| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k dotazu Vztek

 Příspěvky 18 z 8 
  • 
21.4.2002 20:33:46
Ahojky,
ničeho se nelekej,máš úplně normální dítě.Já tohle období absolvovala celý první půl rok.Záviděla jsem kamarádkám, jejichž děti vydržely u chrastítek,hrazdiček,hracích kolotočů a podobně.Našeho prcka absolutně nic nezajímalo,pořád se chtěl jen nosit přes rameno a sledovat dění okolo.A tak jsem nosila,mazlila,nadávala na mrazy,že se nedá chodit ven a....přežila jsem to.Párkrát jsem ho dala do autosedačky postavila k lince a vykládala a vařila,myla nádobí apod.Nebo si ho vzala k pračce a ukazovala prádlo a vykládala a ukládala do pračky.Pochopitelně vždycky po chvilkách a jen jednu práci.Malej sice občas vzteky rudnul, ale pak si zvyknul,že se musím najíst a umýt a že na pár minut se mu nemůžu věnovat.Tak jsme to přežili do období kdy začal lozit po bytě.Teď se dokáže objevováním zabavit sám a tak něco stíhám.Takže moje rada zní:vydrž to!Je to těžký, ale ono se Ti to vrátí.Náš prcek je veselej,věčně usměvavej a zvídavej človíček,kterej se nebojí cizích lidí,protože ví,že když něco, tak jsme tu my rodiče,kteří ho pochováme.
Měj se, jednou Ti to mazlení bude chybět.
Monika
P.S.jo souhlasím s názorem, že úklid má být tak aby jakžtakž pořádek a vařit si na dva dny je dneska asi už normální.
  • 
21.4.2002 20:32:43
Ahojky,
ničeho se nelekej,máš úplně normální dítě.Já tohle období absolvovala celý první půl rok.Záviděla jsem kamarádkám, jejichž děti vydržely u chrastítek,hrazdiček,hracích kolotočů a podobně.Našeho prcka absolutně nic nezajímalo,pořád se chtěl jen nosit přes rameno a sledovat dění okolo.A tak jsem nosila,mazlila,nadávala na mrazy,že se nedá chodit ven a....přežila jsem to.Párkrát jsem ho dala do autosedačky postavila k lince a vykládala a vařila,myla nádobí apod.Nebo si ho vzala k pračce a ukazovala prádlo a vykládala a ukládala do pračky.Pochopitelně vždycky po chvilkách a jen jednu práci.Malej sice občas vzteky rudnul, ale pak si zvyknul,že se musím najíst a umýt a že na pár minut se mu nemůžu věnovat.Tak jsme to přežili do období kdy začal lozit po bytě.Teď se dokáže objevováním zabavit sám a tak něco stíhám.Takže moje rada zní:vydrž to!Je to těžký, ale ono se Ti to vrátí.Náš prcek je veselej,věčně usměvavej a zvídavej človíček,kterej se nebojí cizích lidí,protože ví,že když něco, tak jsme tu my rodiče,kteří ho pochováme.
Měj se, jednou Ti to mazlení bude chybět.
Monika
P.S.jo souhlasím s názorem, že úklid má být tak aby jakžtakž pořádek a vařit si na dva dny je dneska asi už normální.
  • 
21.4.2002 20:30:55
Ahojky,
ničeho se nelekej,máš úplně normální dítě.Já tohle období absolvovala celý první půl rok.Záviděla jsem kamarádkám, jejichž děti vydržely u chrastítek,hrazdiček,hracích kolotočů a podobně.Našeho prcka absolutně nic nezajímalo,pořád se chtěl jen nosit přes rameno a sledovat dění okolo.A tak jsem nosila,mazlila,nadávala na mrazy,že se nedá chodit ven a....přežila jsem to.Párkrát jsem ho dala do autosedačky postavila k lince a vykládala a vařila,myla nádobí apod.Nebo si ho vzala k pračce a ukazovala prádlo a vykládala a ukládala do pračky.Pochopitelně vždycky po chvilkách a jen jednu práci.Malej sice občas vzteky rudnul, ale pak si zvyknul,že se musím najíst a umýt a že na pár minut se mu nemůžu věnovat.Tak jsme to přežili do období kdy začal lozit po bytě.Teď se dokáže objevováním zabavit sám a tak něco stíhám.Takže moje rada zní:vydrž to!Je to těžký, ale ono se Ti to vrátí.Náš prcek je veselej,věčně usměvavej a zvídavej človíček,kterej se nebojí cizích lidí,protože ví,že když něco, tak jsme tu my rodiče,kteří ho pochováme.
Měj se, jednou Ti to mazlení bude chybět.
Monika
P.S.jo souhlasím s názorem, že úklid má být tak aby jakžtakž pořádek a vařit si na dva dny je dneska asi už normální.
