| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červen 2006

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 434  [Dalších 404 >>]
GP 86395
5.7.2009 8:30:35
Ahojky díky za přivítání, minulý týden jsme se vrátily z dovolené z jižních čech,řeknu vám první týden super, druhý týden povodně, no hrůza!Ale je to za námi a já si užila trochu vzrůša před porodem~:-D. Vidím, že to tady opravdu moc nežije, ale třeba se to spraví.Minulý víkend jsme oslavily 3.narozeniny malého,bylo to super, nafouklo se 100 balonků,povali dětičky,to pak bylo uklízení ~n~, ale děti se náramě bavili a co je pro nás maminy nejdůležitější - úsměv našich miláčků.Konečně nám tady svítí sluníčko,tak doufám,že těm našim ratolestem začnou pěkné prázdniny,už mě to nebaví doma sedět na zadku a nemoci jít ani ven a navíc mi roste nejen bříško,ale i zadek ~:-D,tak je potřba se trochu hýbat.Tak zas někdy čauky lidi a užijte si prázdniny~z~~b~
Andy,Míša a Naty 84971
30.6.2009 13:18:38
GP: ahojky. .. oběd uvařený, kafíčko na stole,... nuda??? tak si to holka užívej, až budou dvě, tak na to čas nebude. :-) Já mám taky 3-letou a půlroční a fakt není čas na nudu ~l~ Člověk je permanentně nevyspalý, hlavně zezačátku :-)
Tak si to užívej. Andy
Zuzka+03/93,05/97,06/06 71389
16.6.2009 23:05:25
GP tady to teda moc nežije, ale vítáme tě tu.

Taky jde chlapeček od září do školky?

Schadow, no to je nádherná dvojka Gábinka s bráškou. Eliška jde taky od září do školky..
Holky někam chodí, na štastné ženy, ale stejně je zamčeno tuším..

Marun co ty, nakukuješ občas????? Jak žijete?

Xanajko, co ty tvý dva andílci??????Co nějakou fotečku??????????
GP 86395
13.6.2009 10:33:14
Ahojky všem maminám,které mají stejně staré dítko,jmenuji se Gabka a mám 3 letého klučinu Matěje a v bříšku neposednou Barušku,její příchod je očekáván a plánován na konec září,ale už teď dává o sobě dostatečně vědět~t~.Jsem tady poprvé,nějak jsem se zatím neměla odvahu pustit do chatování,ale venku ošklivo,malej kouká na pohádky a muž vydělává penízky, tak není pořádně co dělat.Kafíčko na stole, oběd uvařený,tak jsem si řekla prošč ne.~y~
Schadow+ Jaky 06 +Gabů 09 45373
7.6.2009 23:01:25
Blaženko - Kubulka jde od září take do školky už se teší tak uvidíme jak nástup zvládne .je rád mezi detma a já se budu moc venovat dopoledne Gabuli ..
Schadow+ Jaky 06 +Gabů 09 45373
7.6.2009 23:00:09
Ahojky,

Holky takže kam,že jste se tou přesouply ??


U nás vše při starem Kubik nš ukecánek ale hodnejGabulka hodne stále spici miminko. spinká v noci od 22-7h jinak přes den vetsinu taky jeste prospí vzhuru je celkem tak cca 4hodky.Kubulkaji zbožnuje a hlidá .

tady jsou nejake aktuální fotečky.



Blaženka+Emma6/06+Nella9/09 37422
2.6.2009 12:23:31
Ahoj:o)
já sem taky nakukuji ale už je to tu špaténka....
Jsme na SZ ale to hodně dlouho. Tam je to uzavřené.

Jinak já se s pupíkem a Emmou mám dobře!
V bříšku mě roste druhá treperenda - Nellinka:o) takže se těším na září až tu bude!

Emmu jde v září do školky takže tak nějak o starost méně, ale uvidíme jak to v tom záčí všechno bude že~t~ aby toho nakonec nebylo moc.

Holky opatrujte se a papa
Zuzka+03/93,05/97,06/06 71389
30.5.2009 22:08:01
Nakukuju sem, ale nic se tu neděje..

teda to to letí..

Blaženko a co ty??????????
Andy,Míša a Naty 84971
28.5.2009 8:42:53
Ahoj Shadow! Taky koukám, jak je tady mrtvo. Kam ty holky zmizeli? A co doma? Co mrňousek? Ta moje bude mít už 5 měsíců a já začínám být čím dál tím víc utahaná, nevyspalá. V noci se mi budí po dvou hodinách. Mám pocit, že ji to mlíčko už nestačí. Přes den je nervózní, ubrečená,... Co ty, pohodička?
Schadow+ Jaky 06 +Gabů 09 45373
27.5.2009 13:09:14
teda tady je ale mrtvo !!že vy jste se někam přestěhovali co??
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 434  [Dalších 404 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.