| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k dotazu Těhotenství

 Příspěvky 13 z 3 
  • 
19.7.2001 14:57:52
Ahoj Lenko,
dnes mi telefonicky potvrdili 5. týden těhotenství. První test jsem si dělala dva dny po vynechání menstruace (tj.30.den po poslední menstruaci) a vyšel negativní. Další test jsem si dělala na doporučení sestry u mého lékaře za týden po tom prvním a byl pozitivní. Neabsolvovala jsem žádné UZ vyšetření, pouze odběry krve, které těhotenství potvrdili. Neměj obavu, vše bude O.K. Kamila
  • 
11.6.2001 13:23:35
Mám podobnou zkušenost: 14 dní jsem nedostala menstruaci, T.T. byl negativní. Po dalším týdnu mi to nedalo a T.T. byl pozitivní. Dva dny na to jsem navštívila gynekologa, který mi těhotenství potvrdil s tím, že jsem v 5.-6. týdnu a plod je ultrazvukem viditelný, ale je hrozně mrňavoučký. Teď jsem šťastná nastávající maminka...
Lenko, měj trpělivost, ta zpráva: "budete mít miminko" za to stojí :-)
  • 
6.6.2001 9:49:00
Ahoj Lenko,
je mi také 22 let a minulý měsíc jsme se s přítelem začali pokoušet o mimi. Zatím nevím,
na čem jsem, zítra jdu k doktorovi. T.T. byl pozitivní jen jeden a to už je 8 dní. Od té doby nic.
Na ultrazvuku je něco vidět většinou až v 6. týdnu, takže Ti to doktorka řekla správně.
Napiš, jestli jsi potom na UZ už něco viděla.

Ahoj Sylva.
 Příspěvky 13 z 3 

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.