| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Malování bytu

  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 3093  [Dalších 3073 >>]
wer 81075
16.4.2021 20:40:49
Modrou. Modrá křesla (jestli se k nim ta barva hodí). Dál už bych dávala jenom bílou, lehoučký smetanový nádech. Světlé dřevo.
Bouřka 7675
16.4.2021 18:08:51
Kombinaci něco jako tmavě cihlová-lososová jsem měla svatební šaty. Ta lososová byla dost do růžova, cihlová zase hnědé podtóny, bylo to neobvyklé, ale hezké. Fakt záleží na odstínech. Jiný tón a už to není ono.
V prvním bytě jsem měla obývák cihlová: jedna zeď, zbytek bílý, jiný odstín cihlové sedačka, ta měla vzorek v béžově zlatavých odstínech. Koberec byl béžový, bytová stěna sytě hnědá (obojí patřilo k bytu), závěsy v tlumené spíš světlejší oranžové s přechody do tlumené žluté a do bíla. Bylo to pěkně, neřvavé, ale hřejivé.
Saamajna 115449
16.4.2021 17:55:24
Cerna, antracit, piskova, bilotyrkysovej jemnej vzor, jemna hraskove zelena.
~:-D
Kdyz sem das fotku, bude lepsich napadu a vic..
TaJ 81121
16.4.2021 14:32:03
Monty, právě, když napíšeš "lososová, cihlová...", tak si každý představí trochu jinou barvu... Jinak my třeba máme v obýváku kombinaci hnědé, okrové a světlounce zelené...v ložnici máme taky zelenou, ale takovou spíš s modravým podtónem...syn v pokoji kombinaci zářivě zelené (limetkové) se sytě modrou a v koupelně a kuchyni máme modrou a bílou...v kuchyni doplněnou světlým dřevem, v koupelně béžovými obklady. Zdi máme všude vymalované bíle...
Monty 129940
16.4.2021 14:25:44
Tak já mám prostě v interiéru radši barvy, co jsou ve stejným nebo aspoň kompatibilním spektru. K červený jde hnědá, černá, bílá, ale ne už třeba modrá nebo zelená. Žlutá je k červený neutrální, stejně jako šedá. U cihlový i lososový jde v podstatě o odstíny červený, takže mi to jde k sobě. Ale tohle barevný cítění má samozřejmě každej trochu jinak.
TaJ 81121
16.4.2021 14:19:08
Fren, mně to taky na první přečtení přišlo divné, ale je fakt, že jak cihlová, tak lososová můžou mít ještě různé odstíny, takže je klidně možné, že některé by spolu dohromady šly...
Fern 155759
16.4.2021 14:16:07
to se mi bije už jen při představě vedle sebe ty barvy - cihlová a lososová ~a~
Mr. Miçkey 124689
16.4.2021 9:59:30
Tak me by zas vyse zminena kombinace prisla silene nudna (taky mame doma extremne vyrazny kombinace barev). U vyse zminenyho bych si umel predstavit syte tyrkysovou (neco jako barva ramecku, kdyz pisu renhle prispevek), petrolejovou, sedou, zlutou (jasne zlutou, jako ten animovanej „Kokainarienvogel“- staci zadat na youtube~t~) , tmave modrou s nadechem do zelena (neco jako petrolejova, jen jeste vic zelena). Jemny barvy a decentni kombinace nejsou nic pro me~:-D
Levné sedací soupravy na Favi.cz - top výběr
TaJ 81121
16.4.2021 9:30:11
Monty, jo, chtěla jsem to sem napsat už včera, ale pak jsem na to zapomněla...taky bych na ty křesla asi zvolila něco jako pískovou, nebo okr...a dala bych na ně polštářek v barvě pohovky:-)
Monty 129940
16.4.2021 9:20:20
Sedmi,
já taky ne. Když už něčím "rozbíjet ladění", tak třeba obrazem nebo nějakou plastikou.
Nějak mi nedává smysl upoutávat pozornost v pokoji na věc typu křeslo.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 3093  [Dalších 3073 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.