| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Ostatní : Solária

  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 303  [Dalších 283 >>]
kysnutá knedla 99495
18.6.2023 21:09:47
Bola som tam raz - na SŠ - mali to v rámci fitka kam som chodila, chcela som to skúsiť.

Kolegyňa mi vravela, že má novú známosť. A že ten pán Božský chodí o.i. do solárka…
Mňa by to dost odradilo, áno, až tak som povrchná 🫣
Mája+kluci 07, 11 95717
18.6.2023 21:08:34
No přesně, natřít se padesátkou, tak mám sněhobílé tělo ~:-D
V našich podmínkách max 30 a to jen ze začátku léta při celodenním pobytu venku, při hodině dvou nepotřebuju nic a od půlky léta taky ne. Sem tam se mažu, ale spíš pro pocit chránění těla, jinak stejně spálená nebývám, vrásky taky nic zásadního.
Ale je fakt, že já na slunku nijak nepolehávám v bikinách, spíš třeba když jsem na kole nebo tak
Mája+kluci 07, 11 95717
18.6.2023 21:04:54
Já jsem chodívala pravidelně, ca od 18 do 30..? Jen v zimě, ne kvůli opálení, ale vyloženě jako fototerapii. Strašně špatně snáším, jak se podzim přelomí do vlhka a tmy, bojuju s náběhem na deprese... Tehdy mi to uzavření se do zářící hřejivé rakvičky dělalo psychicky strašně dobře, nabilo mě to na mnoho hodin i dnů. Akorát pak se začala dělat čím dál výkonnější solárka, minuta stála víc a víc, pobyt prý stačil kratší, což bylo úplně proti mé potřebě, chtěla jsem ležet 15-20 minut v tom světle a moc se neopálit ~d~
Po dětech jsem se dala na intenzivní sport a ten mi proti depresivním atakám funguje taky dobře, plus je to nejspíš mnohem šetrnější :-) měla jsem strach z případných následků na kůži ze solárkování, i když jsem se snažila používat krémy a opaluju se bezproblémově, kůže mi nečervená ani nadměrně nehnědne, jen jsem tehdy neměla nezdravě zelenou barvu jako běžně mívám od prosince do března ~:-D
Evelyn1968,2děti 6269
18.6.2023 20:59:02
Nikdy jsem nebyla, květen, červen trávím se školou venku, sluníčku se spíš vyhýbám, ale opálim se i ve stínu, o prázdninách jsem pořád u vody, taky ve stínu, nejsem hnědá, ale jako blondýna mám takové zlaté opálení. Na slunci rudnu, vrásky moc nemám, na svůj věk.
Půlka psa 24064
18.6.2023 20:52:42
Jojo, v 90. letech jich bylo jak hub po dešti. Ale nebylo to v módě jen u nás. Když jsem žila v USA na poušti, kde je 320 slunečných dnů za rok, tak se spolužačky chodily solárkovat davově. Trávily život v klimatizované místnosti a pak chodily skoro denně do solárka utratit svých pět dolarů na oběd. Přitom by stačilo vystrčit na hodinu denně čumák ven a mohly se i najíst.
nebeska 90979
18.6.2023 20:51:35
Ja si treba v lete v Cechach vubec nemazu nohy, jsem.prakticky porad venku a stejne jsem jak reditelka vapenky ;)))
Ropucha + 2 120300
18.6.2023 20:46:30
Padesátka mi vždy fungovala jako bezpečný blokátor, to jsem se neopálila vůbec. To byla tutovka k moři, jak se nespálit.
Když jsem se chtěla opálit nějak přiměřeně, moc mi to nešlo.
jak 39257
18.6.2023 20:41:02
Mažu se padesátkou a jsem opálená tak od dubna už. To je to kolo, zahrada, jsem venku, jak můžu.
Ropucha + 2 120300
18.6.2023 20:40:16
Já už se dneska nemažu žádnými krémy.
Celoročně chodím co nejvíce ven, od jara se postupně vystavuji sluníčku každý den, nic náhlého a žádné dlouhé "opékání".
A opaluji se díky tomu lépe než za mlada.
Dřív jsem se vždycky spálila do ruda a následně oloupala i s krémy.
breburda71 89004
18.6.2023 20:38:35
Nechodim, a snazim se moc nechodit ani na slunce, treba o dovolene..

Tady na malomeste jedno solarko bylo, ale majitelka zemrela pred ctyricitkou na rakovinu, tak reklama nic moc, a dalsi solarko uz nikdo neotevrel..Opaleni ze solarka neni stejne jako od slunicka, je to docela videt, takovy oranzovy nadech, pro me absolutne neatraktivni...

A po shlednuti filmu Nezvratny osud nevimkolik, kde se jedna z party usmazila v solarku, bych tam uz tuplem nevlezla🙈
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 303  [Dalších 283 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.