| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : březen 2013

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 4180  [Dalších 4160 >>]
Danae+děťátko 131304
15.6.2013 7:50:44
Ahoj Mio :-) No, my jsme přesunuté jinam... Jinak super, že se daří dobře a Honzíček krásně roste :-)
Mia32 7814
15.6.2013 0:59:17
Ahoj všichni, u nás je všechno ok,HOnzík roste jako z vody a už má 5,5 kg,62 cm. Kojíme bez problémů. Už jsem myslela,že tahle diskuse je uzavřená,to jsem ráda,že si někdo najde čas něco napsat.
Mia32 7814
15.6.2013 0:58:59
Ahoj všichni, u nás je všechno ok,HOnzík roste jako z vody a už má 5,5 kg,62 cm. Kojíme bez problémů. Už jsem myslela,že tahle diskuse je uzavřená,to jsem ráda,že si někdo najde čas něco napsat.
Danae+děťátko 131304
14.6.2013 13:10:53
Ahoj Jitule :-)

Ty jo, to jste si tedy s malou užili :-( Chudinka malá... Hlavně, že se to už zlepšilo... ~x~

Nám na prdíky hodně pomohl Sab Simplex a pak taky dávat malého na bříško. Kojení jde díky Bohu dobře. Tento týden byl náročný, malý měl horečnatou reakci na první očkování, do toho průjmy a zoubky mu rostou už delší dobu, takže šíleně slintá s kouše opravdu cokoliv se mu dostane do ruček :-) Jsou mu 3 měsíce a týden...
Jitule86 132540
13.6.2013 21:18:51
Zdravím :) já myslela že už je to tady zabalený, dlouuuuuho sem nikdo nic nepsal :( já teda taky ne, protože jsme měli první dva měsíce docela velké problémy s mrnouskem.. :(
Po porodu jsem psala že nemám mlíčko a nejde mi se rozkojit, prsa jsem měla tvrdá a červená ale mlíčko nikde, malá se navíc nedokázala přisát. Doma jsem po týdnu rozkojila jedno prso a za další týden druhé. Myslela jsem si jak mám vyhráno, ale malá začala trpět na hrozné bolesti bříška a od rána do večera mi plakala. Navíc mlíčka bylo málo takže jsem ještě dokrmovala Nutrilonem. Musela jsem dokrmovat čím dál více a malé bylo hůr a hůř navíc začala blinkat ale proudem a nic v ní nezůstávalo takže jsme pořád jen krmili a zvracely.~o~~o~
Pak jsem zkoušela proč blinká, prvně jsem zkusila vysadit UM a jen kojila pláč byl pořád. Pak jsem na víkend vysadila MM ( odstříkavala jsem ) a Elinka byla jak vyměněná. Proč?? když jsem odstříkavala zjistila jsem že moje mléko není mléko :( byla to jen špinavá voda :( :( Po poradě s pediatričkou jsem toho kojení nechala protože jsem stejně hojně dokrmovala a navíc to malé nedělalo dobře. Přešli jsme plně na UM.
Eliška navíc trpěla asi ještě trpí, ale už to není tak hrozný. První dva měsíce to bylo ale maso!! pláč plač pláč a večer už jen řev. Od druhého měsíce se to hodně zlepšilo.
Elišce jsou ted tři měsíce a dva týdny. Docela slušne se nám daří pást koníčky, směje se na celé kolo, jak se někdo podívá do kočárku tak se žulí a kroutí a povídá.
Ted ale třetí den nespíme, obávám se že nás dostihli zoubky, nejspíš řezáky :( dásničku má z boku celou bílou, rve si pořád něco do pusy nejlíp tvrdé kousátko nebo ruku, dudlík kterej miluje fluše.

Co ostatní maminky.. ? Jak se máte??? Co nového???? ~o~~o~~o~
Danae+děťátko 131304
6.6.2013 22:40:50
zdravím Andreu33, Aishu, Aleane, Jituli86, Miu a Princeznu Leiu ~x~~x~~x~ Jak se máte? Co vaše miminka? Přeju krásné dny s vašimi drobečky ~;((~x~
borovice + 5 35110
15.4.2013 21:07:48
tak to je dobře že se mu to nerozjelo na kašel. Tonička měla teď večer 39, snad má to samé co nejstarší - ta měla 39 v poledne, večer už byla v pohodě. Zítra mám jít znovu k mudře ráno na poslech. Ještě že jí dneska byly 3 měsíce a mohla jsem jí dát už sirup.
withep 93862
15.4.2013 16:47:25
Mariko, to musel být krásný výlet, s takovou tlupou :-) - ale taky pěkně náročný. Borovice, Emil nemá kašel, jen rýmu, a má ji už jen v noci, ve dne normálně fungujeme a v noci všichni kromě mě normálně spí. Dneska jsme byli od rána do tří pryč, je to paráda, když počasí dovolí kojit a čurat venku ~z~. Tento týden bude "bohatý na doktory", pro obě děti potřebuju do školky Evidenční list (to jsou dvě různé doktorky, a jedna to nedá na počkání) a zřejmě to spojím z odloženým očkováním, vypadají zdravě. A s Emílkem máme jít na kyčle.
borovice + 5 35110
15.4.2013 8:49:02
My jsme byli včera na bazéně s vodáckým oddílem, já s Tončou jsme byly na suchu, pak jsme se byli projít v Úněticích, super krásná krajina kdyby tam nebylo tolik psích hovínek a rychlých cyklistů ~a~
Večer měla Tonča teplotu 38, docela jsem se vyděsila protože se jí k tomu i spustila rýma a tak jsem jí celou noc hlídala, ale k ránu teplota sama zmizela a jenom občas zakašle tak s ní zatím k mudře nepůjdu.
Whitep co Emilův kašel?
Rasala 107719
14.4.2013 23:33:55
Ahoj,
Borovice, my bydlíme v Plzni, tak se někdy stav ~;). jinak opékání nám vyšlo, odpoledne už nepršelo, svítilo sluníčko. Aspoň na našem pozemku. Dokonce jsme měli i návštěvu. Známí jeli z nákupu a stavili se, jestli nám náhodou nejsme, bylo to povzbuzení v našich strastech.
Dnes jsme vyrazili na procházku na hřiště, které ještě neznáme, ale došli jsme tam pozdě, tak si to kluci moc neužili. Nějak se nám nedaří najet na letní čas (jako každý rok) ~a~.
Kubík bude mít zítra 1 měsíc, jdeme k doktorce na kontrolu, prý jen převážit a zkouknout.

Borovice, Antonín je náš nejstarší a to jméno jsem měla vybrané, ještě jsem neznala ani svého manžela. Moc se mi líbilo. S dalšími chlapeckými jmény jsme měli problém. Vždy jsme ho dopisovali až na porodním sále. Kubíka dokonce po narození, když se PA ptala, jak se teda bude jmenovat. Holčička by byla Magdaléna, ale té se už nedočkám. Moje teta to měla stejně. Chtěla Madlenku a má tři kluky.~t~
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 4180  [Dalších 4160 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.