| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Atopický ekzém - 1. díl

 Příspěvky 110 z 182 [Dalších 172 >>]
Petrakk
30.1.2013 15:01:55
myslím, že atopický ekzém se hodně často vyskytuje u lidí s různými druhy alergií. Našla jsem k tomuto tématu i tento zajímavý článek http://www.stop-alergie.cz/muze-strava-tehotne-zeny-zpusobit-alergii-u-ditete/
30.12.2012 17:18:11
Ráda bych Vás všechny pozvala do skupinky na facebooku, kterou jsem zprovoznila na téma Působení čisté přírody na imunitní systém. Cílem skupiny je omezit příjem ATB, posílení imunity celé rodiny počínaje narozením, pomáhat zkušenostmi a radami na různé zdravotní potíže ostatním, připravuji seznam bylinek, která na co pomáhají, tak aby byl k dispozici seznam kompletních bylinek a jejich účinky. Dále je cílem skupinky léčit příčiny civilizačních chorob, jako jsou ekzémy, alergie, onemocnění srdce a cév, astma apod. Je toho spousta a bude to vše postupně vkládáno na zeď. Kromě toho se budu snažit vkládat zajímavá témata a odkazy na stránky na téma zdraví a prevence. Ve skupince je možno se radit s ostatními, vkládat vlastní zkušenosti, co se Vám osvědčilo a co ne, pokud budete mít problémy se zdravím svých dětí, je možné že se nám podaří najít příčinu Vašich potíží a zmírnit nebo vyléčit příznaky. Připravujeme zajímavá témata na kojení a hubnutí a zkušenosti. Prostě na vše, co se lékařům nedaří vyléčit. https://www.facebook.com/groups/371809766229151/
30.12.2012 17:16:08
Ráda bych Vás všechny pozvala do skupinky na facebooku, kterou jsem zprovoznila na téma Působení čisté přírody na imunitní systém. Cílem skupiny je omezit příjem ATB, posílení imunity celé rodiny počínaje narozením, pomáhat zkušenostmi a radami na různé zdravotní potíže ostatním, připravuji seznam bylinek, která na co pomáhají, tak aby byl k dispozici seznam kompletních bylinek a jejich účinky. Dále je cílem skupinky léčit příčiny civilizačních chorob, jako jsou ekzémy, alergie, onemocnění srdce a cév, astma apod. Je toho spousta a bude to vše postupně vkládáno na zeď. Kromě toho se budu snažit vkládat zajímavá témata a odkazy na stránky na téma zdraví a prevence. Ve skupince je možno se radit s ostatními, vkládat vlastní zkušenosti, co se Vám osvědčilo a co ne, pokud budete mít problémy se zdravím svých dětí, je možné že se nám podaří najít příčinu Vašich potíží a zmírnit nebo vyléčit příznaky. Připravujeme zajímavá témata na kojení a hubnutí a zkušenosti. Prostě na vše, co se lékařům nedaří vyléčit. https://www.facebook.com/groups/371809766229151/
  • 
22.11.2012 20:52:56
Mám už deset let zkušenosti s užíváním zelených potravin, které mají úžasný vliv na vyživení a detoxikaci organismu, na imunitní systém a další fungování organismu-silné protizánětlivé účinky, jsou zásadité...zkrátka umí velice výrazně pomoc i co se týče alergií a ekzemů. klidně mi napište na můj mail: irenavyhlidalova@seznam.cz, ráda se podělím o zkušenosti
pozor na punčocháče
  • 
6.9.2012 13:05:06
Dobrý den, zdravím všechny s mírným průběhem. Jen bych se chtěla podělit o zkušenost. Dceři je 8let a jediné co nám zhoršuje projevy jsou v zimě punčocháče a vše s fleasem, který se dře o tělo. Stačilo nakoupit legíny(teď jich je ještě všude dost) a nezanedbávat v zimě mazání. Do koupele zozpustný olej a do bazénu mažeme zbytky voděodolného opalováku, ten doopravdy udrží kůži mastnou i v chlorovaných lázních. Jinak je hodně důležité dodržovat pravidlo:namazat do 3minut od sprchování, koupání. To je kůže ještě otevřená a dobře absorbuje. Snad to někomu pomůže. Když byla miminko tak domácí sádlo a do něj vmýchaný pupalkový olej a na zklidnění koupel v Jaryši(ale bez konzervantů).
  • 
4.6.2012 19:35:42
Ahoj
Ráda bych přispěla svou troškou do mlýna. Jsem maminka tří synů. 10 let, 7 let, a 2,5 let. prostřední syn má také problémy s ekzémem. Hlavním problémem bylo používání špatných pracích prostředků a také špatné vybírání oblečení, zvláště toho nekvalitního, které pokožku dráždí, špatně saje pot, není otěru vzdorné a spoustu jiných parametrů, což ekzém zhoršuje.

no a tak jsem se nakonec naštvala, že pořádné oblečení nejde sehnat, že jsem nakonec založila svou vlastní firmu na výrobu oblečení a začala shánět kvalitní české výrobce látek. No jednoduchá cesta to tedy opravdu nebyla. Můžu říct, že jsme v začátcích ale podařilo se.
Používáme výhradně 100% českou bavlnu, byli jsme se podívat i přímo ve výrobnách ,takže jistota vyrobené látky u nás je opravdu 100% ..
A pak už zbývalo jen šití..
Vyrábíme kvalitní a velmi originální plátěné kalhoty do pasu,kraťásky, lacláčky, šatičky a teď ještě začínám super jemné tepláčky a plánuji i trička a mikinky.
Synovi se ekzém strašně zlepšil,, je mu m¨nohem lépe, nás začaly maminky attakovat,že se jim naše zboží velmi líbí a děti ho strašně rády nosí,, a tak se firmička rozjíždí.
I proto bych jí chtěla nabídnout i ostatním rodičům a zvláště dětem, které těmito problémy velmi trpí.
V případě, že by jste chtěli vědět více tak můžete kouknout na
www.forestík.cz
Mějte se krásně a držím palce... všem nemocným dětem... Ať je brzo lépe..
19.11.2011 23:06:03
Dobrý den, ráda bych Vám nabídla pomocnou ruku při potížích na at. ekzémem. My naštěstí tento problém v rodině nemáme, ale znám spousty lidí, kteří ho mají jako Vy. Nemohou si vynachválit bylinné produkty OKG, hlavně OK Omega+, ta se užívá vnitřně i vně, Factor Base a můžete přidat i OK Alfu+. Podívejte se na: www.zuzka-vin.webnode.cz a klidně mi napište nebo zavolejte. Velice ráda Vám pomůžu. Vyzkoušejte to, za to nic nedáte. S pozdravem Zuzka Vinopalová
kili
  • 
5.4.2011 22:33:45
a jak se Vám daří ?
5.4.2011 18:47:03
další díly mám

http://www.proalergiky.cz/deti-do-tri-let/
15.2.2011 23:51:32
Upravuji webovky, bylo to: www.zdravarodina.info. Omlouvám se:-)
 Příspěvky 110 z 182 [Dalších 172 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.