| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : listopad 2008

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 32181  [Dalších 32151 >>]
brumlíček+Vojtíšek 11/08 37115
10.7.2010 21:25:52
Krásné fotečky z dovolené :-D Je neuvěřitelné jak nám ty dětičky rychle vyrostli~d~

Verísku tak ať brzo neštovice dorazí a netahne se vám to celé léto. Držím pěsti a gratuluji k nočníčku. My jsme také bez plenek, ale občas nějaká nehoda nastane. Jinak je máme i na spinkání po obídku a večer. Tak uvidíme~;)
Verísek+VELAMATO 23592
9.7.2010 20:57:42
Tak bohužel- dneškem máme po létě:-( Neštovice dorazily:-( Zatím Veru, tak kéž by se L. osypala, co nejdrřív, jinak to bude na celé léto, to je v pytli- zrovna nejhezčí počasí!!!
Verísek+VELAMATO 23592
8.7.2010 23:05:42
Ahoj holky, koukám, že jste se trošku vypařily:-( To je škoda:-( Já moc nestíhám- na zahradě se rozjely práce, snad si Vás někdy najdu na novém místě až bude víc času...
Taky jsme zvládli dovču na Zakyntosu- bylo tam nádherně, L. nadšená, procestovali jsem celý ostrov, takže přijeli totálně vyflusaný a bodla by ještě jedna dovča- lehací... A nejnovější moje radost- L. už je 3dny bez plíny přes den, sama si chodí na nočníček, má je kaťata jako velká ségra, tak je důležitá a je to paráda:-)Zato s jídlem je to snad čím dál horší:-( Taky očekáváme hrozbu neštovic- tak kéž by si počkaly až bude hnusně ane teď:-(
Hezké léto- aspoň těm, kdo sem občas nakouknou:-)
Lenka a Markétka 04 + Mára 08 20416
30.6.2010 20:06:23
Káťo,ale já jsem tě hned schválila.Teď to kontroluju a jsi mezi námi.Tak se pokus přihlásit do diskuze.
KacaK. 18185
30.6.2010 13:50:40
Zkouším se na Dámu vetřít a nikdo se mi neozývá...??? Aspoň s tím, že mi členství u vás zamítá~n~ Tak nevím, jestli o mně víte??
Jsem na Dámě často, tak bych určitě přispívala líp, než tady~;)
Lenka a Markétka 04 + Mára 08 20416
23.6.2010 19:20:23
Katko,tak tě vyhlížím:)
Katka+3 kluci 79533
23.6.2010 17:58:05
Čau Pájo, říkám si, že je dnes tady mrtvo, tak jste asi většina tam. Stránku mám uloženou, registrovaná jsem, tak už jen napsat Lence...ta to má na starost, že?
Paja + Naty11/08+12tt 80345
23.6.2010 15:49:29
Holky víte to tady už všechny, že se víceméně přesouváme na Dámu? Tak se přidejte ~;)

adresa: http://diskuse.dama.cz/diskuse.php?d=18718
Katka+3 kluci 79533
23.6.2010 1:23:18
Čau holky, tak sem zas lezu takhle v noci, mám ted tolik vyřizování nad hlavu apod... až takhle v noci je klid pár věcí dodělat a sednout k noťasu.
Lanimko, chudák malá, tak dlouho brát atb, si teda užíváte. Tak at vyšetření zmáknete a výsledkou jsou ty nejlepší ~;)
Kaplanko, Davča taky dostal Aerius v sirupu na alergickou rýmu. Jinak vyšetření dopadlo hezky- vše má negativní, jen hraniční alergie na roztoče. Jinak prostě dělali vyšetření skoro na vše- pyli, kočka, pes, peří, prach, plíseň, mlíko, soja, bílek, žloutek a nevím co ještě, vše má ok. Taky imunita ok, tak v tom jsem moc ráda, že to tak dopadlo. Na druhou stranu mezitím než byli minulý týden výsledky, tak další 2x šílený záchvatovitý kašel. Už mě tady malej prosil, at mu pomůžu a že chce být zdravej, tak to pak cítím bezmoc. Hlavně ty noci jsou děsný. Na tý klinice v Brně si s ním neví rady, v krvi je zvýšené IgE, což je známka nějaké alergie, ale není to tak závažné. Ted čekáme znova na výsledky z výtěru krku a nosu a čeká nás rtg plic a asi odebrání nosní mandličky, ale to se mi ho nechce trápit. Zkrátka ho ted léčíme na astma, ale myslím, že ho nemá. Jen do něj cpu ty sajrajty...grrr.
Holky, k tomu atop.ekzému - mám taky super zkušenosti ~f~ u Davídka právě. Vždy v zimě se mu to dost rozjelo, taky většinou zabrali až mastičky na předpis. Ale ted maximální spokojenost s ADERMA Exomega. Třeba Excipial se hodně chválí, ale obsahuje ureu, což může někomu vadit, jako nám a ADERMA to nemá. Stojí kolem 350,- a tuba nám vydrží min.2-3měs a to tím natírám oba dva kluky večer, někdy i ráno. Poradila jsem už i kamarádce u nás a taky jsou z toho venku. Ale určitě tento krém tady někdo znáte. Ale věsmes jak píše Jandulka, důležité je promazávat a promazávat a odstranit dráždivé věci, oblečení, drogerie apod. Když bylo ale nejhůř, měl Davča atb mast Belogent, ten ho dostal z těch mokvajících ložisek.
Jinak se tady někdo ptal na tu bouličku Matyáše- no bohužel nás ta operace asi nemine, ale snad to spolu zmáknem, jen mi je líto toho, když si řeknu, kolik píchanců ho čeká a pak ta pooperační nálada a co se musí a nesmí a tak. Už aby to bylo za náma. Když se mu začal dělat malý flíček ve 3.měsících, tak jsem nečekala, že se z toho vyklube toto. Ale tak zhoubný to není a to je důležitý. Ted jen myslet na to, aby operace dopadla dobře, v což věřím.
Nic, valím chrnět..sakra, tolik hodin.
Ještě- Megi, mě to taky tak moc mrzí, o těch Vánocích to vypadalo nadějně. Jinak přeju,at máš děti obě u sebe, nedovedu si představit, že bych je musela dát od sebe- jeden u mě, druhý u táty ~a~ Držím palce,at je brzy klid a pohoda!
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 32181  [Dalších 32151 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.