoupí, zpětně nad sebou kroutí hlavou, čeho se děsil.

Spíš mě zarazily ty tvoje pocity selhání. Za svou "zvláštnost" nijak nemůžeš a nijak jsi k ní nepřispěla, tak jáképak selhání.
Sek Dendy 159757
30.8.2022 0:48:09
Řeklo mi to už víc lékařů... Že by nebyl problém otěhotnět jen by porod byl císař
Pam-pela 97353
30.8.2022 0:41:11
Pam-pela 97353
30.8.2022 0:41:10
Znam pani s podobnym “problemem”, dite ma. To, jak bude potreba vest (jakykoliv) porod, ti nikdo predem nerekne, jedna se tak, jak je v danem case potreba. Ale kde bych se ohradila, to je negativni predjimani neceho u osob v bilych plastich. Asi to nedelaji schvalne, ale neuvedomuji si, ze umi “ zaklit” lidi v jejich negativni diagnoze… jak z toho ven? Jedine najit lekare, ktery nebude strasit. Neni to o lhani pacientovi, ale i o nadeji a povzbuzeni a hledani vychodiska. Mozna tu negativni prognozu bez vyhrad prijmes, mozna se poradis s jinymi lekari a budes se lepe orientovat a lepe svemu telu porozumus. Nema cenu se desit a videt sve selhani dopredu… v tech cernych barvach
Sek Dendy 159757
30.8.2022 0:25:51
Nechci podstupovat operací... Je mi to proti srsti ☹️
vlad. 38059
29.8.2022 23:55:35
A proč za každou cenu trváš na vaginálním porodu?
Sek Dendy 159757
29.8.2022 23:41:54
Ahoj potřebuji se svěřit nebo spíš vypovídat. Změnila sem lékaře po přestěhování a u nového lékařky sem zjistila že mám genetickou vadu dělohy ( je rozdvojená mám dva čípky a poševní přepážku) když jsem ji řekla že bych chtěla začít plánovat rodinu tak to přišlo.... Že zřejmě bude problém otěhotnět ale může se to podařít což jsem ráda ale Že vzhledem k té vadě by jako žena doporučila poté ukončením císařským řezem kvůli závažnému a těžkému poranění. Od té doby se cítím že jsem selhala už nemám chuť se dal snažit přítel je z toho zklamaný ale zatím to docela klape... Jsem sama ze sebe znechucená! ☹️☹️ Je tu někdo z touto vadou a podařilo by se mu porodit přirozeně? Je nějaká šance porodit normálně nebo je to asi předem takto jiste ☹️ děkuj za zpětné vazby.
Vivik,Jiří 94,Vít 04 13428
5.3.2015 13:05:27
Všimla jsem si sice až teď, ale máte odpověď v e-mailu. :-)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 83  [Dalších 63 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.