| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : říjen 1997

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 5267  [Dalších 5247 >>]
Dáša-Dáda-Jirunka 17527
25.8.2009 20:59:30
Ahoj, hlásím že žiju~;)
Mám za sebou nejdůležitější soutěž roku, krajskou soutěž v požárním sportu~:-D
Obhájili jsme druhý místo z loňska~b~
Zkusím přihodit fotku,ale vůbec nevím jestli to ještě umím,je to fotka ze 100m překážek,jednotlivci, polepšila jsem si oproti loňsku od dvě místa, takže letos 11 v kraji s časem 23,47~z~~b~
Ilona-L97+A04 19418
2.8.2009 11:32:02
To je, Dášo, super, že to takhle s dětma zvládáte.Ono to kolikrát je fakt lepší, než s chlapem.
S váhou jseš šikulka, že si ji pořád držíš!!!!!
Dáša-Dáda-Jirunka 17527
1.8.2009 22:57:37
No jo ,to víš bylo to kvůli tomu~;) tak nějak sem zvolila taktiku že nebudu dělat itálii ,ale v klidu vyčkám co se bude dít,ale stálo mě to moc nervů držet to v sobě ,pro okolí a pro děti dělat jako že se nic neděje~a~
No a nakonec se mi ulevilo, než ze sebe dělat vola, to budu radši sama s dětma~z~ až na ty prachy se máme dobře, děti se po něm neptaj, nejsou na nej moc zvyklé, pač pořád dělal (nebo spíš dělal že dělá)a nevšímal si jich.
Trochu jsem se bála že když se uklidním abych to nenabrala zpátky ,ale zatím je to dobrý, mám pořád od listopadu stejnou váhu~2~~t~
Ilona-L97+A04 19418
1.8.2009 15:49:22
Ahojky Dášo, moc zdravím!!!!!!!!!!!!
To mě mrzí, že to máš doma nalevačku~:(
U nás vše při starém-pohodička, jen zrovna nevím, kde budu od září působit.Skončila mi prac. smlouva a uvidím.
Koukej dát recept, jak dostat 16 kg dolů, já chci taky-Pokud to je ale díky těm starostem s chlapem, tak to raději nebudu jíst a budu makat.
Drž se~x~~z~
Dáša-Dáda-Jirunka 17527
27.7.2009 21:43:13
...jo a ještě něco, ~;) jsem stále u hasičů, zase jsme vyhráli okresní soutěž a jedem na krajskou ~z~ ale co je nejlepší , je to že jsem o 16kg lehčí než loni~b~~z~~b~~R^
Dáša-Dáda-Jirunka 17527
27.7.2009 21:31:55
Ahoj po stopadesáti letech, asi tak~x~
Tak doufám že se máte všichni o moc líp než já,neboť u nás nic moc~Rv
Od jara loňskýho roku jsem cejtila že se něco děje, v srpnu jsem nabyla stoprocentní jistotu, že si můj chlap k motorce pořídil ještě taky mladou spolujezdkyni~d~ pak se další půl rok rozmejšlel jak s tím naloží, no a od února jsem s dětma sama.~2~ Ale netruchlím,~z~ je mi celkem fajn.Dětičky jsou v pohodě a to je důležitý~R^ Tak místo dvacátého výročí svatby bude asi rozvod, no co se dá dělat.
Tak se mějte a užijte si druhou půlku prázdnin.
Ilona-L97+A04 19418
21.7.2009 7:53:19
Ahojda, tak jsem nakoukla a ona zprávička.Kéž by to tady trošku ožilo!!!!!!!!!!
U nás vše ok.Doufám, že se všichni máte taky fajn.~z~
katka Káta Kája 79516
5.1.2009 13:56:53
Vše nej do Nového roku hlavně zdravíčko..není tato diskuse mrtvá?nechtělo by ji trošku oživit?u nás vánoce fajn dárečků požehnaně a svátky jsme strávili u mamky..Katka dostala klávesy tak koncertuje čeká ji vystoupení jako host na besídce MDŽ tak nacvičuje já dostala pekárnu tak peču teda zatím to zkouším...a co škola jak se vašim školáčkům chtělo vstávat?ted je bude čekat hromada písemek blíží se pololetní vízo...~t~to zas bude veselo....tady je naše princezička ~b~~b~tak ahoj a ozvěte se..
Ilona-L97+A04 19418
24.12.2008 10:21:07
Přeju vám všem nádherné Vánoce se splněním všech přání!!!
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 5267  [Dalších 5247 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.