  • 
21.4.2002 20:28:24
Ahojky,
ničeho se nelekej,máš úplně normální dítě.Já tohle období absolvovala celý první půl rok.Záviděla jsem kamarádkám, jejichž děti vydržely u chrastítek,hrazdiček,hracích kolotočů a podobně.Našeho prcka absolutně nic nezajímalo,pořád se chtěl jen nosit přes rameno a sledovat dění okolo.A tak jsem nosila,mazlila,nadávala na mrazy,že se nedá chodit ven a....přežila jsem to.Párkrát jsem ho dala do autosedačky postavila k lince a vykládala a vařila,myla nádobí apod.Nebo si ho vzala k pračce a ukazovala prádlo a vykládala a ukládala do pračky.Pochopitelně vždycky po chvilkách a jen jednu práci.Malej sice občas vzteky rudnul, ale pak si zvyknul,že se musím najíst a umýt a že na pár minut se mu nemůžu věnovat.Tak jsme to přežili do období kdy začal lozit po bytě.Teď se dokáže objevováním zabavit sám a tak něco stíhám.Takže moje rada zní:vydrž to!Je to těžký, ale ono se Ti to vrátí.Náš prcek je veselej,věčně usměvavej a zvídavej človíček,kterej se nebojí cizích lidí,protože ví,že když něco, tak jsme tu my rodiče,kteří ho pochováme.
Měj se, jednou Ti to mazlení bude chybět.
Monika
P.S.jo souhlasím s názorem, že úklid má být tak aby jakžtakž pořádek a vařit si na dva dny je dneska asi už normální.
  • 
21.4.2002 17:32:57
Já mám jednu jedinou radu - vydržet. S naším drobkem to bylo to samé, nosit, chovat, uspávat a dokonce držet i při spánku (ve dne). O jízdách s kočárkem jsem si mohla nechat zdát, zato babyvak máme řádně prošoupaný. Ale všechno se změnilo kolem 6 měsíce, kdy Tony začal lézt. To měl najednou tolik práce, že mě nechal i chvilku dělat něco jinýho. Taky jsem si myslela, že se zlepšení nedožiju a že to prostě nevydržím. Vydržte ! Uklidňujte se tím, že máte zvídavé děti, které potřebují všechno vidět a to je vždycky lepší, než kdybyste se každý den dívaly na líný "balíček" v postýlce. Až začnou chodit ... to si teprve užijete. Hodně zdraví a síly.
Eva
  • 
21.4.2002 17:31:07
Já mám jednu jedinou radu - vydržet. S naším drobkem to bylo to samé, nosit, chovat, uspávat a dokonce držet i při spánku (ve dne). O jízdách s kočárkem jsem si mohla nechat zdát, zato babyvak máme řádně prošoupaný. Ale všechno se změnilo kolem 6 měsíce, kdy Tony začal lézt. To měl najednou tolik práce, že mě nechal i chvilku dělat něco jinýho. Taky jsem si myslela, že se zlepšení nedožiju a že to prostě nevydržím. Vydržte ! Uklidňujte se tím, že máte zvídavé děti, které potřebují všechno vidět a to je vždycky lepší, než kdybyste se každý den dívaly na líný "balíček" v postýlce. Až začnou chodit ... to si teprve užijete. Hodně zdraví a síly.
Eva
  • 
11.4.2002 22:41:40
Ahoj Dagmar, mame doma taky takoveho mazlika a ja to jeho vecne noseni odnesla zanetem slach v obou zapestich, ktere si bez uspechu lecim uz skoro 8 mesicu... Takze mazlit urcite ano, nosit v satku ci babyvaku ano, ale jinak opatrne! Mimochodem satek taky mam a pouzivam ho uz 8 mesicu, ale na doma mi prijde ponekud neprakticky (a babyvak myslim taky) - varit se s tim moc neda, uklizet taky ne. Ale skvely je na uspavani, prochazky ci kratke premisteni se kamkoliv.
  • 
11.4.2002 21:03:24
No co stím vám asi neporadím, ale já to řešila podobně když šel spát dopoledne rychle navařit,když odpoledne rychle udělat něco jiného.
Teď když už má Tomášek 8 měsíců se to snad trošku zlepšilo, ale zase chce víc chodit a když to neumí sám tak zase musíme spolu. Holky vydržet je asi jen jedna rada, protože kdybych ho nechala brečet tak by mně to urvalo srdce. Nebojte oni se nás pořád držet nebudou a mohli by jsme jednou litovat, že když se chtěli mazlíkovat my jsme pro samý uklid a vařeni neměli čas.
Já osobně se snažím si domácí práce trošku zjednodušit a tak teď vařím spíš na 2 dny a byt neuklízím jak zlatou klec.
Blanka
 Příspěvky 18 z 8 

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.