| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : říjen 2012

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 1179  [Dalších 1159 >>]
Slunce+3 104482
21.11.2012 12:00:33
Tak t5eba jak bude jist po 3h tak nebude tolik pribirat,hlavne ,ye dokt uy neotravuje s vodou ~;)
Admirálka 131096
20.11.2012 18:41:40
Tak jsem dnes byla s malým po týdnu na převážení a zase přibral skoro půl kila. Doktorce jsem řekla že vodu ani čaj nedávám a nic nenamítala tak je to asi v pohodě~;). Jinak od neděle z ničeho nic kojíme po třech až čtyřech hodinách což ještě minulej týden absolutně nešlo tak snad nám to aspon chvilku vydrží~p~.
Slunce+3 104482
19.11.2012 17:04:24
Ahojte holky,tak jsem vás konečně dočetla ~;) ,Antonie já bch vodu aničaj taky nedávala a bud ráda,že tak krásně přibírá,jak už tu někdo psal,dokt neví co chcou,moc je špatně a málo taky ~a~ .Sem zvědavá co ti řekne ve čvrtek na převážení.
Petluše taky nechám prevenar očkovat ~R^
Jinak nám byl včera měsíc,strašně to letí.Můj je ted s malou ještě venku,tak vegetím u netu a letáků,prostě se konečně flákám ~t~
petluše 39676
18.11.2012 18:54:50
Antonie, co kdybys jí pro klid její duše řekla, že malej pije občas čaj a budeš mít pokoj. Normálně ho koj dle jeho potřeby a uděláš nejlíp co můžeš.

A jinak holky, budete dávat Prevenar? Tady jste všichni asi o dost mladší než moje Rozinka (i ona má měsíc ještě čas) ale přemýšlím o tom,zda dát nebo ne.
Admirálka 131096
18.11.2012 16:21:26
Holky díky za vaše rady a názory. Tu vodu jsem mu zkoušela dát jen jednou a čaj taky a hned jsem toho nechala a kojím dám. Bříško ho teda bolí pořád a hodně tlačí, ale s tím asi nic moc neudělám. V úterý jdeme k doktorce na převážení tak jsem teda zvědavá. Jo a zdá se mě že se malýmu začína trochu vytlačovat pupík, nemáte s tím někdo zkušenosti?
nela+3 87352
18.11.2012 11:38:46
Holčiny, kdo kojíte a berete Azalii - zbyly mi dvě platíčka a končí expirace, poslala bych vám to v obálce, nic za to nechci, kdyžtak pište na filipovan@seznam.cz ~:-D
Verus+Kuba+Maty 83071
18.11.2012 9:26:01
JJ Antonie, sdílím názor Lenčin, ptala jsem se na to i tady holek a nikdo tomu nevěřil..a co to je za blbost že bude malej těžkej...pokud má být velkej tak bude..náš malý měl v 6 týdnech 6 kilo a nosil se mi dobře, protože jsem byla zvyklá, pozděj už příbytky nebyly tak velké,byl pucek tak do 1,5 pak to všechno vyběhal, dneska je chudý jak lunt ve 4 letech. tak se na to vyprdni, ve čtvrtek jdu k doktorce zvážit tak pak písnu, zeptám se i na tu vodu :))
Lenka
  • 
18.11.2012 0:37:10
A jeste - prestan mu davat vodu, tekutin ma evidentne dost, kdyz tak krasne pribyva, jen mu tim budes zatezovat ledviny, kojene dite vodu ani caj nepotrebuje...
Boze, ani se mi nechce verit, ze tohle doktorka vypustila z pusy...

Fakt se vahou netrap... pokud kojis, ma pravo si pribyvat jak chce...
Lenka
  • 
18.11.2012 0:34:01
Zdravim
Mam stejne stareho syna za stejne obdobi pribral kilo a pul... doktorka nas pochvalila, at tak pokracujem dal.
S tim souhlasim, davat vodu misto kojeni, byt treba jen jednou denne - kojenemu miminku... jezis, to je takovej nesmysl...
A caj sakumprdum to same...
Mam treti dite a takovej kravskej nazor a radu jsem jeste neslysela...
Doktorku neposlouchat a dal kojit podle potreb miminka, brisko ho z toho bolet nebude, to je mytus, za dve hodiny a i za jednu ma mlicko krasne stravene - pokud je materske...
Doktorku bych po case zmenila, pokud by trvala na podobnych nesmyslech....

A bud rada, ze ti malej tak krasne prispiva... co by za to nekdo dal... opak jsou teprve potize, vy jste naprosto v poradku...
petluše 39676
17.11.2012 11:15:41
Antonie, kojím tak 10 max 15 minut, v noci kratší dobu přes den tu čtvrthodinku, a tak nějak podobně to bylo i u starších. Já bych to moc neřešila, jestli má být velký tak bude.
Přeji ať jste zdraví.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 1179  [Dalších 1159 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.