| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : leden 2005

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 74818  [Dalších 74788 >>]
Blanka+Adámek 17189

Ahoj, jsem uplne zmrzla,

6.10.2008 21:51:37
tak jen nakukuju a hned zalezu pod perinu. Meli jsme posledni letosni softovy zapas, vlastne dvojzapas za nejaky odlozeny, celou dobu drobne mzilo, byla kosa jak blazen a my tam pobihaly v kratasech. Adamek si hovel pod strechou v puncochacich, v cepici, rukavicich a teply bunde a my tam jak blazni na desti. Mam to ve svym veku zapotrebi??!! :-) Navic jsem minuly tyden nejak pristydla a asi mam nakej slabej zanet mocovyho mechyre. Driv jsem na to dost trpela, ted uz dlouho ne, tak se bojim, aby se mi to zas nerozjelo.

Tyjo, vy uz mate tolik darku!!! My vibec nic, Adamek ma slibeny popelarsky auto az se prestane pocuravat, tak to bude asi darek mimo vanoce, ale fakt me nic nenapada. Asi kolobezku, mozna ten detsky pocitac, helmu na lyze a fakt uz nevim. A to nas za 4 dny po vanocich cekaji narozky.

Ale s"kuchynkou" si Adamek ohromne vyhral. Zadnou opravdovou jsme nemeli, to by nas 3+1 asi spatne snesl, ale udelala jsem mu z velky krabice sporak (is troubou :-)) a s tim se desne uzil. Pak nam ho bohuzel znicil opravar PC, kdyz na tu krabici neco tezkyho polozil a ona to nevydrzela, ale byl to fakt vdecnej darek. Adamek je vubec takova "holcicka" - vcera se mnou delal strudl, s kocarkem drandi uplne bezne, ale zas ma milion auticek, libi se mu bagry a podobny veci - ma proste gendrovou vychovu ~j~.

Misty, to ctyrkolovy odrazedlo myslis pro Matyska? Neni na to uz velky? Me to pripada jako krok zpet od kola, kor kdyz na nem Matysek uz ted pekne jezdi. Ja uz se naopak chystam na jare Adamkovi sebrat to jeho dreveny kolo a budeuz (doufam) drandit jen na kole.

marky, jaks to myslela, ze se tvemu "domacimu" libi druhe jmeno (nebo co) a ze se u vas budu citit jak doma??? TO jako moje jmeno? To jsem asi blbe pochopila, me poje jmeno pripada dost ohavne. No, ale co s tim ted uz nadelam, zejo.

Jeste jsem mela spoustu reakci, alej jak si nedelam poznamky, jsem uplne nemozna. Tak jdu teda do hajan, to bude prinosnejsi. Ja jsem furt tak unavena, to je des.
Dita+4 18741

Re: večer

6.10.2008 21:27:54
Mašinka Tomáš knížky jsou u nás oblíbené, Martínek dostává snad každé vánoce a narozeniny, je jich fakt hodně, tak je to na dlouhoR^, už máme asi 7 knížek a budeme pokračovat:-)
Misty+Matěj1/05+Mája9/07 18500

Re: večer

6.10.2008 21:25:25
ta stavebnice Geomag jak kupuje Pavlik vypadá pěkně, ale u nás nepřipadá v úvahu žádná stavebnice kvůli Marjánce, všude by se válely pididílky a ona všechno strká do pusy.
Misty+Matěj1/05+Mája9/07 18500

Re: večer

6.10.2008 21:18:54
U nás Vánoce:


Pro Matýska od tchánovců basketbalovej koš výškově nastavitelnej

Od našich od Fisherprice mluvící hodiny


a od nás:

-basketbalovej míč menší,

-odrážedlo čtyřkolka, to současný pidiautíčko ho už neunese a on se na tom na zahradě furt hodně vyřádí, vlastně z něj téměř nesleze, takže asi toto: http://www.mimi bazar.cz/foto.php?id=14539432&tab=1

-knížka mašinka Tomáš

.... dál něco ještě vymyslíme....

---

k narozkám pak dostane asi od Fisherprice mluvící kalkulačku a babičky si snad už něco vymyslí taky samy ~:-D
Dita+4 18741

Re: večer

6.10.2008 21:09:24
Jo a Kisli zatloukačka je super!!! Martínkova jedna z nejoblíbenějších hraček, teda v tom adekvátním věku samo, ale i Miška si to pak půjčovala:-)
Dita+4 18741

Re: večer

6.10.2008 21:07:31
Tak příjmení máme v pohodě, Hegrovi, k tomu se hodí jakékoliv jméno, české i cizí.
Mirko, však taky ho u nás vymyslely děti~:-D

No jak říkám, není to definitivní, ale pravděpodobné:-)
No a co se týká četnosti, tak všechna 3 naše jména jsou hooodně častá, takže tímto se nějak extra neřídím, zase dát originalitu za každou cenu, to není nic pro nás~j~

Pavlíku, Niki se strašně smála, dvojáky skáče už třetím rokem~;)
Mirka, dvě mláďata+// 2258

večer

6.10.2008 20:42:49
Holky, no nééé, vy už máte tolik dárků vymyšlených... Já jsem letos naprosto bez nápadu, bez inspirace a ještě k tomu navíc mě vůůůůbec nic nenapadá, pomooooc. A to jsem si chtěla vyřešit dárky v předstihu. No musím vyrazit po nákupech a něco už si pořešit, nesnáším to na poslední chvíli.

Tomášek je hezké jméno, já když byla předškolák, tak jsem tohle jméno prosadila pro mého novorozeného brášku ~j~

...a taky čekám na fotky Alča-Gabča ~:-D~k~
makaz 31812

Re: Re:

6.10.2008 20:35:19
Kisli, zrovna jsem se chtěla zeptat, co budeš kupovat malýmu k vánocům a narozkám a vidím, že taky nevíš...~;) Já určo taky nějáký auto, ty moc doma nemáme..
Tip pro holčičky mám, Emča od babičky dostala dětské šminky už loni a která holčička k nám přijde na návštěvu je unešená a vzápětí zmalovaná~k~ Letos nevím..

Ditu, mě se Tomášek líbí i Filip..záleží taky na příjmení, aby se to hodilo..U nás se lidi divili Emě a teď zas Vilémovi~:-D Chtěli jsme něco českého, něco krátkého a něco neokoukaného...
Hosi, tebe ještě neznám..máš 2 kluky?
Misty+Matěj1/05+Mája9/07 18500

Re: Re:

6.10.2008 20:12:51
Marky díky, vypadá moc pěkně. Já nevím mě to furt přijde hrozně brzo, ale rozmyslíme to.
Marky+Tomík a Klárka 21856

Re: Re:

6.10.2008 19:42:46
Misty-mají ted akce na kuchynky v Tescu-tak můžeš porovnat několik tipů-můžeš srovnávat:-)
Já ji teda objednala na netu "matyskuvraj" -"TRADIČNÍ KUCHYNKA" -je z pevného plastu a dost vysoká-se základním vybavením.no a hlavně je taková barevně usedlá-chci ji totiž nechat u mě v kuchyni, tak at to tam nemáme jak v cirkuse:-)

ad Tomášek
-manžel si toto jméno vydupal, páč je prý takové sportovní pro sportovce určené:-)R^
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 74818  [Dalších 74788 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.