| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Dráždivý tračník

  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 58  [Dalších 38 >>]
Marci 142139
25.7.2014 18:55:54
Mohu se prosím zeptat jaké bylinky? Taky už jsem zoufalá :-(
Marci 142139
25.7.2014 18:53:27
Dobrý den,

mám stejný problém. Také jsem oběhala všemožná vyšetření, vyřadila cukry, syrové mléko a významně omezila pečivo - bez efektu. Takže já už nevím :-( Ani ta psychofarmaka na to neměla vliv, pořád je mi stejně blbě. Dnes jsem si přinesla travicí enzymy - jestli nepomohou ty, tak už fakt nevím :-/ ~o~
marsalkaa 122414
29.9.2011 16:02:30
Dobrý den,
tak se připojuji do klubu dráždivých tračníků.Tento problém s průjmy mám již několik let,ale tento rok se mi zhoršil a před dvěma měsíci jsem konečně s tímto trápením navštívila lékaře, absolvovala vyšetření střev,žaludku,sono břicha a odběry krvě- výsledek dráždivý tračník a reflux žluči do žaludku.Už nevím jak dál.Jsem od února doma po úraze a problémy se střevy mám teď poslední týden takové, že některý den dopoledne i 15x, a to už jde ze mě jen voda jako po pití projímadla před vyšetřením střev.Mám z toho nervy na pochodu, je mi slabo a zle.Dostala jsem Duspatalin retard,ale beru ho a žádný extra výsledek.Poraďte jak s tím bojovat.Máte někdo zkušenosti,které potraviny vyloženě škodí.Myslím třeba čerstvou zeleninu(papriky,rajčata,okurky) káva?
Moc moc prosím,snad mi někdo napíše něco povzbuzujícího.Je mi 45 roků a fakt nevím už coby?
Mějte se moc všichni hezky, hlavně hodně zdravíčka aspoň v rámci možností a těším se na odpověď.
Marsalkaa
zdena 122219
21.9.2011 21:32:43
tak hypnozu mám za sebou,chodila jsem tam 4 měsíce.Tenkrát jsem věřila,že se uzdravím,a budu lépe zvládat situace,ale nic moc.Je to již 10 roků a jsem na tom stále stejně. Někdy dobře,jindy a to zrovna když to nepotřebuju tak zle.Mám problémy 25 roků,prošla jsem všemi vyšetřeními a závěr byl-naučte se s tím žít.Na dovolenou jen svým autem,zastavujeme i na dálnici a to i v Chorvatsku.Vyjíždíme na večer.Autobus nepřipadá v úvahu,ale zvládla jsem letadlo,první jsem si obhlédla VC a pak jsem hledala svoje sedadlo.Jinak mohu říct,že někdy pomůže velmi sladké a šťavnaté jablko před spaním,jindy jogurt Krajanka/jiný ne/,ale to jen občas,ale někdy mně to pěkně zhorší situaci.Beru na to míchané léky obsahující Ca a kodein.Dělají mně je v lékárně.Na cestování Reasec,ale ani ten není spolehlivý.A abych neměla jen jeden problém,tak k tomu mám ještě funkční poruchu střev a to jsou hrozné bolesti,které bych přirovnala k porodním kontrakcím,je to úplně stejné,jako když jsem rodila.Nikdy ně nybylo zle v lese,na koupališti,na horách,ale nákupy v obchodech,čekání u lékaře a vše kde musím čekat je pro mě katastrofa.V zaměstnání jsem byla i zproštěná chození na porady,nebot jsem z nich odcházela-měli pochopení.Dnes jsem v důchodu,ale nic se nezměnilo a tolik jsem si od toho slibovala.Když je mně zle tak si říkám,ať už umřu a mám pokoj.~:(
VendelínkaŤUŤUŇUŇU 117268
30.3.2011 13:41:17
Ano mám také takový problém kočičko~f~ Bohužel kolikrát se mi stane že na to wc ani nedoběhnu :-( ale vše jsem to vyřešila nákupem hnědých kalhot v second handu a už žádný problém nemám,dokonce už se ani neobtěžuji na wc dobýhat co má se stát se stane říkám celý život a tak když se to spustí dělám jakoby nic a jelikož nosím hnědé kalhoty nikdo nic nepozná :-) Doporučuji ti to samé,osvědčilo se mi to :-) Tento můj systém selhal zatím jen jednou a to v bazénu na kladně,kde jsemn si neuvědomila že mám na sobě jen plavky a to ostatní plavci poznali že něco není v pořádku mě už to přijde normální že čas od času stolici neudržím stolici,jim zřejmě ne a tak mě nechali plavčíkem vyvést i když jsem chtěla stále ještě plavat bylo to tak ponižující :-(
Claire4891 105665
30.3.2011 12:15:27
Ja takhle reaguju na studeny mliko, actimely apod., takze si na to davam pozor.
Gora 31983
30.3.2011 10:46:08
Alergii na mléčnou bílkovinu nemáš? Já podobně reagovala na mléčné výrobky - hlavně mléko a tvaroh. Měla jsem u toho šílené křeče, myslela jsem, že to nepřežiju.

