| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : listopad 2012

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 826  [Dalších 796 >>]
Sonka4 98784
15.5.2012 9:06:57
Ahoj, tři kluci, tak aspoň vím, že si ty holky pak můžou najít něajký kluky, až vyrostou ;) okolo nás je celkem přeholkováno!!
Prednison mi potlačuje imunitu, aby se moje tělo tolik nebránilo embriu...Toto je už moje páté těhotenství, ale krizové období mám hlavně v druhém měsíci takže teď už snad bude vše dobré, jako s Evičkou.
Čekám na výsledky...tak uvidíme a za tři týdny musím znovu-pak se uvidí jestli budu muset na plodovku(s Evou jsem nebyla) a moje doktorka ze zásady neříká pohlaví, takže si budeme muset možná počkat na další velký UZ v Motole nebo pak na 3D v 7m nebo kdy se to chodí...
Harissa 8990
14.5.2012 18:33:25
Jo, to je jasný, hlavně že jsou zdravý. Já bych zase chtěla holku, ale dr. celkem jistě potvrdila kluka. Tak budou mít kluci dalšího parťáka :-)
Nevím, na co se bere ten prednison. Na problém s udržením těhotenství? Taky jsem sem radši první 3 měsíce nepsala, ale teď už se snad budeme jenom radovat z rostoucích dětí a nadávat na velký břicha. Držím palce, aby to byl ten Edík ~:-D Na NT screeningu už jsi byla?
Sonka4 98784
14.5.2012 14:19:17
Já přiblížně tuším kdy k tomu došlo ;) takže o ten týden později mi to sedí ~:-D uvidím jak to ale bude dál. Evičku máme jen díky prednisonu a Mudr.Madarovi z Podolí a stejně tak to bude i s "Edou"(Eduard). hrozně si přeji kluka a tak to bylo i než nám změnili rozhodnutí u Evičky, nejdřív že kluk a pak tohle ;) je úžasná a za nic by jsme ji nikdy nevyměnili ale kluk byl můj sen...stejně si ale myslím, že si se mnou osud pohraje a dá mi další holčičku ~t~, pak ale budeme mít problém se jménem,je čas tak to nevadí. Hlavně když bude mimi zdravé!!!!
Harissa 8990
14.5.2012 10:08:08
Ahoj Sonko, mně na utz řekli, že délkou odpovídá o týden více, ale velikostí hlavičky odpovídal zase o týden méně a stejně mi termín šoupli. Tak doufám, že pak nedojde kvůli tý změně na vyvolávání. Datum oplodnění neznám, tak budu doufat, že se narodí dřív, než budou chtít vyvolávat.
Už vymýšlíte jména? Mě se každý ptá, ale mně to přijde hrozně brzy. Nebo spíš ty dohady s manželem odsouvám na později :-))
Sonka4 98784
14.5.2012 9:42:42
Ahoj holky, tak já už také mohu s trochu klidnějším srdcem říct, že máme termín zatím 15.11., ale mimi je dle všeho o týden menší tak se nám to asi posune!
čekáme druhé, mám holčičku Evičku 2r4m, je to cácorka, která se ani na chvilku nezastaví.
Harissa 8990
10.5.2012 7:31:12
Ahoj, taky se hlásím do klubu. Mám termín 1.listopadu podle utz a podle ms 8.
Natálko, už víš, co čekáte? Koukám asi 2. dítě, že jo?
U nás 3. kluk.
Natálka+Honzík 11.3.2007 52958
8.5.2012 14:54:54
Hlasim se take do klubu :) Mam termin 16.11.12 a doufam ze me vezmete mezi sebe...Natalka
bohunak 5775
11.4.2012 15:03:38
Ahoj bubu, ty jeste zijes?~t~ Doufam, ze se citis uz lepe. ~s~Prijd mezi nas na SZ. Napis vzkaz, ja te pustim.
Holky chtely odejit nekam do soukromi, na SZ to jede.~;)
bubu,4+1 128291
11.4.2012 12:10:22
koukám, že ste se všechny odstěhovaly někam do Humolce, Hliníci~:-D to je tady vážně až tak nebezpečno??? sem zdolala pořádnej zánět dutin, kynu jak velikonoční bochánek, druhej tejden sedim doma na zadku a popíjim horkou Vincentku:-© jak já se těšim, až se zase budu moct hejbat, uf...~n~
bohunak 5775
9.4.2012 23:01:44
Ratunko, ja ti napsala vzkaz. Povolila jsem ti pristup, tak prijd mezi nas. Ja jsem ti nerikala, ze te neprijmem mezi sebe, jen jsem ti psala, ze se musim prvne zeptat vsech holek. Rady te vezmem mezi sebe, tak prijd. Mas povolen pristup.
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 826  [Dalších 796 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.