| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : duben 2011

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Duben 2011 - Deníček
  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 7319  [Dalších 7299 >>]
Bela76 40728
5.10.2012 9:36:57
Ahoj holky,

vidím, že sem nikdo nechodí, přesto píšu, třeba některá zareagujete. včera jsem byla s beátkou u dr., protože jsem měla podezření na pupeční kýlu, ta se bohužel potvrdila~n~ Beátka má nad pupíčkem malou jakoby bouličku velikost hrášku, dr. zatím neřeší min.do 3 let, pokud se samozřejmě nebude zvětšovat! Jako miminko, to neměla, proto mě to zaráží, že se jí to udělalo te´d. Plaším, že budeme muset jít s tím později na operaci~8~. problémy malá nemá žádné, akorát ji nemáme nechat zbytečně dlouho brečet~6~. No už tak s náma točí~z~
Pája (Vojtíšek 09+Honza11) 83902
24.9.2012 8:49:34
Halo holky, poslední zprávička tu byla z dovolené a já se chci ptát co budete vymýšlet k vánocům????
Kopretina + 2 čertíci 107441
12.9.2012 13:19:14
Ahoj po dovolené,
všem děkuji za rady.
Letadlo jsme zvládli :-), odbavení tam i zpět bez problémů, dokonce jsme měli všude přednostní odbavení. Cestou tam spal Vašík 1h a potom po nás stále poskakoval, blbé bylo, že byly turbulence, tak jsme skoro celou cestu museli být připoutáni. Zpáteční cesta naprosto v poho, letěli jsme v noci, tak celých 5h prospal ~:-D.

Váša spí už jen 1x denně cca 2h. Co se mluvení týče, tak povídá - táta, Onďa, máma (velmi zřídka), bába, děda, teta, Jola, koka(kočka), pes, ham, dej, na, auto, kytí, bebe, bů, koko, často zpívá houpy houpy ko(č)ka kl(r)oupy.
Nočník zkoušíme ale bez úspěchu.
Pája (Vojtíšek 09+Honza11) 83902
3.9.2012 11:38:29
jj - a mluvení - no rozvazuje se mu jazáček. hačí, dolu, na, děda (to řve nejvíc), baba, tata. Mama moc nee. A ham mu jde ukázkově. To by mohl jít dělat reklamu na jídlo.
Benka+3 111386
1.9.2012 13:34:20
Pajo,nočník zatím nezkouším.Někdy jak ho myji v umyvadle,tak se vyčůrá,tak dostne pochvalu.
Jinak tedkom začal učelově volat na rodinné členy(Jana,Dami,Kryšti=(čiči~:-D,),babi,deda atd.jde mu to pěkně.Dlouho volal jen TATA, slabiky využival jaké měl chut.Tak tedkom je fakt šikula.
Jak Pájo píše,o vše má taky zájem,hlavně co kdo má v ruce,hned chce mít,je taky živější.
Pája (Vojtíšek 09+Honza11) 83902
31.8.2012 19:27:22
Jé tak holky - zírám - my asi od 13 měsíců spíme jen jednou denně a jelikož vstává v rozmezí 5:30-6:30 tak pokládám okolo 11. A když nedávám na pití černý čaj tak spinká i 3 hodiny. Když dám přes den černý čaj tak spí i v noci blbě.

Jinak já si osobně neumím vůbec cestování představit - stačí mi cesta do ostravy - což je necelá hoďka. No a na DVD že by se měl dívat - nehrozí vůbec.

Už je to drak, chce být všude a všecko chce dělat sám. Hlavně tedy jíst - je to kalamita. No a co nočník u vás? U nás neúspěch - bojkot. Někdy zavolá ee, ale vysleču plenku a nic. Takže to asi zase na čas odložíme.
Bela76 40728
30.8.2012 21:35:21
Zdravím holky,

předávám čerstvou zkušenost. Vúterý jsme se vrátili z Řecka z Rhodosu, jak jsem níže psala, měla jsem taky obavy. Bea neposedí a navíc ji bývá v autě špatně:-©
Letadlo proběhlo naprost v pohodě. sice let trval jen 2,5h. Kopretino neboj, cestovalo tam více prťat a výhoda oproti autu je, že se dítko klidně může pohybovat v uličce.Malá po nás sem tam lozila, dělala kuku přes sedadlo před námi a pro sichr jsme měli nachystané DVD - DOPORUČUJI! Bea už u pohádky chvilku vydrží~6~. Stravu jsem taky řešila, imformovala se, ale nakonec to bylo úplně v poho. V kabelce jsem měla flašku s 250ml čaje, u rentgenu, chtěli, aby se malá napila~p~. Více neřešili, přitom jsem v kabelce měla sušenky a krabičkové mlíčko, ale bacha na parfémy v kabelce, tělové mléka atd. Cestou z Řecka jsem na tom hezky vyhořela~7~. Měla jsem u dcery v batohu pro Beu opalovak Bioderma SPF 50 za 500,-, protože jsme odlétaly v noci a den jsme trávili na sluníčku, byl téměř celý. Bohužel si ho hned přes rentgen řečka vytáhla z batohu, tak jsem ho tam musela vyhodit~n~
My ještě zítra brzy ráno odjíždíme na š dny do termálek do Maďarska, takže honička vybalit, vyprat zabalit~8~, už se těším až se po prázdninách vše vrátí do zajetých kolejí~y~
Jinak Bea zatím taky spává 2x denně a mně to tedy vyhovuje~6~
Simeona+3 110315
30.8.2012 14:29:13
Vedynko, naše malá spí už jen jednou denně, vstává v cca 6.30 a chodí spát úderem 12, můžu ji posunout max. o půl hodinky, rozhodně ne o 2,5h. No uvidíme jak to půjde, nějak to přežijem.
Benka+3 111386
30.8.2012 9:29:23
Kopretinko,přeji super dovču a klidek z letu,jak jsem psala,my jeli 12h.autem,kde tež neni kde lézt a pohybovat se,malý bude koukat prvně kde je a bude mít tolik podnětu k dívání,že než bude v akci,pomalu budete přistávat.
Simi,zkus malé posunout spánek,ale někdy to už nejde...
Patrik mi spí ještě docela často 2x,pokud vstane do 8h.
Simeona+3 110315
29.8.2012 21:01:40
Kopretino, taky nás za pár dní čeká let a děsím se ho, letíme po 14h, to bude malá akorát vyspaná a připravená na nějakou akci a pohyb a já po ní budu chtít aby seděla na sedadle ~e~. Náš let trvá 5,5h. No bude to mazec.
Jídlo na letišti nijak nezkoumali, měla jsem s sebou ale jen hrozinky v krabičce, piškoty v krabičce a banán, nikdo to neřešil. Pití v hrnečku jsem musela ochutnat. Risknout to můžeš, v nejhorším ti to vyhodí.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 7319  [Dalších 7299 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.