Dráždivý tračník mám. Po desíti letech bolestí a křečí ve střevech se lékařům konečně podařilo diagnostikovat celiakii. Díky tomu dlouholetému trápení mám hodně citlivá střeva, a dr. mi určil, že mám dráždivý tračník. U mě průjmy, křeče a bolesti střeva nesouvisí s jídlem, přepadá mě to kdykoliv a kdekoliv.
Bagheera1985 112963
30.3.2011 10:35:43
Ahoj máte někdo podobnou zkušenost jako já? Když třeba sním něco co obsahuje rozehřátý tuk nebo mléko at ve studené či teplé podobě musím okamžitě na WC. Nazvala jsem to soukromě reakce , začne mě při tom bolet v zádech,začnu se potit, bolet hlava chvilinku mám i nauseu pak mám fázi průjmu či přesněji zpěněné vody,když to vyjde ven během chvilky jsem v pohodě. Potýkám se s tím tak 12 roků a z krve mi na nic nepřišli.

Kimina111 78835
27.8.2010 8:44:39
Ahoj holky,

můj otčím trpí dráždivým tračníkem celé roky. Prodělal spoustu vyšetření s konstatováním, že vše je v pořádku. A přitom šel ráno 5x na velkou než vůbec mohl odejít z domu a zná veřejná i jiná WC po celé republice. Myslím, že kdo to nezažil, neumí si to představit. Doporučila jsem mu kapky emulips od české firmy OKG. Je to jen příroda a mám s jejich firmou super zkušenosti, držím na jejich kapkách svého alergického syna a jsme bez všech alergických projevů celé léto. Otčím je nechtěl, protože vyzkoušel už kde co a tak jsem mu je dala jako dárek k narozeninám. Berou se po každém jídle 10kapek. Už po týdnu mi hlásil zlepšení, nechodil na velkou 5x ale 2x, taky nic moc, ale pro něj asi úleva. Dokonce prý šel i "na tuho" což se mu už roky nestalo. Ideální je kombinace ještě s jedněmi kapkami a tak až si bude objednávat další emulips, přiobjednáme i ty druhé a uvidíme. Emulips 50ml stojí 375,- a vydrží tak na měsíc. Pokud byste chtěli vyzkoušet, písněte mi na kamila.imramovska@seznam.cz.

Hezký den
Kamča

Kimina111 78835
27.8.2010 8:41:17
Ahoj holky,

můj otčím trpí dráždivým tračníkem celé roky. Prodělal spoustu vyšetření s konstatováním, že vše je v pořádku. A přitom šel ráno 5x na velkou než vůbec mohl odejít z domu a zná veřejná i jiná WC po celé republice. Myslím, že kdo to nezažil, neumí si to představit. Doporučila jsem mu kapky emulips od české firmy OKG. Je to jen příroda a mám s jejich firmou super zkušenosti, držím na jejich kapkách svého alergického syna a jsme bez všech alergických projevů celé léto. Otčím je nechtěl, protože vyzkoušel už kde co a tak jsem mu je dala jako dárek k narozeninám. Berou se po každém jídle 10kapek. Už po týdnu mi hlásil zlepšení, nechodil na velkou 5x ale 2x, taky nic moc, ale pro něj asi úleva. Dokonce prý šel i "na tuho" což se mu už roky nestalo. Ideální je kombinace ještě s jedněmi kapkami a tak až si bude objednávat další emulips, přiobjednáme i ty druhé a uvidíme. Emulips 50ml stojí 375,- a vydrží tak na měsíc. Pokud byste chtěli vyzkoušet, písněte mi na kamila.imramovska@seznam.cz.

Hezký den
Kamča
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 58  [Dalších 38 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.