| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : říjen 2015

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 44  [Dalších 24 >>]
Klárinda 146263
23.3.2015 12:27:00
Ahoj holky,
Bery, držím moc palce, aby to byla jen nějaká viróza, napiš, jak jsi dopadla.
Š.V. jak se jmenuješ? není to tajné? abychom ti mohly psát jménem. Jsem moc ráda, že už jsi doma. Jsem zvědavá, jak děti přijmou novinku, jestli jako u Bery:)Dneska jsem byla na další kontrole, konečně mám průkazku a příští týden triplest :) hezký den holky a ať je dobře! Klárka
Berka
  • 
22.3.2015 21:20:42
jej, tak milinký vůbec neví o čem mluvíš asi :-).
já jsem teda taky mladá :-D :-D :-D, mě je 36 let :-).
uvařila jsem si tymianový sirup a čekám na zázrak.
š.v. 135407
22.3.2015 20:34:41
Hezky vecer :) mym synům je 6 let a 1, 5 roku :) me je 30 let, kolik Vam? :)
Preji at kasel zmizi jako zázrakem ! At je zase dobre ~x~
Berka
  • 
21.3.2015 22:31:12
tak to je super:-).
pak napiš jak to děti přijaly a jak jsou staré :-).
holky, neskutečně kašlu :-(. V pondělí jdu na poslech a doufám, že to nic není a pomine, nechce mi teďka drobka krmit nějakými léky. ale ani ten kašel mu/jí nemůže dělat dobře :-).
Hezkou neděli všem :-)
š.v. 135407
20.3.2015 13:15:13
Diky holky, dnes me konecne pustej dom :) bylo na case, takhle dlouho me nedrzeli ani v porodnici ~l~ a jo, na EKG jsem zvykla, ze me posilaji brzy, ze je to spatne doktorka hned poznala a volala sanitku. Ted se mnou nic moc nenadelaji, kdyz jsem tehotna, ale pak mozna pujdu na operaci.Jinak jsem rada, ze mi tu i zkontrolovali miminka, aspoň mi to lepe utece do pristiho ultrazvuku na gynde :) a jak jedna z Vas psala o pripravovani deti na dalsiho sourozence, tak to me teprv ceka :)~x~ krasny den, holky a miminka a dalsi ratolesti ;)
Klárinda 146263
20.3.2015 10:36:02
hahaha no to vzala malá moc pěkně~t~ však ona se začne určitě těšit. S tím tajemstvím jsi mě rozesmála. Ségra tohle zkusila taky a každý, kdo přišel, tak mu hned všechno povykládala ~t~
Berka
  • 
20.3.2015 10:30:34
ahoj holky,
ŠV, jaké máš vyhlídky? spraví se EKG pustí domů? a jak přišli na to, že je špatné? Už jsi na něm byla tak brzy?

Mladší dcera (skoro 6 let) to přijala báječně, očička svítila, byla úplně nadšená. Starší dcerka (7,5 let), nejdřív zděšení v očích a pak hrozný pláč, že žádné miminko nechce, že nebudu mít na ni čas, že s miminkem není žádná sranda atd. Pořád se na něco ptá, tak ji to evidentně šrotuje. A asi to vstřebá, protože jsme jim říkali, že to bude zatím naše tajemství. Tak říkala, že to strašně moc chtěla říct kamarádkám, ale vydržela to :-).
Klárinda 146263
20.3.2015 8:13:16
Ahoj Bery, tak jak doma děti přijaly novinku? :)jak se daří, je trochu líp?
Klárinda 146263
20.3.2015 8:12:16
ahojky, to mě mrzí, doma je doma :) já jsem právě dneska 10. týden :-) Chodím do práce a už se těším domů, to je teprve osm ráno ~t~ Ať Ti to tam utíká a jsi brzičko doma ~3~
š.v. 135407
19.3.2015 15:50:10
Diky, Klari :) jaky mate den? Me stale nepustili z nemo, takze nic moc a jeste jsem zvracela pred chvilkou. ASnad se mate lip :)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 44  [Dalších 24 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.