| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Umělé oplodnění (drbárna)

  (?)
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 8349  [Dalších 8309 >>]
Lenka a dva kluci/a dvě holky/ 125600
30.3.2015 21:54:49
Ahoj holky, 17.3. se nám narodil Martínek 3.050kg a 49cm.
Jsme šťastní, je nádherný a moc hodný. ~z~
Pořád tomu nemůžu uvěřit. ~b~
Rodila jsem o 14 dní dřív, praskla mi voda a pak mi dělali císaře - to hojení nic moc.
Přeji hezké Velikonoce a hodně jarních mláďátek.
Irča 145087
26.2.2015 13:53:38
Ahojky holky, ~;)
dlouho jsem tu nebyla ale chci se zeptat máte některá zkušenost s IVF jako samoplátce? byla bych moc ráda kdyby se někdo podělil o zkušenosti, na kolik to cca vyjde a pokud možno doporučit CAR ~;)jsem ze severních čech. Díky a všem přeji hodně štěstíčka ~;((~s~
Minka+Sabi 11/05+Sebi 4/11 14655
24.2.2015 12:26:10
Lenko,

tak at ty posledni dny utecou !!!

U nas se dalsi pokus nekonal v unoru. Jednak jsme vsichni meli chripku :-(, do toho den dum - snad konecne za dva tydny podepiseme kupni, ale predevsim ja se dostala do stadia, kdy proste tehotna vubec byt nechci. Tak spis jakoby vyckavam, jestli dalsi pokus ano a kdy ... manzelovi nic nerikam, on se nepta, bojim se, ze by se toho chytil a na treti uz by nikdy nepristoupil.

Znovu jsme zacali usilovat o tu adopci z Filipin, nejak uvidim, co tento rok prinese.

Nedokazu ted rict, jeslti se k tehotenstvi vratim nebo ne. Kdyby vysla do dvou let ta adopce, tak ne, ale pokud budu tehotnet, nechtela bych mit uz starosti s rekonstrukci. Zase nevim, za dva roky imi bude 44, takze vek na mimco uz vic nez pokrocily, ale kdyz bude chut ... nejak to razantne neuzaviram. Jen ted vim, ze ted ne. Jedine adopce.
Lenka a dva kluci/a dvě holky/ 125600
23.2.2015 23:48:09
Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla - všechny moooc pozdravuju.
Minko - ještě nerodím, ale už za 5 týdnů - sotva se hýbu.
Psala jsi, že v únoru bude další pokus - nebo na to není kdy, když je dům ?
My už se nemůžem dočkat...~p~
Fíšek 117051
16.1.2015 15:55:34
Ahoj Holky už jsem tady dlouho nebyla. Tak se musím s Váma podělit o radostnou zprávu. miminko se chytlo, zatím je vše v pořádku. Dnes končím 15tt. 27.1. jdu na kontrolu a to bychom se měli dovědět co to bude :-). Tak všem moc přeji at to vyjde. Naše to bude 3 dětatko.~s~~s~~s~~p~
Sengam 24288
11.1.2015 19:41:44
Doubi, je to opravdu individuální.
Nevím teda, jaké máte problémy, ale ve Zlíně počítej s doplatkem cca 20-30 tisíc:-(
Doubi 145755
10.1.2015 9:57:40
ajoj..moc dík..co ti tam vlastně proplácí ta pojišťovna??vím, že si určitě budu platit nějaké ty léky atd..můžu se zeptat kolik jsi za jeden pokus v tom Zlíně celkem dala??tak nějak se mi ten Zlín nejvíc zamlouvá :)
Sengam 24288
9.1.2015 18:41:24
Doubi, já jsem ze Zlína, takže pro mě to byla celkem jasná volba.
Sice je to soukromé CAR a kdybys třeba zkusila FN Olomouc, tak to budeš mít za levnější ceny, ale já tam byla maximálně spokojená.
Výborný je i Reprofit, je to vlastně odnož Zlína a má pobočku i v Olomouci.
Tam bych se pak objednala k dr. Machačovi, ten je výborný.
Doubi 145755
8.1.2015 17:31:09
ahoj holky, jsem tu nová :)..jen se chci zeptat na Vaše názory, co se týče nejlepšího CARu..jsem kousek od Ostravy..přemýšlím nad Zlínem..máte některá zkušenosti s tímto centrem??jsem bez pravého vejcovodu a levý je neprůchodný, takže jedině umělé oplodnění, přítelův spermiogram je v pořádku..nevím kde mám začít, hlavní pro mě je, vybrat dobré CAR..předem dík
Minka+Sabi 11/05+Sebi 4/11 14655
6.1.2015 12:54:37
Lenko,

uz rodis?

.... jsem zvedava :-)

My zkokusime prirozenou cestou, take mame podanou tu adopci ze zahranici zatim pres ceske urady, takze vysledek spis nejasny, ivf budeme zkouset v lete. Ted kupujeme barak - konecne !!! - ale ke kompletni rekonstrukci, tak se budu bavit tim a musim dat vse min do behu :-)
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 8349  [Dalších 8309 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.