| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : prosinec 2005

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 13800  [Dalších 13770 >>]
Romana, dva kluci
  • 
29.6.2009 21:30:03
Ahoj,tak jsem nakoukla, jestli tady ještě někdo bude a jenom budu reagovat na Terku. Já ani nečekám, že mi otevřete dveře do vaší uzamčené diskuse, to jste se potom nemusely stěhovat a zůstat tady. Chápu, takových šmíráčků~;) tady mohlo být víc, takhle máte aspoň jistotu, že co napíšete je jen pro vaše oči. Ještě na dotaz myslím Czeperky, proč jsem nereagovala dřív, tak to jsem prostě já. Mám takovou blbou povahu,když jsem vás četla, tak mi bylo blbé a snad i trapné se mezi vás vtírat - jste úžasně sehrané. No a potom když mi "teče do bot", tak se snažim všechno dohánět a zachraňovat. To už se mi bohužel párkrát vymstilo a já né a né se z toho ponaučit. Tak se mějte krásně a ahóóóój.
Farah 15396
29.6.2009 20:52:39
Anno - myslím, že tě z diskuse známe a hlavně tě pár holek zná i osobně, takže by pro tebe neměl být problém dostat přístup i na ŠŽ. A Karolínce držím palce, ať se její problém co nejdříve vyřeší a už ji nic a nikdo netrápí dalšími vyšetřeními a léky - zkrátka ať je z ní zdravá šťastná holčička. :-)
Amélije 30817
27.6.2009 21:15:09
Dášo, téééda, chudák Kája, to je mi líto, co všechno musela projít, držím palce, aby na to doktoři přišli a bylo jasno a aby se to hýbalo správným směrem ~x~
Ráda vás někdy uvidím, sice už nebydlím v HP, ale i tady jsou pěkné trasy na procházky, ozvi se třeba na meil, pokud budeš mít chuť :-)
anna29/Dasa+Karolínka 28863
27.6.2009 20:17:34
Ahoj holky, opět po dlouhé době jsem sem nahlédla a vidím, že se někam stěhujete! To mě mrzí, přece jen jsem sem jednu dobu docela chodila a pár z vás jsem viděla i osobně u Nicky:o)A nesmím zapomenout ani na Janu na procházkách v Hor.Poč:o)
Moc sem nestíhám chodit, ale někdy nakouknu. Doufám, že se mi úplně neztratíte a občas si počtu jak se máte, co děláte a jak rostete...
Mějte se krásně, ahoj.

P.S. Jak jsem řešila bolesti hlavy naší Káji, tak máme za sebou CT, magnet rezonanci, lumbální punkci, 5 pobytů v nemocnici, léky na epilepsii, na migrénu, skončili jsme na kortikoidech. Sice se to zlešilo, ale úplně nezmizelo. Nikdo si s ní neví rady, je v celosvětovém registru jako unikát:o(
Musíme doufat, že z toho snad vyroste.
HOlky, užijte si léto, dovči a zatím pa

Ef, moc krásná svatební fotka!

andilek1+ Tobik 12/05 31763
27.6.2009 9:11:36
Czepi :( jak admin odřízl? Proč? To musíme vyřešit, kdyžtak najdeme jinou uzavře. diskuzi!!!
Czeperka 16441
26.6.2009 16:04:34
Néé, Toník je OK, právě prý usnul na zemi v kuchyni, volala Majda.
Prostě takový splín...

Barunko~s~~s~~s~~s~
Bára a kluci 27301
26.6.2009 15:44:00
Czepí, ty víš, že tě mám moc ráda ~s~~R^~;)
Lindusa+ Samuel 15512
26.6.2009 15:42:04
Czep, já dočítám přes mobil doma, to je taky prima - hlavně se dokopat něco napsat :-)

Stalo se něco? Co Toníček?
Czeperka 16441
26.6.2009 15:40:42
Z domova se dostanu, ale kdo to má dočítat :-)

Dneska nejsem ve své kůži, tak mě prosím igorujte~n~
Lindusa+ Samuel 15512
26.6.2009 15:33:49
Czeperko, nedostaneš se ani z domova? To by bylo blbý, musely bychom najít jiný server!

Add Romana - však nikdo není proti si povídat s někým novým -ale povídat. Umožnit přístup všem, kdo chtějí jen nahlížet dle mě popírá smysl toho stěhování.
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 13800  [Dalších 13770 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.