| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : březen 2003

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 6349  [Dalších 6309 >>]
Isis (3 děti) 10789
12.8.2007 19:16:30
Holky,

Zuzanka s Klárkou moc děkují za milá přáníčka!

Moni, držím pěsti, ať vše s Kristýnkou v pohodě zvládnete!
Jk2x 6246
12.8.2007 16:06:20
Pro Klárku - přejeme vše nej.............
Monča a Krišpínek
  • 
11.8.2007 20:11:03
Jani děkujeme a opatrujte se tu, bude se nám po vás stýskat, tak za šest týdnů na napsanou, musíme na pokoj, dobrou noc
Jk2x 6246
11.8.2007 19:21:47
Mončo, držíme palečky, zvládněte vše dle svých představ.
Monča a Tydlínek 13846
11.8.2007 17:14:28
Ahojda i my se připojujeme s přáníčkem, Zuzanko vše nejlepší k svátečku, hodně zdarvíčka, štěstíčka a lásky, Michel i Tobě vše nej, nej, nej i k svátku, který budeš brzy mít, koukej dát o sobě zprávu, že jsi ok?

...ta a pro všechny poslední pozdraveníčko před odjezdem, zítra po osmé nás propustí z nemocnice a frčíme směr Cvikov, tak se tu opatrujte, dětičky, nezlobte mamky a v říjnu, nebo koncem září na napsanou, ahojíííííííííík
Jk2x 6246
11.8.2007 12:45:18
Nazdárek,

přejeme Zuzance všechno nejlepší k jejímu prvnímu svátku.




a také teťě Michel všechno nejlepší k zítřejším narozeninám.




Jsme teď na pár dní v Praze, pak zase pojedeme na chatu.
Monča a Krišpínek
  • 
10.8.2007 19:22:02
Ahojda hočiny, tak už jsme dávno přijatý v nemocnici a zjistila jsem, že tu mají na herně internet, no nejraději bych tu zůstala celých 6 týdnů, když je tu ten net hihihihi, tak vás alespoň v rychlosti zdravím, protože nevím, kdy budeme muset jít do hajan, mooooc se tu opatrujte, bude se mi po vás stýskat a ahojíík
Monča a Tydlínek
  • 
10.8.2007 13:55:05
Ahoj holky, se všemi se moc loučíme a koncem září na napsanou, opatrujte se tu i vy malý kamarádíčkové a kamarádinky Monča a Kristýnka
Isis (3 děti) 10789
9.8.2007 21:40:10
Boni,

moc, moc díky za vložení fotek. Ad Klárčiny krátké vlasy - ano, přijde mi to praktické, nejen na léto. :-))
Zařekla jsem se, že jí nechám narůst vlasy, pokud ona bude chtít, až se bude umět sama učesat. Z vlastní zkušenosti vím, jaké trápení měla se mnou máma, když jsem si v 5 letech usmyslela, že chci mít dlouhé vlasy jako princezna. Po roce nervování se sponečkami a gumičkami mě nechala ostříhat na ježka... Takže se tomu snažím předejít. :-)
Monča a Tydlínek 13846
8.8.2007 15:47:11
Ahojda holky, na fotečky juknu jak jen to půjde, mám stráky napsané doma ve velkém pc.
Boni, to zníjako hádanka, no já si myslím, že to prokousnutí bylo prvotní příčinou, občas se do ranky dostanou mikroby a v podstatě se mohou udělat i aftíky, které jsou opravdu nepříjemný a bolí a nedovolí moc jíst,ale pít by měl, né však teplé, jinak se dost často dělávají při nedostatku vitamínui, většinou jsou to Céčka, a to může baštit ovoce od rána do večera
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 6349  [Dalších 6309 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.