| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Domácnost - jak co vyčistit

  (?)
[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 6998  [Dalších 6948 >>]
Ropucha + 2 120300
24.8.2023 12:29:28
Federiko, já si výhledově promýšlím podobu rekonstrukce koupelny a pokud sprchový kout, vidím to na vyzdění + obkladačky. Denní údržba skla ve věku 60, 70, 80... (dožiji-li se) se mi nějak nezamlouvá :-) Ale vizuálně hezké to je, to nepopírám.
Kaipa 98564
24.8.2023 12:29:05
Federiko, já to věděla, ty jsi prostě hospodyňka. Mně by to mohlo políbit šos. ~:-D
Federika 14090
24.8.2023 12:24:09
Není to zas tak hrozný. Prostě během dne naběhnu do každý koupelny, vlezu dovnitř, vyleštím tím fialovým hadříkem. Jedndou za čas vyleštím a přetřu tíkm kondicionerem. Ten trvá delší dobu, než se zapracuje.
Měli jsme předtím ten plast s bublinkama a nikdy více, tohle je fakt hezký.
Ropucha + 2 120300
24.8.2023 11:18:24
Sklo vypadá krásně v hotelu, kde ho někdo profesionálně vycídí.
Domů bych velmi rozvažovala ho pořídit. A diskuze mi jen potvrzuje, že by to nebyl dobrý nápad. Obzvlášť na stará kolena. Po každém sprchování se ohánět stěrkou, to opravdu není lákavá disciplína.
Federika 14090
24.8.2023 10:25:30
Pro "bohužel"?~:-D
Mě to čirý sklo uspokojuje, vypadá to hezky. Jo máme tvrdou vodu, takže netrpělivě čekám na filtr.
Koupila jsem tři přípravky od Ravak, mají v Bauhausu. Jedno je čistič, jedno na chrom, další je impregnace na sklo.Máme dva nový sprchový kouty se sklem, stěrku nemáme, stejně by to nedělali.
Skvělej je fialovej hadřík Vileda, z DM, třeba. (vede i Rohlík)
A ano, čistím to často.
Beat 107867
24.8.2023 9:58:29
Saamajno, hadrem to nedělám vůbec nikdy. Jen baterii prejedu hadrem. Máme podomitkovou, s takovým chrom deklem, tak prejedu ten. Neboj Stano, to vychytas. Ale musíš dat doma instrukce, to je fakt. Jakmile se nepoužívá stezka, není pomoci. ~:-D Použij výhružky, ze to budou mýt oni.
holkamodroočka 156337
24.8.2023 9:57:51
Holky rádi šetřit každý den stěrkou, na to nemám morál. Zvlášť teď v létě, kdy se každou chvíli leze do sprchy se osprchovat. Takže jednou za čas to postříkám fixinelou So koupelny, pak to přejedu houbičku, osprchuji a je to.
Daleko víc mě štve podlaha ve sprcháči, klouže, když ji pořádně nesplachnu od pěny z šamponů a kondicionéru. Tohle je pro mě daleko větší opruz.
Beat 107867
24.8.2023 9:56:21
Stano. Pokud ho mas nový, doporucuju ošetřit ho nějakým nano pripravkem. Kde je tvrdá voda, je to 100% rozdíl. Ale tedy souhlas se sterkou. My ji máme v každém sprchaci, po každém sprchování stahnem. Je to o cviku, zabere to par sekund. A tak víc jak 14 dni na to jinak nesahnu. A když myjeme koupelny, tak to vezmu důkladněji. Mám parní stroj, tím to prejedu, stahnu sterkou a hotovo.
Pohodlná křesla za super ceny na Favi.cz
Saamajna 115449
24.8.2023 9:37:03
Stano,
To je marnej boj...
Sorry za nepodporujici komentar, fakt mi to je lito.
Fungovalo by POKAZDE hned po sprchovani setrit sterkou a hadrem vysusit a vylestit.
V normalnich domacnostech nerealny.

My mame v jedne koupelne sprchovej kout bez zasten - do hloubky a 3 strany jsou kachlicky.
U deti je sprchova vana, puvodne planovana s otocnou skladaci sklenenou stenou.
~6~
Ale nastesti jsem se vic informovala a dalsi plan byl tyc ode zdi ke zdi (Ikea) + sprchovej zaves, co by se pral a podle prani obmenoval - existuje nekonecne dysajnu ~;).
Ale nejak jsem to nestihla zrealizovat ~f~ a tak tam neni NIC!
Krome velke bavlnene predlozky na podlaze, ktera vsaje event. kapky.
A ta se casteji vypere.


Ted me neco napadlo - staticka folie na sklo! Zvenku!
Jsou i hezky vzory.

Agatha Ch. 135518
23.8.2023 22:33:59
Ravak cleaner na čištění a Ravak conditioner - kapky pak lépe stékají. A dobrou stěrku na sklo.
[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 6998  [Dalších 6948 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.