| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : říjen 2010

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Říjen 2010 - Deníček
  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 19970  [Dalších 19950 >>]
Moncaka 56657
18.5.2016 19:26:23
Tak gratuluji, to musí být úleva.
U nás dnes zápis do školky, jsem zvědavá jak dopadneme, výsledky až za měsíc.
Ivatema 52511
18.5.2016 8:52:32
Mončo, ano, už mám vše za sebou. Mně se tak strašně ulevilo. Já byla v neděli na nervy.
Terka má taky hotovo, vše v pohodě, jen zemák se jí nepovedl tak, jak by chtěla -prošla, ale ona je ctižádostivá a srovnává se s ostatníma a včera byla zoufalá, že jsem myslela, že propadla. Je mi jí líto. Nikdy jsme ji k tomu nevedli, je to v ní. Teď se trápí a nedá si vysvětlit, že je hlavní, že prošla a na známky se nikdo neptá.
Moncaka 56657
17.5.2016 14:19:09
Balci, to je hrozné. Snad to dobře dopadne.

Ivi, gratuluji k maturitě, to už máš teda vše za sebou? Jupí!!!
Co dcera? Syn maturuje až za týden. Ale teď ví, že z matiky má 1 a z češtiny, že prošel. Tak snad zvládne i ústní.

Ras, ať se děti brzo uzdraví.

Nám dnes přišel batoh do školy, osahala jsem ho v Českých Budějovicích, tam měly v obchodě snad všechny batohy od Topgalu.
A zítra nás čeká zápis do školky a tam to vidím bledě. Už byl v našem městě zápis do jedné školky, tak jsme ani nešli a bylo tam podobně narváno jako před 3 lety s Eli. Předchozí 2 roky se dostalo víc dětí (to by se Lucka teoreticky dostala), ale letos má jako listopadová asi smůlu.
Manžel je proti soukromým školkám (ty tu jsou taky plné stejně), takže pokud to nevyjde tak asi budu doma s ní. Na jednu stranu mi to ani moc nevadí, ale nevím, co v práci. Škoda, že babičky bydlí daleko, mamka chce skončit s prací (už je v důchodu, ale přesluhuje), kdyby bydlela za rohem, je to vyřešené.
Rasala 107719
17.5.2016 0:15:43
Ahoj,
Kuba právě prodělává jednu nemoc za druhou, neštovice, zánět dutin, tak jsem už s ním několik týdnů doma.
Ivi, blahopřeji k maturitě, jsi dobrá ~g~~g~~g~~g~~g~~g~
Ivatema 52511
16.5.2016 18:37:35
Ahoj, tak jsem dnes úspěšně odmaturovala, můžeme tedy vymyslet ten sraz U NÁS! Dejte mi tak týden na odhrnutí prachu, spálení maturitních otázek, opravu pocuchaných nervů a zhubnutí následků noční stravy sestavené z kávy a čokolády a ráda vás uvidím. Nejen ty z blízka, vítaný bude každý z našich říjňátek :-)
Balcirka+E+P+T 104116
12.5.2016 21:23:49
Ahoj holky,
Rasal je v umělém spánku,všechno se teprve uvidí,je to na dlouho~:(
nějak se toho tady kolem našeho města stalo za poslední týden moc ~n~
Rasala 107719
10.5.2016 9:44:12
Balci, zprávy jsem neviděla a tak jsem se to dočetla až tady dnes. Jak to s ním dopadlo teď? Je to hrozný, nikdy bych neřekla, že může vypadnout takhle velký dítě z okna. Ale ona stačí chvilka u mytí oken a může vypadnout i dospělý člověk.~:(
Balcirka+E+P+T 104116
4.5.2016 19:53:47
Ahoj holky,
asi už jste viděly zprávy a víte o tom co se u nás ve městě stalo,ve vedlejším paneláku vypadl klučina z balkonu,ten klučina je Erikův kamarád,znají se šest let..
bojuje o život v Hradci Králové na traumatologii~n~
Ivatema 52511
26.4.2016 20:18:16
Z dramaťáku jsem maturovala včera-samozřejmě jsem si vytáhla JEDINOU otázku, kterou jsem se nestihla naučit-ale okecala jsem to na jedničku. Pedagogika a psycho je 16.května.
Kosmetika-holky dávaly třídní z Manufaktury-z mrtvého moře a vypadalo to pěkně. Zítra se vydám do Paládka, tam mají prodejnu. A když tak jsou tam i belgické pralinky, nebo mě snad něco upoutá.
A kdy maturuje Terka ani nevím. Ona o tom nemluví. jen je zalezlá v pokoji a učí se.
A Markét se dostala na obě střední školy a teď neví, co si má vybrat :-)
Moncaka 56657
26.4.2016 18:35:05
Přírodní kosmetika taky není špatný nápad. Teda pokud máš nějaký dobrý zdroj.

Kdy vlastně maturuješ? A kdy dcera? Syn má příští týden písemky v pondělí, úterý a ve čtvrtek a ústní má až 23.5., jestli jsem to nepopletla.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 19970  [Dalších 19950 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.