| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : září 2008

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 66012  [Dalších 65972 >>]
Deni+František+Ella 13842

Re: mam tuto

6.10.2008 13:03:00
keris kolik tam je fildovi na te fotce?
Berry & berušky 8026

Re: mam tuto

6.10.2008 12:59:27
Deny, tak se nezapomeň pochlubit, ať vím, o co jsme přišly:-)
Tu rostoucí židličku, jakou máte? JITRO? Vybírám P k Vánocům, aby konečně přesedlala z ikeácký...
Denyna 14851

Re: mam tuto

6.10.2008 12:39:47
Berry, zavinka se prý dneska odeslala, tak už netrpělivě vyhlížím pošťáka:-)

Eeko, já teda dneska chodím v mikině, Kamče taky, ale ostatní ve školce měli pod kalhotama punčocháče, bundy a čepice. Tak nevím, kdo je tu exot:-) A to já jsem zmrzlík největší.

Židlička - krmili jsme dlouho v lehátku, dokud si Kamče nesedla, což bylo až po roce, nejdřív chodila. Pak jsme hned koupili dřevěnou rostoucí. Je super. Ty plastový obludy jen zabírají místo a stojej hromadu peněz. Taky mám ráda děti co nejdřív s námi u stolu, než u svého pultíku v sedačce, nebo v rohu u dětského stolečku:-)
SImi už tři hodiny spí, mě mrskne, toužím po tom, aby spaly po obědě s Kamčetem obě. Což se mi teda určitě jen tak nesplní.
Keris 73432

Re: mam tuto

6.10.2008 11:52:08
Židličku máme tuto a jsem s ní spokojená.:-)

Keris 73432

Re: mam tuto

6.10.2008 11:40:32
Ahoj:-)
Jen nakukuju,měla jsem tu ségru a odpol jedu na gyndu.

Zdenče obrovská gratulace k LeničceR^~s~

A krásný fotky dětiček~s~
Včera jsme si užili sluníčka a dnes je zase nhusně a prší.
Budeme zalezlí doma~;((
Verča(N+M+T) 5969

Re: mam tuto

6.10.2008 11:24:30
Tak když mám konečně chvíli a dostanu se sem, tak tu nikdo není. To je pech~;((.
Verča(N+M+T) 5969

Re: mam tuto

6.10.2008 10:44:54
Tak jsem se sem na chvíli dostala. Do Deníčku jsem vložila alespoň 2fotky Táničky, ať víte jak roste:-).

Jinak jsme teď dva večery za sebou dali Táně umělé mléko, protože už to prostě nešlo vydržet. Napila se ode mě a pak v potýlce děsně vyváděla, dudlík táhla jak o život. Tak dostala mléko a vypila ho tak rychle, jako by předtím ani ode mě nepila. Takže zatím je na UM jen na noc, ale vypadá to, že na něj asi stejně přejdeme naplno. Děsně vyvádí i přes den.

Eeko,
ty malou kojíš nebo dáváš UM?
irlev 29736

Re: mam tuto

6.10.2008 9:52:33
Ahoj.

My taky nespíme, bohužel. Do tří měl Jirka prdíky, od půl sedmý otravuje Jiřin. Nesladí se a nesladí :)

Vážení máme odpolko, taky sociálku na porodný, uf. Počasí je tu hnus fialovej, mlha a vlhko.

Deni, depky na mě půjdou taky, nesnáším vlhký podzim, ale má být ještě sluníčko, o víkendu prý 18 stupňů, tak snad to vyjde.

Ruce a nohy se Jeníkovi loupou taky :) Je to malej leproun :))

Eeko, tu sedačku nevím - já krmila v lehátku, než si sednul Jirka sám (v roce), pak v Ikea židličce a spokojenost maximální. Nevím, jestli to není zbytečná investice a nezabírá to příliš místa :) Ale já jsem šetřílek :)

Deni+František+Ella 13842

Re: mam tuto

6.10.2008 9:40:16
deny ja to rikam furt - uz zasadne nechvalim:-)

eeko ty mas fakt zvlastni vnimani teplot:-) me se venku klepe i ten chlupatej cokl a to ma kozich.
my mame dr zitra, tak jsem zvedava.
Berry & berušky 8026

Re: mam tuto

6.10.2008 9:34:16
Eeko,
tak vidíš, jaká je Emma šikulkaR^
V triku a vakem... závidím, tady je šedivo, hnusno a leje jak z konve

Deny, tak ať u Kami školková pohoda trvá i nadále:-)
Btw co merino zavinka, už máš?
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 66012  [Dalších 65972 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.