| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Maminky v Austrálii

  (?)
[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 389  [Dalších 339 >>]
jstja 95609
12.4.2009 4:13:33
no ja som za Gold Coast . mne sa tam veľmi páči ..
vyrovnaná klíma . krásne pláže . veľa možností na všeličo . študentké podmienky veľké ..

bývame na Broadbech .. blízko obchodné centrum . v ňom jazyková škola veľmi dobrá .. chodilo tam dosť našich známych .. boli veľmi spokojný . o ďalších 300metrov je školka ..

jstja 95609
12.4.2009 4:05:06
tak to sme sa možno aj stretli .. :))

ako sa vám páčil Gold Coast .. podarilo sa Vám vycestovať ?
jstja 95609
12.4.2009 4:02:15
dobrý ..

my sme na Gold Coast .. to je trochu ďaleko asi . a rozprávame slovensky ..

len som vás chcela povzbudiť že to že dcérka mieša slová je úplne ok .. minimálne aspoň viete že registruje oba jazyky . v takom veku niektore deti ešte ani len nerozprávajú ... zvlášť také čo registrujú viac jazykov.

len vám odporúčam nemiešajte slová Vy ..
buď hovorte s ňou česky .. alebo anglicky ..
môžte to aj vy striedať . aby začala registrovať kedy sa ktoré slová spájajú ..
neskôr pochopí ktorá reč sa vyjadruje ktorými slovami

s pozdravom

jana

nedávno sme boli na Byron Bay .. krásny výlet
martas 1 75179
5.3.2009 21:33:07
Ahoj holky,
je mezi vámi někdo s kým bych si mohla psát? Jsem z Prahy a mám 10měsíčního Filípka.
Martina~:-D~:-D~:-D~:-D~:-D~:-D
ladyo 92736
3.2.2009 8:52:58
bydlim uz tretim rokem v Australii a mam 3 letou dcerku, s ktreou ziji polovinu casu.Druhou pulku mala Evie travi s mamou.Mam celkem problem ji ucit cesky jazyk.Ma nake zaklady,ale moc nemluvi.Micha cesky slovicka do anglictiny-obcas.
Rad bych se zkontaktoval s cesky mluvicimi rodinamy-detmi v okoli Byron bay-Lismore
kdyby mel nekdo z vas kontak na koholiv tak mi dejte vedet
Ladyo
funkylarry@gmail.com
australskej mobil :0401340094
Iva Svobo - 2 cacorky
  • 
28.12.2008 23:32:06
Ahoj holky, prosim Vas potrebovala bych poradit. Koncem ledna se chystam se svyma dvema dcerkama a babickou navstivit jednoho znameho na Gold coast - nabidl nam mesic pobytu v teple:) MAme letenky i eVisitors visa, ale nikde nemuzu najit jestli je v poradku ze mam holky v pase nebo musi mit svuj vlastni..(mame letet koncem ledna tak to uz by mohlo byt i pozde a potom potrebujeme nejake povoleni od manzela (otce deti) k ceste? - chudak musi pracovat? Mam jen strach aby jsme nemusely zustat v Koreji... diky moc Iva Svobodova
Kamila z Klokanova 82699
11.9.2008 15:21:11
Cau

Ja jsem bydlela v Sydney. Do skolky deti samozrejme chodi, ale nevyhoda je v tom ze cekaci listy jsou strasne dlouhe. Ve statnich skolkach muzes cekat na misto az dva roky a privatnich budes platit kolem stovky na den.
Lucyena 16495
7.9.2008 17:11:01
Hele, moc se v tom nevyznam, ale: Plinky Pempersky nemaj, muj Huggies, to sou nejlepsi co se daj koupit. Teda, jsem z Perthu, mozna v Sydney je maj, to nemuzu potvrdit. UM maj spoustu, maj normalni nestle, heinz, nutrilon myslim taky....ale ruku do ohne za to nedam, my to moc neuzili. Normalne rozdeleny podle veku ditete jako tady. Jidlo ve sklenickach taky rozdeleny podle veku, ja mela nejradsi to od Heinz, mam tu firmu rada, nesidej to.
No, koukam ze ti asi moc nepomuzu....rekla bych at koupi par sklenicek a pak si dosla vybrat sama. Maj toho samozrejme desne moc.
Lucyena 16495
7.9.2008 17:02:20
Je mozne dat tri lete dite do Day care....stoji to od 60 dolaru na hodinu....asi podrazili, tak mozna uz od 70 sati. Day care center je fakt hodne, nicmene je to palka.
My jsme z Perthu, tam chcip pes. Je tam hezky, ale trochu nuda....ale zase kdyz ma clovek deti, tak to tak neresi, je tam asi ze vsech mest nejlepsi pocasi a blizko na plaz. Ja bych nejradsi byla v Melbourne, Melbourne je takova evropa, kultura...hnusny pocasi a tak. A neni tam plaz, ale stejne bych tam byla radsi, protoze Perth je asi nejnudnejsi mesto na svete :D teda takovy rodinny...proste nuda.

Tak kdyz prijedes do Perthu, ozvi se, schazime se s maminama ceskama, muzes se pridat ;)

Cau L.
sarka
  • 
1.9.2008 10:10:31
Ahoj maminky v Australii, mohly byste mi prosim poradit...Za tyden jedeme navstivit rodicve do Australie a jelikoz mame 9 mesicni mimco a nechce se mi tahat spousta jidla a plinek sebou, chtela bych napsat tchyni seznam,aby mi tam nakouila, abysme nemuseli hned po poriletu spechta do obchodu... Ale nevim jaky druh mleka a jidla (mam na mysli hotove jidlo ve sklenickach) tam maji? Muzete mi poradit nejake vyzkousene a dobre tipy? Hlavne mi jde o to mliko asi...jako znacku. A taky jestli tam maji Pampers (asi jo:). Napsala bych ji jen seznam co nakoupit...
Dekuju moc
Sarka
[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 389  [Dalších 339 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.