| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : září 1999

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 106  [Dalších 86 >>]
berunda
  • 
29.12.2003 22:29:01
Jsem tu, zatim jdu na studium, kdyztak dejte vedet.
Mary... 7950
29.12.2003 19:22:29
Beru, tak sme boli doma, tlkli sme orechy, jeden s tlcikom na maso, jeden s kladivom, potom sme skladali puzzle. Teraz sa tu balia do deky a hraju na husenice.

Petrina Ivetka ma fakt tu 6.nemoc, vyzera, ze uz to odoznieva.
Ty sa pekne liec, ked odkvacne mamina, tak to je katastrofa. A co vecer, dostanes sa k PC?
berunda
  • 
29.12.2003 18:46:00
Mamuliku, bezne tu mivame vsechny 4, a jde to. Jen to chce nervy z oceli...

Zatim nic co se tyce nestovic. Ja jsem chcipla, je mi blbe a prestavam mluvit, Davidek zrejme taky, tak misto abych se vyspala, celou noc jsem ho nosila.

Peto, byla to ta 6. nemoc?
Mary... 7950
29.12.2003 13:16:51
Holky, tak ako?
U nas leje a leje, decka su otravene, nevedia co so sebou, ktovie co nas este caka do vecera :o). Beru, byt tak v garsonke s mojou pereputou, tak scvoknem :o)))).
No nic, asi pojdeme do Ikeii alebo nieco take.
Tak pekny den.

Petro, tak uz je lepsie?
Beru a co vase nestovicky, Davidek zatial nic?
Mary... 7950
28.12.2003 23:21:22
Poslala som vam mailiky, menim cislo mobilu.

A uz dnes asi tiez balim, vybavila som nejaku postu, tak snad kludna noc.

Majte sa
Mary... 7950
28.12.2003 22:18:53
Petro teraz som dorazila. Uz tu asi nie si, co?
Peťa & Ivka 7426
28.12.2003 22:07:46
Nikde nikdo. Končím. Dobrou.
Mary... 7950
28.12.2003 12:19:38
A este som zabudla, fotky z vianoc mame este tiez v normalnom fotaku, z kamery mam len take domace :o), ale nejak ich moc nearchivujem, je to dost mizerna kvalita. Takze vianocne budu neskor.

ALe mavacia je dobra, tak sa maj a mavam aj ja :o).
Mary... 7950
28.12.2003 12:17:56
Jeee, ty si tu vcera vecer bola. Mne zabral pocitac tatino, konvertuje zaznam z kamery na DVD a to robi aj 8hodin, hroza.

My sme tiez hodne rodinny, pocitac sa skoro nezapina. Uz sme po obede a ideme sa korculovat do obchodaku, teraz tam bude malo ludi a su tam aj dalsie atrakcie pre male deti, takze ja sa budem s chlapcami korculovat a tatino s Katkou sa budu vozit na autickach a skakat v hrade a tak.
Diky za pochvalu, to su vacsinou univerzalne kocky a par malych krabiciek z Harryho Pottera. My to uz mame take pomiesane a je toho dost :o))). ALe radi vas u nas uvidime, ved vies, ze je to len na vas, kedy budete ready.

Neviem co bude vecer, ale skusim o desiatej tu nakukovat. A napisem ti mail.
berunda
  • 
27.12.2003 23:21:52
No neeee! Ivetka krasna a tech darku! Ale hlavne toho cukrovi na stole!

A Lego je naprosto uzasne! Co je to za sadu? Az to ukazu Danikovi, nastartuje mi auto a jedeme k vam!

My mame vanocni fota jeste na klasickem fotaku,ale ode dneska digit. porad k dispozici, jupiii!

Tak zatim se mejte.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 106  [Dalších 86 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.