| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k dotazu Přímá adopce

 Příspěvky 18 z 8 
  • 
14.3.2010 12:20:07
Všem hezký den.
Byly založeny nové webové stránky zaměřené na problematiku přímé adopce. Můžete zde vkládat své názory, popřípadě se mohou maminky které chtějí dát své děťátko do přímé adopce seznámit s budoucími rodiči a naopak, vyhledat náhradní maminku, která děťátko do přímé adopce chce dát.

www.prima-adopce.webnode.cz
  • 
13.3.2010 9:36:41
Dášenko, můžete mi napsat na emil: detatko-pokladvnaruci@seznam.cz, hledáme děťátko do přímé adopce, co se týká právních záležitostí, tak mám vše již zajištěno a vím co a jak. Děkuji.
  • 
20.2.2010 10:16:46
Napište mi na mail embei62@centrum.cz
  • 
20.2.2010 10:15:28
Dášo napište mi na mail embei62@centrum.cz
  • 
8.12.2009 20:10:07
Ahoj Jano,chtěla bych se zeptat zda mi můžeš říct jak dopadla tvá přímá adopce?jsem těhotná ve třetím měsíci a chtěla bych dát malý k přímé adopci.Jen nevím jaknato.Děkuji za odpověd
  • 
11.7.2009 20:28:57
Naopak FOD se snaží, aby dítě nepobylo v kojeneckém ústavu ani den :-)
  • 
11.7.2009 20:28:08
Obraťte se na FOD, Fond ohrožených dětí. Co já vím zprostředkovávají přímé adopce, ale jen státní úřadem prověřeným lidem, takže nejdete do větší nejistoty, než byste šli v případě, že to necháte čistě na státu a obávám se, že ten neumožní, aby dítě nepobylo nějaký čas v kojeneckém ústavu, což pro dítě jistě není dobré.
  • 
9.7.2009 19:30:11
Ahoj Jano,

prima adopce me dost zajima, jestli chces, muzeme se obe navzajem podelit ziskanymi informacemi. A celkove to probrat, vic hlav vic vi. Jestli chces,napis mi na mail meggie.york@seznam.cz .

Diky,
Katka
 Příspěvky 18 z 8 

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.