| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k dotazu Užívání kapek při větrech

 Příspěvky 17 z 7 
Sister
18.4.2012 21:03:37
Ahoj,s Eliškou jsem měla podobné problémy. Sab simplex užívala každý den. Také 3x 1Ogtt. Ovšem nebylo to nijak moc účinné :-/ Nakonec jsem to vyřešila tak,že jsem koupila probiotika,to mela jeden sacek na den a vecer na noc deset kapek Sab simplexu. Docela ucinna kombinace :-)
Ted uz jsme rocni a a obcas - asi diky rustu zoubku- s tim mame problemy zase. Tak jsem si vynasla ciste prirodni pripravek,abych ji furt necpala chemikalie a zacina se to pomalu lepsit.~z~
  • 
17.1.2009 20:32:55
DOBRY DEN CHCI SE ZEPTAT NA UZIVANI PROBIOTICKYCH KAPEK SPOLECNI SE SAB SIMPLEX PREDEM DEKUJI NASCHLEDANOU
  • 
5.8.2008 21:12:38
plne doporucuji tyto kapky,jsou prírodní ascela se vilouci a nic v organizmu nezustane. mohou se používat dokud neprestanou potize. sama je používam u maleho uz 2 mesíc
  • 
3.1.2008 11:14:43
Dobrý den,s Sab mám také svoje zkušenosti.Mám nyní již 3 měsíčního synka Vojmírka.Na větříky jsme strašně moc trpěli.Nic nám nepomáhalo.Až na jednu výjimku a to na Baby Calm.Jsou to oleje na přírodní bázy fe formě kapiček ,vyrábí je Izrael.Syn trpěl nadále větříky ,ale větříky po užití tohoto přípravku byli bezbolestné.Takže se stávalo,že syn spinkal a větříky dále odcházely bezbolestně.
  • 
3.1.2008 11:10:33
Dobrý den,s
  • 
10.11.2000 20:19:45
Měli jsme zpočátku podobné problémy a také jsme dostali SAB; Matýsek ho ovšem párkrát moc pěkně vyzvracel. Pak jsem ovšem na radu kamarádky zjistila, že v podstatě stejného efektu se dosáhne, když piju denně asi 1 litr čaje ve složení 2 sáčky čaje pro kojící matky, 1 sáček fenyklového. Jestli ve vás ládování miminka kapkami budí stejnou nedůvěru jako ve mně, zkuste tohle.
Zdraví Lucie
  • 
3.11.2000 22:10:43
Milá maminko,
Sab s klidem používejte a na hloupé rady doktorek nedejte. Možná kdyby si paní doktorka něco o Sabu zjistila, nestrašila by vás. O tom, jak funguje, jsem psala v rubrice e-miminko, v článku skončilo šestinedělí, re-re-re bolení bříška. Nejdůležitější jsou ale spokojené maminky. Ptejte se jich.
 Příspěvky 17 z 7 

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.