| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Kroměříž

  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 19974  [Dalších 19954 >>]
Yuki 00,03,07 49504
1.4.2012 17:16:07
nejlepší by bylo se do školek zajít podívat, protože některá učitelka někomu vyhovuje a někomu ne.
my jsme z Vážan utekli po pár dnech, protože učitelka si prostě nesedla s naším malým, je lepší vidět ji a podle toho se rozhodnout, podívat se přes plot, jak se učitelky k dětem chovají, když je "nikdo nevidí", zajít tam ráno, když děti přebírají a když je zase v poledne odevzdávají, třeba jdi s někým, podívat se - i kdybys toho člověka neznala, domluv se před školkou, le možná ani nemusíš, jen tam jdi v době, kdy osatní
Belatrix+A(10/09)+J(09/11) 70978
23.3.2012 13:37:03
NEvím, jestli sem ještě někdo chodí :-) Blíží se zápisy do školek a my máme v blízkosti školku Vážany, Páleníčkovou a Zachar. Máte o nich nějaké info, kterou ano, kterou ne a proč? Díky.
Veronika
  • 
25.2.2012 11:42:09
Dobrý den,

děti navštěvují MŠ na Mánesově ulici v KM, ale po roce jsem zjistila, že s nimi nedělají téměř žádné aktivity, raději ani nikam nechodí.Teď jsem našla na internetu MŠ na ulici Štítného? máte s ní někdo nějaké zkušenosti? podle toho co uvádějí na svých webových stránkách to vypadá zajímavě.Děkuji za příspěvky. Veronika
Yuki 00,03,07 49504
14.1.2012 21:42:43
můžeme se občas potkat tady :)
shakira7 14417
14.1.2012 17:04:40
ahoj děvčata, jsme nově přistěhovaní do oblasti mezi zlín a kroměříž, hledám kamarádky i kamarády, nejlépe s dětmi, na pokec i společné aktivity, nemám žádné podmínky na věk, místo, vzhled a názory, ráda se seznámím s kýmkoli, kdo si chce taky pokecat, napište mi na mail sirra@seznam.cz
Yuki 00,03,07 49504
2.11.2011 23:03:50
s tím souhlasím :)
jen je pro to někdy potřeba dát děcko do jiné školy a zajistit mu tak příjemný dětství, pocit úspěchu, naučit ho učit se, nenechat ho zlenivět...
a to je někdy docela fuška, stojí to čas, peníze, nervy a někdy je to prostě nemožný, bohužel
ZUZANA
  • 
1.11.2011 15:18:25
Teoretizuju o světě,jako takovém,obecně.Je mi jedno,co kdo a jak vystuduje,hlavně když budou štastni(všichni).
Yuki 00,03,07 49504
29.10.2011 22:45:24
jo a má navrch v něčem, a má slabiny jinde, to je jasný, největší slabinou je dysgrafie a dyslexie a neprůbojnost a opožděná motorika a špatný vývoj řeči.
dost blbá kombinace, jakou práci mu dát?

a hlavně - proč někoho takovýho brzdit, když je v rozletu? když to může dotáhnout někam, kde bude spokojený a prospěšný? kdyysme ho nechali ubrzdit, tak by skončil špatně, znuděný, otrávený, třba by i svou inteligenci mohl začít z nedostatku práce - smysluplné práce - zneužívat, ono to jde a děje se to, hodně často
Yuki 00,03,07 49504
29.10.2011 22:42:33
Zuzko, ty jsi vedle, jak ta jedle.

Jen stručně - můj syn, ztělesněný klid a poslušnost, neumí zlobit, takže to není o tom, že by v hodině otravoval, i když on je spíš výjimka.
V první tříě všechno uměl, číst jsem ho neučila, ani já, ani nikdo jiný, jednoho dne jsem zjistila, že přečetl naddpis báje "Odysseus a kyklop", takže poměrně složitý text na předškoláka, navíc měl tu knížku vzhůru nohama, on ze začátku četl z boku nebo opačně, chvilku trvalo naučit ho správně položit knížku, přečetl to i tak.
Jakou práci navíc měl dostat v první třídě, aby ho to bavilo? do pololetí se učí písmenka, děcka to neumí,
v matice ho v první třídě zajímaly zlomky a procenta, protože sčítání a odčítání do stovky zvládal v pohodě, násobení si odvozoval logicky, ze sšítání. Takže vlastně neměl problém ani s druháckým učivm.
O prvouce škoda mluvit, největším koníčkem už ve školce byl zeměpis, mapy, vlajky, hlavní města, zemský desky.

co s takovým děckem chceš v první třídě dělat? nemá tam co dělat a nemá si s kým povídat, protože je prostě jiný.
jakou práci mu má chudák učitelka dát?
on nezlobil, jemu ta škola nic nedávala a on se učil flákat se, stejně jako se to bohužel naučil starší syn, který začal skoro stejně, ale na normální škle vydržel delší dobu, pak se pracně učil, že škola není o tom, aby se odseděla, ale že se taky něco dělá :))
v páté to začíná chápat, ale to jsme na jiné škole

takže dát děcku víc práce není jen tak snadná věc
ZUZANA
  • 
19.10.2011 14:39:26
Ano VŠ dneska není žádné terno.A dlouho nebude trvat,že vystuduje každý blb,který má prachy.Světem hýbou hlavně prachy,pak sex a až potom iluze,víra či co. A žáčkovi,co se nudí,bych přidala úkol hned na začátku hodiny.Má-li nastudováno z domu,může pracovat zcela samostatně.Každý,kdo má zdánlivě navrch,má i své slabiny.Nekázeň v hodinách,toť obrázek rodičů,učitelů a vůbec celé této demoralizující společnosti.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 19974  [Dalších 19954 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.