| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Ubrousková technika

  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 2295  [Dalších 2265 >>]
Snapeová 81388
14.10.2012 10:50:55
http://www.google.cz/search?client=opera&rls=cs&q=herb+clipart&oe=utf-8&channel=suggest&um=1&ie=UTF-8&hl=cs&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=hHx6UPDyAtCIhQeQ1oCoDw&biw=1680&bih=927&sei=h3x6UIfvApGEhQfE1IDYBw
Bagheera1985 112963
14.10.2012 10:24:03
ahoj, hledám šablony bylinek určených pro decoupage, nebo malování na textil. Mám spoustu nasušených bylin, tak bych je chtěla dát do takto vyzdobených pytlíčků a zdarma nabízet na vánoční výstavě.
Evka13 29458
23.7.2012 16:32:31
Díky moc. Já vím, že tam bylo na dveřích kam se přestěhovali, ale tenkrát jsem to vůbec nezaznamenala (natož si to napsat!)
DaVinci 49945
23.7.2012 16:08:17
Je tam pořád, jen se kousek přestěhoval, je to ulice Václavská. Když z Karláku projdeš Václavskou pasáží a zahneš doleva, jsi tam.
Evka13 29458
23.7.2012 15:05:40
Poblíž Palackého náměstí býval obchůdek se vším možným i nemožným pro různé domácí výroby (od malování na sklo, po různé dřevěné doplňky pro découpage). Jen už tam nějaký ten pátek není a já marně hledám adekvátní náhradu. Poradíte někdo, kam ještě pro tyhle drobnosti?
Díky.
KoproFka 76193
21.3.2012 11:42:30
na tohle se mi nejvíc osvědčil syntetický lak ve spray.

Sice při aplikaci smrdí, ale vydrží fest. Důležité je přelakovat květináč i zevnitř, pokud chceš sázet květiny rovnou do něj!!
Pokud to neuděláš, materiál květináče do sebe natáhne vodu a bude se ti to za pár měsíců loupat. Kětináče s ubrousky mám pořád a loupou se fakt minimálně ... začaly až tak po 8-mi letech nejdřív...kytky mám zasazené rovnou v nich.

Ubrouskovou techniku jsem hodně dělala za svobodna - a fakt nemá cenu používat kupované barvičky. Stačí obyčejná plechovka bílého balakrylu (vodou ředitelného) a malé lahvičky tónovací barvy do primalexu. Cenově to vyjde daleko líp a efekt je úplně stejný. Nejde s tím tedy dělat krakelování, to je fakt.
Co se lakování týče vyzkoušela jsem i tekutý lak nanášený štětcem, ale mě nevyhovoval - je s tím patlačka a dlouho schnul. Ten ve spray je suchý hned a aplikace více než snadná

(typ: Po natření barvou jsem květináče nechala doschnout klidně na topení, nebo je přefoukla fénem, aby to bylo dřív~;) a mohla jsem už lakovat)
Kopretina černá 105399
21.3.2012 9:33:20
Ahoj, záleží na tom, jestli chceš květináče jenom na ozdobu anebo zda chceš, aby opravdu sloužily jako květináče (= přijdou do styku s vodou). Pokud přijdou do kontaktu s vodou, tak já je lakuji tak třikrát (každou vrstvu nechat důkladně zaschnout), nejdůležitější je to, je opravdu nalakovat všude (pokud mají na dně "odtokovou dírku", tak nalakovat i tu ze všech stran)... no a i přes nalakování - nenechávat stát takový květináč ve vodě (myslím tím, kdyby v podmisce pod ním byla voda), protože v takovém případě ani lak moc nepomůže, časem se dílko může poničit.
arantxa 60064
21.3.2012 7:42:23
Udělala jsem si pár květináčů ubrouskovou technikou a teď váhám kolikrát je třeba přelakovat.
Lionka 8937
8.6.2011 22:15:32
úplně stejný jako na třeba na květník-natřít barvou a nalepit ubrousek,pak já přelakovávám

viz moje album tady na rodině:http://rodina.cz/lionka
LENKA SEKANINOVA
  • 
23.4.2011 23:06:49
DOBRY VEČER,CHTELA SEM SE ZEPTAT JAKY JE POSTUP UBROUSKOVE TECHNIKY NA KORKOVE PROSTIRANI.DEKUJI ZA ODPOVED
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 2295  [Dalších 2265 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.