| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k dotazu Nárok na doplatek do životního minima

 Příspěvky 110 z 36 [Dalších 26 >>]
  • 
1.5.2010 18:34:44
Dobry den,

mam dotaz tykajici se naroku na porodne a materskeho prispevku. Chci se zeptat ci na ne mam narok, kdyz jsem obcankou Ceske Republiky s trvalym bydlistem zde, ale momentalne ziji v zahranici. Me dite se narodilo ve Velke Britanii a tak by me zajimalo ci mame narok na tyto prispevky(porodne a matersky prispevek).

Dekuji za odpoved,s pozdravem Michala
  • 
6.2.2010 19:25:52
Dobry den chtěla jsem se zeptat na narok na rodičovsky příspěvek,v lednu 2010 jsem dostala vypověd z prace a jsem nezaměstnana ovšem planujeme miminko a tak jsem se chtěla zeptat jestli budu dostavat peníze i v případě jestli otěhotním jako nezaměstnana. Nebudu mít tedy za poslední 2 roky odpracovano 270 dní děkuji olina
  • 
18.11.2009 12:37:29
Dobry den,chtela bych se zeptat.jsu svobodna matka a chodim na socialku,nedavno jsem se seznamila s pritelem s kterim bych chtela bydlet v jedne domacnosti chtela bych vedet jestli bych musela nosit jeho primy na socialku on si to nepreje a proto se ke me nechce nastehovat.
  • 
9.9.2009 12:06:31
KOLIK DĚLÁ ZDRAVOTNÍ A SOCIÍLNI V ROZMEZÍ 7MĚSÍCŮ NEPLACENI?DĚKUJI ZA ODPOVĚD.
  • 
9.9.2009 12:02:33
KOLIK DĚLÁ ZDRAVOTNÍ A SOCIÍLNI V ROZMEZÍ 7MĚSÍCŮ NEPLACENI?DĚKUJI ZA ODPOVĚD.
  • 
10.8.2009 21:47:51
Jsem svobodná matka, přítele každej měsíc prosím o nějaké peníze, dva měsíce mi nedal ani korunu a vůbec ho to nezajímá, jsem rozhodlá, že se s ním rozejdu navždy, nevím, jak od něho získat alimenty, kam jít, kdo mi poradí, na právníky nemám, ani nemám potuchu, jak se žádá o alimenty, prosím poraďte mi někdo!!!
  • 
22.6.2009 17:21:57
Dobry den,ja jsem 31.1.09 byla na dohodu propustena s tim ze podepisi novou smlouvu,na kterou jsem mela po 2mesicich nastoupit zpet,ale tu my nedaly nechaly si ji u sebe a rekly my ze za 2 mesice se uvidime.Ja jsem ale zjistila 16.2.09 ze jsem tehotna a tak jsem zacala patrat na co mam narok a na co ne a zjistila jsem ze ochrana lhuta je jen 7dni.Tak jsem to uz neresila a rikala jsem tak se uvidi jak to dopadne.A dooprase my s prace ozvaly stim ze nastoupim az 1.6.09.Tak jsem jim oznamyla ze jsem tehotna ale ze rada nastoupim,tak jsem nastoupila.ale prisly my komplikace a 16.6.09 jsem naneschopence,ale doktor me chtel dat rizikove.Bylo by to jine k kdyby jsem byla na rizikovem?A ja nevim jestly mam narok na materskou nebo ne?A jestli ano s kolika mesicu se pocita a kolik procet? ja mam strach ze to neutahnu.Porad te jestly jsem neudala chybu uz ted si vycitam ze jsem dala prednost praci pred mou malou.Ale ja jsem myslela ze se potom budeme mit lepe.Predem moc dekuji veronikaB
  • 
16.6.2009 10:13:00
dobry den chtela bych se zeptat zda-li mam narok na zivotni minimum nebo na jaky koliv financni prispevek.Je mi 20let.Jsem dva mesice pred porodem a do ted jsem evidovana na pracovnim urade ze ktereho neberu ani korunu.Mam odpracovany jen pul roku a to v dobe kdyz jsem chodila do skoly na praxi.Od 14.rijna jsem v evidenci na pracaku a od 15.listopadu do 15.kvetna jsem si pouze privydelavala maximalne 2500kc mesicne.Od 15.kvetna neberu ani korunu a nikdo mi neni schopen poradit zda-li mam na nejake penize do porodu narok.Od 3.cervna jsem trvale prihlasena k memu partnerovi se kterym dite cekam.Ten ma mesicni cisty prijem asi 9000kc.Ja jsem totalne bez pebez a nevim kam nebo na koho se obratit v teto situaci.Prosim tedy o rychlou pomoc nebo radu.
  • 
2.4.2009 22:42:49
DOBRY DEN, PROSIM O RADU.ROZESLI JSME SE PRITELEM PO 12 LETECH,MAME SPOLU 6TI LETOU DCERU.TRVALY POBYT U NEJ.PRITEL SE DOSTAL DO TEZKE FINANCNI SITUACE.
ZAJIMA ME KDYZ BYCH SI SEHNALA SVE BYDLENI,JESTLI MAM NAROK NA NEJAKE DAVKY.
MUJ PLAT BY POKRYL AKORAT HYPOTEKU A NAJEM A ZUSTALI BY MI ASI 2000,.A S TIM SE VYZIT NEDA.PROSIM O RADU JESTLI BYCH JAKO SVOBODNA MATKA VYZIVUJICI 1 DITE MELA NAROK NA NEJAKE DAVKY, TREBA NA BYDLENI, PRIDAVKY ATD.DEKUJI.
  • 
10.2.2009 13:07:07
Dobry den!Jsem tez Ceska,zijici v zahranici.Ano,mate narok na materskou az do veku ditete 4leta na porodne tez,ale musite si vse vyridit do jednoho roku ditete.Jediny problem je,zajit na ceskou ambasadu,zrovna ve ktere zemi se nachazite a vyridit male ci malemu ceske obcanstvi a pak mate narok na vse jako Ceska.Pokud chcete poradit,ozvete se mi na email...valadyka@yahoo.com.S pranim hezkeho dne.V.C.
 Příspěvky 110 z 36 [Dalších 26 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.